Witaj!

Zaakceptowane Podanie na uczennice Filomelle Ince-Baltimore
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#1
Imię i nazwisko:

 Filomela Ince-Baltimore
Miejsce urodzenia:

 01.04.2058r.
Status krwi: 

100%

Cechy charakteru: 

Jestem bardzo spokojna dziewczyna. Nie wiem dlaczego ale zazwyczaj staram się trzymać od innych z daleka jak nie muszę rozmawiać z innymi. Do nauki tez się nie pcham raczej. Wiele osób mówi, że jest bardzo bardzo odważna nie wiem dlaczego tak sądzą ja poprostu.... no nie wiem jestem jaka jestem. Nie lubię gdy innym się dzieje krzywa, ale dlaczego ja akurat pierwsza muszę iść i pomagać innym ?  Nie potrafię zdradzić przyjaciela, zawsze sobie cenie przyjaciół i jestem wobec nich lojalna. Lubie być szczera ale uznam to za komplement mało jest osób, które powiedzą coś szczerze i z prawda. 

Wygląd postaci:
Mam ciemne włosy dlatego podono odstraszam innych. Właściwie mówiąc o mojej sylwetce też nie można za duzo powiedzieć miłych rzecz. Jestem bardzo wysoka i wychudzona przez to, że po prostu nie lubię za dużo jeść wole sobie pobiegać na podwórku przed domem. Moja twarz jest przysłonięta przez te włosy i raczej mi to nie przeszkadza. Mój nosek jest prosty a niebieskie oczy sa duże podobno to mi dodaje uroku ale nie wiem czy to prawda. Usta są zwężone co dodaje mi powagi i raczej wtedy wydaje sie być jeszcze bardziej ostra niz zwykle. Ubrania nosze bardzo luźne żeby nikt nie widział mojej wychudzonej sylwetki. Na głowie mam diadem, ale pewnie w szkole juz nie bede go nosić.

Historia postaci: 
Urodziłam się już bardzo bardzo dawno aż pomyśleć trudno, że to już 11 rok życia mój. Uodziłam się wiec 11 lat tamu. Nie było w tym nic dziwnego zwykła dziewczyna z czarodziejskiej rodziny nic specjalnego.  Pierwsze lata życia byłam bardzo rozpieszczana przez rodziców, widać że mnie bardzo kochali i byłam ich kochana córeczką. Robili wszystko za mnie, ja nie musiałam nic. Opanowałam przez pierwsze techniki takie jak chodzenie mówienie. Było dla wszystkich bardzo dziwne, że nauczyłam się mówić a z nikim nie chciałam rozmawiać. Rodzice rozmawiali ze mną, ale aja nie chciałam z nikim gadać wolałam sobie posiedzieć z moim nieśmiałkiem, który mnie zabawiał. Tak minęło kilka lat, bardzo fajnych lat dziecięcych. W wieku 7 lat wydarzyło sie coś dziwnego. Mojego nieśmiałka gonił jakiś mugolski pies. Bardzo się wystraszyłam o mojego małego przyjaciela. Nagle poczułam wielki strach a moje mięsnie sie napięly nie widzac co zrobić, a widzac że pies juz jest blisko. Nagle pieskowi zaczęły sie zapdać nogi do ziemi. Było to dla mnie bardzo dziwne, nieśmiałek uciekł na drzewo a pies po 30 minutach wyszedł z ziemi. Nikomu nic nie powiedziałam. a rodzice twierdzili że jestem harłaczka. Urodziła im się kolejna córka mnie juz przestali kochac, a przynajmniej tak to widziałam. W wieku 11 roku zycia dostałam list z hogwartu. Tak to był ten list bardzo mnie on ucieczył. Kilka dni potem udała sie sama na pokątna gdzie zakupiłam wszystko co mi było potrzebne do szkoły. Potem musiałam długo długo poczekać. W domu trenowąłam juz jakies zaklecia, ale one mi średnio wychodziły. W ostatni dzień bardzo bałam sie przydziału do domu, czy trafię tam gdzie rodzice a może tam gdzie inny odłam rodziny. Moja przygada sie rozpoczyna to pewne


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
No hej, hej. Ja ? Ja sie nazywam kochany Filomela, a ty ?   
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(No tam gdzieś w warszawie, ale nie wiem gdzie.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Odebrała sobie zupkę od niego i zaciągnęła sie mocno zapachem* Wspaniała, dziękuje ci.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Kilka lat temu chyba YouTube


Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? 
tak tak, znam go na pamięć.


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.