Witaj!

Podanie na Bibliotekarza
HD97PL[real]
Czarodziej




Posty: 25
Tematy: 6
Wrz 2018
28
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Stephan Fox.
Wiek: 50 lat.
Miejsce urodzenia: Nowy Jork.
Wykształcenie: Wyższe (Skończona szkoła Ilvermorny + Czarocjat z zakresu ONMS, specjalizacja: Smokologia).
Posada, na którą aplikujesz: Bibliotekarz.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do dyrektora przyleciała sowa, która zrzuciła ładny i schludny list. Jeśli dyrektor nie był w stanie go odebrać, sowa zrzuciła go wicedyrektorom.**
Sz.P. Dyrektorze Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie Lorcanie Procterze, Sz.P. Wicedyrektorzy/Wicedyrektorki,
Chciałbym złożyć, a jednocześnie przedstawić swoją kandydaturę na posadę bibliotekarza w owej szkole. Po krótce chciałbym przedstawić argumenty, dlaczego to ja powinienem zostać wybrany na to stanowisko. Otóż po pierwsze, lubię stały kontakt z uczniami. Miejsce jakim jest szkoła motywuje do pracy, widząc codziennie uśmiechnięte miny uczniów, którzy są pełni młodzieńćzego zapału i chcą współpracować. Po drugie dobrze orientuje się w bibliografii, więc bez trudu powinienem działać w tej skarbnicy wiedzy, jaką jest biblioteka hogwarcka. Po trzecie i ja zaczerpnąłbym kilka korzyści, korzystając z biblioteki i pisząc prace na temat magicznych stworzeń, jednocześnie poświęcając się swojej pracy i pasji. Chciałbym także wprowadzić odpowiedni system wypożyczania książek, aby wszystko miało ręce i nogi oraz było w ładzie. Z mojej strony mogę zobowiązać się do sumiennej i odpowiedniej pracy na rzecz Hogwartu. Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzą Państwo moją prośbę.
Z poszanowaniem,
Stephan Fox.


Oceny z SUMów i OWUTEMów:

Astronomia - T

Eliksiry - N

Historia Magii - O

Mugoloznawstwo - Nie wykładane

Latanie – Zaliczone

Numerologia - T

Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami - Z

Obrona Przed Czarną Magią - Z

Starożytne Runy - Nie pisał

Transmutacja - PO

Wróżbiarstwo - Nie pisał

Zaklęcia i Uroki - Z

Zielarstwo - PO


[OOC]
Nick w grze: HD97PL
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie: Kiedyś pracowałem tu na Viserysie, wszyscy mnie lubili i nie było jakichś większych kłopotów. Więcej doświadczenia nie mam, jednak uważam, że posada bibliotekarza nie jest trudna do "ogarnięcia" i sprostam temu zadaniu.
Argumentacja OOC:* Jak wszyscy wiedzą, Hogwart to centrum rozgrywki i fajnie jest być jego częścią. Tutaj nikt się nie nudzi, a sama praca i odgrywanie akcji to jednocześnie nowy etap historii mojej postaci, którą chcę rozwinąć. Myślę, że będę dobrym bibliotekarzem, wchodzącym na serwer dosyć regularnie aby ludzie mogli sobie powypożyczać książki itp.
Nazwa Discord: Callidora zna to poda.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Osoba na posadę została już znaleziona. Odrzucone.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.