Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Marcin981
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Wrz 2018
0
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko: Martin Clark
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga, Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Martin to miły, dzielny i śmiały chłopak. Jest zawsze uśmiechnięty, a swoją pozytywną energią stara się zarażać innych. Jest odważny, honorowy i sprawiedliwy. Zawsze stara się być wobec wszystkich fair. Kiedy trzeba przyjdzie z pomocą i nigdy (nawet największemu wrogowi) jej nie odmówi. Stara się wyjść z każdej opresji obronną ręką, nigdy się nie poddaje i cechuje się umiejętnością zachowania zimnej krwi w trudnych sytuacjach. Do jego słabych stron można zaliczyć lenistwo i niezorganizowanie. Martin ufa również za bardzo ludziom na czym kilka razy się przejechał.
Wygląd postaci: Młody Clark posiada brązowe, średniej długości włosy oraz niebieskie oczy. Jest jasnego koloru skóry i posiada mały pieprzyk za prawym uchem. Ma 150 cm wzrostu i numer buta 38. Można powiedzieć, że wygląda jak typowy 11-nasto latek. Jego znakiem rozpoznawczym jest piękny, biały uśmiech i średniej wielkość przebarwienie skóry z tyłu prawej łydki. Martin jest średnio wysportowany. Ubiera się raczej normalnie i tak jak wymaga tego dana sytuacja. Dobrze czuje się w eleganckim stroju, jak i w zwykłych dresach i t-shirtcie.
Historia postaci: Martin urodził się 4 stycznia 2056 roku w szpitalu św. Munga w Londynie. Jest synem Thomasa i Selly Clark. Jako mały chłopiec wykazywał się dużą odwagą i prawością. Zawsze był sprawiedliwy i i starał się rozwiązywać spory między swoimi przyjaciółmi. Uwielbiał opowiadania swoich rodziców o Hogwarcie i o ich czasach szkolnych. Przez całe dzieciństwo nie mógł się doczekać, aż przyjdzie do niego list ze szkoły. Gdy miał 8 lat po raz pierwszy objawiła się mu jego magiczna moc. Podczas spaceru z rodzicami, jakiś chłopiec z piłką w parku wyśmiał jego oraz jego rodzinę. Pod wpływem dużych emocji Martin nieświadomie zniszczył piłkę chłopca, która pękła. W dniu 11 urodzin do młodego Clarka przyszedł list na który długo czekał. List z Hogwartu. Po pewnym czasie od otrzymania listu wraz z rodzicami wybrał się na ulicę Pokątną, gdzie zakupił potrzebne przedmioty do szkoły t,j różdżka, podręcznik itp. Kilka dni po zakupach nadszedł upragniony dzień wyjazdu. Martina na peron 9 i 3/4 odprowadzili rodzice, z którymi ma bardzo dobre relacji i z którymi jest bardzo związany. Chłopiec przytulił się do nich, a następnie zajął miejsce w wagonie. Tak rozpoczęła się jego przygoda z magią. Jak się potoczy? To się okaże!

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej. Nazywam się Martin, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Ogólnie tak, ale nie pamiętam nazwy ulicy)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*bierze talerz od Stevena i kładzie go na stole, po czym zabiera się za jedzenie*


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Natrafiłem przeglądając internet.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Oczywiście, że tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#2
W I T A J   W   K R A I N I E  


W S T R Z Y M A N Y C H 

P O D Ń

[Obrazek: cute-fluffy-white-dog-Pometan-plush-toy-...2359-1.jpg]

POWODY TWOJEJ WIZYTY:


1. Błędna data urodzenia

Proszę przestawić datę urodzenia o 2 lata do przodu, gdyż mamy inny rok na serwerze niż rok temu, poza tym brakuję mi zarzutów... 

(No może poza tym że twoja historia jest jak wojskowa racja żywnościowa... niby da się zjeść i zapchać tym... Jednak aż się przykro to czyta że komuś aż tak się nie chciało tego pisać)  

Dziękuję i czekam na poprawę!

3 DNI NA POPRAWĘ
3 SZANSE POPRAWY


!!POWODZONKA!!
[Obrazek: maxresdefault.jpg]
Why are we still here? Just to suffer? 
Marcin981
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Wrz 2018
0
Gryffindor
#3
Poprawione Smile. Sorka za tą historię, ale jestem chory i nie mam zbyt dużej weny i ciężko mi się myśli. Obiecuję, że jeżeli dostanę szansę gry na serwerze to na pewno jej nie zmarnuję. Pozdrawiam Big Grin
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#4
[Obrazek: crop.php?r=iQOWmQBllD3fPbSB2-Gqx3uC73qGV...cZg2et9bH2]

YAY

NIEZWYKLE  CIESZY  MNIE  TWA POPRAWA, 

DZIĘKUJEMY ZA WIZYTĘ I ŻYCZYMY PRZYJEMNEGO LOTU DO...

Gryffindor:

Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
 

 
Why are we still here? Just to suffer? 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.