Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Harleen_Quinzeel
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Wrz 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Harleen Quinton

Miejsce urodzenia: Ottery St. Catchpole

Status krwi: 0%

Cechy charakteru: Harleen jest pilną uczennicą. Jednakże jej przeważającą cechą jest inteligencja. Jest również bardzo mądra jak na swój wiek czym zadziwia nauczycieli w mugolskiej szkole.
Akceptuje każdego niezależnie od charakteru jak i wyglądu. Jest miła nawet jeżeli ktoś jest niemiły dla niej. W każdej sytuacji potrafi zachowć zimną krew.
Jej największy lęk to niezadowolenie rodziców z jej ocen.Dziewczynka ma problemy z zawieraniem przyjaźni.

Wygląd postaci: Harleen to blond włosa dziewczynka o bladej ładnej cerze. Jest bardzo chuda czego niektóre dziewczynki jej zazdroszczą bo nie potrafi przytyć.
Ma jasne niebieskie oczy i piękne długie rzęsy. Potrafi zmienić kolor włosów. Przeważnie chodzi w eleganckich ubraniach.
Jej włosy zwykle są upięte. 

Historia postaci: Harleen przed otrzymaniem listu z Hogwartu miała zwykłe życie jako mugolskie dziecko gdyż jej rodzice to byli mugole. Matka pracowała w posiadłości jako pokojówka, a ojciec jest byłym żołnierzem lecz pracuje jako kamerdyner. 
w okresie od 6 do 10 roku życia Harleen była dobrą uczennicą w mugloskiej szkole nie miała czasu na znajomych ponieważ miała sporo zajęć poza lekcyjnych przez co dokuczali jej rówieśnicy lecz nie zwracała na to uwagi.
Pewnego sobotniego wieczoru kilka godzin przed 11 urodzinami dziewczynka ucząc się w domu zasnęła nad książkami a gdy się obudziła było rano lecz jej rodzice znikneli co zauważyła po tym że nikt jej nie obudził na śniadanie jak codziennie a było już po 12:00.
Dziewczynka zeszła na dół i zauważyła wybite okna i drzwi leżące na ziemi.
Gdy przyszła opiekunka dziewczynki pani Loovet która odprowadzała ją do szkoły oraz zajmowała się nią po szkole była zdumiona tym co widzi. Kobieta była już w podeszłym wieku lecz starała się ukrywać oznaki starości. Harleen zaczęła płakać a wszystko wokół niej zaczęło się palić. Jej łzy zamiast spływać w dół po policzku leciały w górę do sufitu gdzie zmieniały się w chmurę. Meble zaczeły się unosić w powietrzu jednakże Kobiety to nie zdziwiło gdyż była czarodziejką uspokoiła dziewczynkę oraz jednym machnięciem różdżki doprowadziła dom do stanu w jakim go zastała. Niedługo po tym zjawiła się policja dziewczynka i kobieta opowiedziały co się stało pomijając pożar oraz to co się działo po nim. Harleen nie miała innej rodziny więc prawa do opieki zostały przypisane pani Loovet która sama o nie zabiegała. Przygarnęła do siebie dziewczynkę przez co ma teraz biedniejsze życie. Jednak nie zwróciła uwagi na stracone pieniądze gdyż myślała ciągle o rodzicach po czym wytłumaczyła jej kim jest i wytłumaczyła jej co to jest świat magii. Niedługo po tym przyszedł list z Hogwartu. 
Przygotowały się po czym wyruszyły na pokątną gdzie kupiły wszystkie potrzebne rzeczy z listy po czym pojechały na dworzec gdzie z peronu 9 i 3/4 dziewczynka wsiadła do pociągu i pojechała do Hogwartu.



Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Witam, nazywam się Harleen Quinton, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Tak, jest na placu Defilad.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Dziewczynka odsuwa talerz na bok*


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Szukałam w internecie

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Owszem, przeczytałam

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#2
[Obrazek: 254327114035212.png?r1024x1024]
!!! W T A J   W   K R A I N E !!!  


W S T R Z Y M A N Y C H 

O D  Ń

Pozwól że wyśpiewam ci pieśń mego ludu...
[Obrazek: 7160-33.gif]

Twoje podanie zostało wstrzymane bo warunki grania tu zostały złamane. O to krótka lista powodów, przez które nie dostałaś się jeszcze do żadnego z domów.

1. Zbyt oczywiste zabieranie Harley Queen imionka i nazwiska.

2. Charakter postaci powinien być charakterem a nie wyliczanką w stylu listy na zakupy :c Proszę poświęcić jedno zdanie na jedną cechę.

3. Charakterek musi mieć minimum dwie cechy negatywne.

4. Zbyt krótki opis wyglądu

5. Historia twojej postaci musi zawierać:
-Opis dzieciństwa
-Odkrycie mocy spowodowane silnymi emocjami
-Przyjście listu z hogwartu w okolicy jedenastych urodzin.
-Zakupy na pokątnej.
-Odjazd z peronu 9 i 3/4.
A czegoś mi tu brakuje :C

(uwaga 5  i 1/2: Prosiłbym trochę bardziej się rozpisać z tym odkryciem mocy, bo zdaje się to być na takie "A niech będzie byle by było, a nóż się uda i mi zaakceptuje" troszeczkę mnie to smuci ;-; )

6. Brakuje mi wyjaśnienia dziewczynce czym że jest świat magii, nikt jej nie wprowadził do niego, a zamiast tego obca kobieta zaprowadziła je na pociąg do szkoły, kiedy rodzice zaginęli, żadna policja nie zajmuje się ich szukaniem, a o dziecku można spokojnie powiedzieć że zostało uprowadzone ;-;

7. Akcje czynności piszemy w trzeciej, a nie pierwszej osobie, więc proszę poprawić odpowiedź w pytaniu pomocnika.

I o to koniec mej wyliczanki.

3 Próby na poprawę.
3 dni pozostały

Tak więc czasu masz wiele + daję ci pusheena z głową w chlebie.

!!Powodzonka graczu!!
[Obrazek: pusheen5.gif]
Why are we still here? Just to suffer? 
Harleen_Quinzeel
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Wrz 2018
0
#3
KawaiiSpook napisał(a): (17.09.2018 16:11)
[Obrazek: 254327114035212.png?r1024x1024]
!!! W T A J   W   K R A I N E !!!  


W S T R Z Y M A N Y C H 

O D  Ń

Pozwól że wyśpiewam ci pieśń mego ludu...
[Obrazek: 7160-33.gif]

Twoje podanie zostało wstrzymane bo warunki grania tu zostały złamane. O to krótka lista powodów, przez które nie dostałaś się jeszcze do żadnego z domów.

1. Zbyt oczywiste zabieranie Harley Queen imionka i nazwiska.

2. Charakter postaci powinien być charakterem a nie wyliczanką w stylu listy na zakupy :c Proszę poświęcić jedno zdanie na jedną cechę.

3. Charakterek musi mieć minimum dwie cechy negatywne.

4. Zbyt krótki opis wyglądu

5. Historia twojej postaci musi zawierać:
-Opis dzieciństwa
-Odkrycie mocy spowodowane silnymi emocjami
-Przyjście listu z hogwartu w okolicy jedenastych urodzin.
-Zakupy na pokątnej.
-Odjazd z peronu 9 i 3/4.
A czegoś mi tu brakuje :C

(uwaga 5  i 1/2: Prosiłbym trochę bardziej się rozpisać z tym odkryciem mocy, bo zdaje się to być na takie "A niech będzie byle by było, a nóż się uda i mi zaakceptuje" troszeczkę mnie to smuci ;-; )

6. Brakuje mi wyjaśnienia dziewczynce czym że jest świat magii, nikt jej nie wprowadził do niego, a zamiast tego obca kobieta zaprowadziła je na pociąg do szkoły, kiedy rodzice zaginęli, żadna policja nie zajmuje się ich szukaniem, a o dziecku można spokojnie powiedzieć że zostało uprowadzone ;-;

7. Akcje czynności piszemy w trzeciej, a nie pierwszej osobie, więc proszę poprawić odpowiedź w pytaniu pomocnika.

I o to koniec mej wyliczanki.

3 Próby na poprawę.
3 dni pozostały

Tak więc czasu masz wiele + daję ci pusheena z głową w chlebie.

!!Powodzonka graczu!!
[Obrazek: pusheen5.gif]
Wybacz nie mam na celu nikogo zasmucać Wink
Po prostu pomysłów mi brakowało i mam nadzieję że po tej poprawie jest w miarę dobrze Smile
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#4
Harleen_Quinzeel napisał(a): (17.09.2018 17:23)
KawaiiSpook napisał(a): (17.09.2018 16:11)
[Obrazek: 254327114035212.png?r1024x1024]
!!! W T A J   W   K R A I N E !!!  


W S T R Z Y M A N Y C H 

O D  Ń

Pozwól że wyśpiewam ci pieśń mego ludu...
[Obrazek: 7160-33.gif]

Twoje podanie zostało wstrzymane bo warunki grania tu zostały złamane. O to krótka lista powodów, przez które nie dostałaś się jeszcze do żadnego z domów.

1. Zbyt oczywiste zabieranie Harley Queen imionka i nazwiska.

2. Charakter postaci powinien być charakterem a nie wyliczanką w stylu listy na zakupy :c Proszę poświęcić jedno zdanie na jedną cechę.

3. Charakterek musi mieć minimum dwie cechy negatywne.

4. Zbyt krótki opis wyglądu

5. Historia twojej postaci musi zawierać:
-Opis dzieciństwa
-Odkrycie mocy spowodowane silnymi emocjami
-Przyjście listu z hogwartu w okolicy jedenastych urodzin.
-Zakupy na pokątnej.
-Odjazd z peronu 9 i 3/4.
A czegoś mi tu brakuje :C

(uwaga 5  i 1/2: Prosiłbym trochę bardziej się rozpisać z tym odkryciem mocy, bo zdaje się to być na takie "A niech będzie byle by było, a nóż się uda i mi zaakceptuje" troszeczkę mnie to smuci ;-; )

6. Brakuje mi wyjaśnienia dziewczynce czym że jest świat magii, nikt jej nie wprowadził do niego, a zamiast tego obca kobieta zaprowadziła je na pociąg do szkoły, kiedy rodzice zaginęli, żadna policja nie zajmuje się ich szukaniem, a o dziecku można spokojnie powiedzieć że zostało uprowadzone ;-;

7. Akcje czynności piszemy w trzeciej, a nie pierwszej osobie, więc proszę poprawić odpowiedź w pytaniu pomocnika.

I o to koniec mej wyliczanki.

3 Próby na poprawę.
3 dni pozostały

Tak więc czasu masz wiele + daję ci pusheena z głową w chlebie.

!!Powodzonka graczu!!
[Obrazek: pusheen5.gif]
Wybacz nie mam na celu nikogo zasmucać Wink
Po prostu pomysłów mi brakowało i mam nadzieję że po tej poprawie jest w miarę dobrze Smile

O NIE!

CZY TO PTAK?
[Obrazek: giphy.webp]

CZY TO SAMOLOT? 
[Obrazek: tenor.gif]

NIE, TO ZAGINIONY WERYFIKATOR PODAŃ, PRZYBYŁ BY NARESZCIE ZWERYFIKOWAĆ TWE PODANIE!
[Obrazek: AW518633_01.gif]
Ale najpierw...
!! Yo DJ DROP THE "Pieśń mego ludu"  !!

[Obrazek: tenor.gif?itemid=3532530]

Widzę że się postarałaś, mimo że na początku podanie wstrzymane miałaś. 

Zacnie to wygląda, chodź parę rzeczy sprawia że weryfikacja się przeeeeciąga... 

I nie chodzi mi tu o pisanie rymów czy wrzucanie śmiesznych pusheenów 

a bardziej o pewne zawiłości, które pozbawiają mnie uczucia  pewnej  radości

Wynikającej z weryfikowania, czyjegoś podania. 

Pozwól więc że przejdziemy do wyliczanki, co w twym podaniu jest do poprawki:
(Tu odpuszczę sobie rymowanie, bo życia mi na to  weryfikowanie nie stanie.)



1.
Prosiłem by każda cecha charakteru była opisana jednym zdaniem, a mimo to widzę jedno zdanie a w nim cztery cechy charakteru.

2.
Parę osób zasugerowało mi że problemy z pamięcią kłócą się z byciem "bardzo inteligentną, bystrą ,oraz mądrą jak na swój wiek"

3.
Wcześniej przy pierwszym podejściu rodzice twojej postaci byli średnio zamożnymi osobami, w twojej poprawionej wersji mogłabyś po zaakceptowaniu napisać "/helpop ADMIN, MOJA RODZINA BYŁA BOGATA, GDZIE MOJE MILIONY?!" (Proszę się trochę ubiednić)

4.
Na serwerze mamy 2067 rok obecnie... Tak więc śmierciożercy są równie skończeni co kariera wokalna Mandaryny.

5.
Prosiłbym jednak żebyś zmieniła imię i nazwisko swojej postaci na tyle bym nie miał takiego obrazka po wpisaniu go w wyszukiwarkę google:
[Obrazek: kRJyqEl.png]


A co do czasowych zawiłości za które ktoś powinien mi połamać parę kości. Bez większego nękania, daję ci jeszcze raz trzy dni na poprawę podania, oraz bardzo chciałbym przeprosić, że tyle czasu musiałaś się o weryfikacji ciąg dalszy prosić ;-;
[Obrazek: tenor.gif]
Tak więc po prostu Przepraszam. 

Why are we still here? Just to suffer? 
Harleen_Quinzeel
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Wrz 2018
0
#5
Uwzględniłam że straciła pieniądze kiedy przygarneła ją piekunka oraz poprawiłam tylko nazwisko ponieważ Harleen to zwykłe imię które z resztą lubię.
Oczywiścię resztę też poprawiłam.
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#6
Hmmm... Ciekawe, ciekawe...
[Obrazek: sherlock-pusheen.gif]
1. No nie wiem, na moje oko zawsze mogłabyś stwierdzić sobie że twoi rodzice wrócili i witaj przypływie gotówki który zamieniać będziesz z funtów na galeony, wybacz ale to jest zapobiegawczość z mojej strony, a to że oni byli bogaci, nic tak na dobrą sprawę nie wnosi do historii, więc pozostaje przy swoim stanowisku z ubiedzaniem twojej postaci.
+
Warto też dodać że w pierwszej wersji twojego podania, rodzice Harley nie byli jakoś specjalnie bogaci, nawet z ojca zrobiłaś rzeźnika z tego co pamiętam :.


2.(Punkt wyjaśnienie, którego już nie musisz poprawiać, bo jest dobrze, tylko Pan Weryfikator chce sobie poglindzić) 

 Co do poprawiania nazwiska, spokojnie, ja tylko staram się żeby nie było postaci pokroju Harley Quinn, Harry Potter, czy Revan Owl chcący iść do Ravenclaw :3 Póki imię i nazwisko twojej postaci w googlu nie zasypuje mnie zdjęciami harley, jest ok.


3. Powiadasz że wszystko poprawione ? 

[Obrazek: giphy.webp]
Hmmm... A co my tu mamy?

[Obrazek: a7LVwJ2.png]

Tak więc proszę mi te dwie rzeczy szybciutko poprawić bo samolot do krainy "Jeden z domów hogwartu" czeka zniecierpliwiony na Panią Shy
Why are we still here? Just to suffer? 
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#7
Dopisałbym parę śmiesznych rzeczy, ale hogwart express... no i cóż, troszeczkę się zawiodłem na tym charakterze postaci.

Ravenclaw:
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
Why are we still here? Just to suffer? 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.