Witaj!

Skarga na DanielPL i inne osoby zwiazane z tym procederem
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#4
Gdybyś bardziej był zainteresowany sytuacją, to byś wiedział, że to nie ja sprzedałem ten dom a inny sprzedawca, więc na przyszłość polecam zapoznawać się z takimi sprawami delikatnie głębiej. A co do faktu, że ktoś mieszka w mieszkaniu ic. To jeśli dana osoba nie gra przez pewien okres czasu to trudno uznać by dalej tam mieszkała, bo wtedy jest to zaśmiecanie po prostu wiosek, zresztą jestem w trakcie ogarniania takowej sytuacji gdzie mam nadzieję, zabraknie zaśmiecania wiosek poprzez graczy, którzy nie grają. No ale mniejsza, wpierw radziłbym się dowiedzieć co i jak a nie pisać bezsensownie, że według ic nikt by nie wyrzucił rodziny. Nikt nie grał, nie było tabliczki **TAM MIESZKA RODZINA Z DZIEĆMI** więc to już nie jest wina nikogo ooc, a najprędzej twoja, bo kto miał wiedzieć, że ktoś tam może mieszkać, gracze odchodzą, przychodzą etc.

Konflikt jedynie leży po stronie ic ze strony sprzedawcy, który sprzedał należący do kogoś dom, dziękuje miłego dnia.
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."



Wiadomości w tym wątku
RE: Skarga na DanielPL i inne osoby zwiazane z tym procederem - przez MrMajamiPL - 17.09.2018 08:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.