Witaj!

Skarga na DanielPL i inne osoby zwiazane z tym procederem
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#5
To chyba jakiś żart XD Ja nie wiem czy wy udajecie, że nic nie wiecie, czy o co wam chodzi. Pisalam w tej sprawie do Majamirgo, jako iż też miedzkam w tym domu. Miał wszystko załatwić i ogólnie powiedział, ze sprzedawca musi ogarnąć to co narobił i że to w jego interesie. Potem żadnych działań w tym kierunku nie widzialam, sprawa umilkła, a ja na pytania co z nia nie dostawałam żadnej odpowiedzi. Więc nie mówcie, że nikt nie próbował tego na spokojnie załatwić droga PW, zeby nie siać zamętu. W domu mieszkali i gracze nieaktywni i aktywni. Konflikt nie mógł zaistnieć w IC bo nikt nikogo z domu nie wyrzucil. Ja cały czas na serwerze gram i kiedy poleciałam do domu i zauważyłam, że "zmienił właściciela" to od razu to zgłosiłam. Także Majami nie zgrywaj teraz jakoby o niczym nie wiedziałeś. Na pw dokladnie ci przedstawiłam sytuację, a ty nie miałeś nic przeciw moim zażaleniom. Jeżeli chcecie się spinać, ze nikt tego nie próbował załatwić na spokojnie to najpierw się rozeznanie w sytuacji.



Wiadomości w tym wątku
RE: Skarga na DanielPL i inne osoby zwiazane z tym procederem - przez Vita_MinkA - 17.09.2018 10:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.