Witaj!

Podanie na woźną
olasmo
Azkaban




Posty: 64
Tematy: 7
Lip 2016
Ravenclaw

#1
[IC]
Imię i nazwisko: Irma Nietzsche
Wiek: 68 lat
Posada, na którą aplikujesz: Woźna w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie
Wykształcenie: Instytut Magii Durmstrang

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: 
**Sporych rozmiarów sowa z brązowym upierzeniem i mocno pomarańczowymi, wielkimi oczami, znana też jako puchacz europejski przyleciała do dyrekcji dzierżąc dumnie w swoim dziobie kopertę. Gdyby któraś osoba myślała o jej wąchaniu to by zdecydowanie mogła stwierdzić, że delikatnie leci od niej wonią papierosów i benzyny. Po otworzeniu  listu można było ujrzeć pochyłe, troszkę koślawe pismo:**

Droga dyrecsjo  dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwirarcie!
Z uprzejmością chciałabym państwu ogłosić, iż ubiegam się o posadę woźnej w owej, wyżej wymienionej instytucji. Jakoż, że już opiekowałam się tszrzema pokoleniami mej rodziny i spędziłam swoje dzieciństwo w Durmstrangu wiem czym jest porządek i dobre wychowanie. Gotowałam, sprzątałam i zapewniałam dobrą atmosferę. Niestety, dowiaduję się, że ostatnio moje wnuki Clos i Duter Klaus i Dieter sprawiają problemy. Ich babcia jest jedną z niewielu osób, której naprawdę się boją i szanują, dlatego gwarantuję, iż jeżeli dostanę się na tą posadę to od razu wezmę się dzieciaki w obroty. Nie tylko ich, ale wszystkich uczniów Hogwartu. Jeszcze raz przepraszam za te dwa szkraby. Błędy ich ojca sprawiły, że chłopcy bywają bezczelni. 
Moim kolejnym argumentem jest moja kontaktowość. Potrafię sobie zapewnić wśród młodzieży nie tylko szacunek, ale również sympatię. Dostosowuję swoje zachowanie do różnego wieku uczniów, przez co osób z wyższych klas nie obrażę, nazywając ich szkrabikami, czy zwracając się do nich jak do małych dzieci np. za pomocą zdrobnień. W końcu to już są prawie dorośli ludzie, którzy powoli wkraczają w dorosłość, a ja jakbym była osobą z kadry miałabym obowiązek ich do niej przygotować.
Potrafię również reagować w kryzysowych sytuacjach. Zachowuję zimną krew i mam umiejętności zapewniania bezpieczeństwa osobom, które tego potrzebują.
Do tego mogę pokazywać dzieciom jak ważne jest opiekowanie się zwierzętami, ponieważ mam trzy koty, które wożę w swojej kochanej maszynie, jaką jest mój harley.
Dziękuję państwu bardzo za przeczytanie mego listu i proszę o rozpatrzenie mojej propozycji.

Z poważaniem,
Irma Nietzsche
P.S. Przepraszam za moje przekreślanie, ale starość nie radość i czasem mi się no, literki mylą.

Oceny z OWUTEMów:

Astronomia – O
Eliksiry – N
Historia Magii – T
Mugoloznawstwo - T
Latanie – niezaliczone
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – Z
Obrona Przed Czarną Magią – W
Starożytne Runy – T
Transmutacja – N
Wróżbiastwo – T
Zaklęcia i Uroki – PO
Zielarstwo – O


[OOC]
Nick w grze: Uciekaj
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, mam.

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): 
Można powiedzieć, że tak. Razem z bratem sprzątamy swój cały dom jak i czasami zajmuję się ogrodem, dzięki czemu będę wiedziała jak odgrywać akcje robienia porządków.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Startuję na tę posadę, ponieważ chciałabym jakoś rozwinąć swoją postać. Uważam, że ma duży potencjał i nie chciałabym jej zmarnować. Niektózi nazywają ją drugim Filchem, chociaż ja myślę, iż ona bywa nawet gorsza. Ostatnio zaczęłam mieć więcej czasu na odgrywanie, ale nie wystarczająco, aby rozwijać ucznia, dlatego Irma byłaby dla mnie taką luźniejszą odskocznią od codziennych obowiązków. 

Nazwa Discord:
olasmo#1158



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.