Witaj!

Skarga na DanielPL i inne osoby zwiazane z tym procederem
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#12
Nakładanie barier na dom koniecznością? XD Witamy w realiach hapla. Nie, to nie jest nic oczywistością i wręcz przeciwnie, powinno być rzadkością. Bo na pewno każdy czarodziej nakładana na swój dom milion barier i ma rozwinięty system antywłamaniowy. Nawet dom Potterów jedyne co miał na sobie to Fidelius, czy też Weasley'ów, którzy nic nie mieli chyba. W prawdziwym świecie też na pewno nie masz 398423985 zabezpieczeń i wystarczy po prostu wbić przez wybitą szybę. 
A co do sytuacji, mnie została ona przedstawiona wcześniej trochę inaczej. Powiedziano mi, że błąd wynikł z tego powodu, iż na domu podobno były dwie tabliczki - RH30 i RH09. 
To nie był żaden "dom duchów", jak ktoś to ujął, bo raczej dom duchów nie posiadałby żadnych aktywnych graczy? To, że macie burdel w tych swoich całych spisach to jest tylko i wyłącznie wasza wina. Rayven kupił ten dom, mieszkał w nim i posiadał w środku aktywnych graczy, więc problem nie leży po jego stronie. W IC nikt nie miał jak nas wywalić z budynku, nikt niczego takiego nie odegrał, w środku jest rodzina z dziećmi, a błąd powstał czysto przez sprawy OOC. Jeszcze raz zaznaczę, że próbowano załatwić sprawę na pw, może nie z Danielem, ale z kimś innym. Widać jednak, że zlano sprawę i tak się po prostu nie da. Sprzedaliście drugi raz ten sam dom, więc nie wiem o co wy się tu wykłócacie. Całe problemy i zawirowania wynikają z waszego burdelu w spisach i w żadnym wypadku nie są winą graczy, do których ten dom należy.



Wiadomości w tym wątku
RE: Skarga na DanielPL i inne osoby zwiazane z tym procederem - przez Vita_MinkA - 17.09.2018 19:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.