Witaj!

Płatność w Sklepie
Sifexgames
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 15
Sie 2017
0
#1
Witam cześć siemanko!
Moja propozycja dotyczy płatności w sklepie serwera. Dokładnie chciałbym zaproponować dodanie innych metod płatności a nie tylko jednej jaką sms.
Np.
-paypal
-paysafecard
-przelew
-itd.
Wtedy pewnie więcej osób by z niego korzystało ponieważ wiele osób ma zablokowane sms'y premium, aby im nie
wysyłali jakiś płatnych sms'ów typu subskrybcja premium.
Proszę o zastanowienie się nad dodanie takich metod płatności. Smile
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#2
Za niedługo ma być wprowadzony PSC. 99% potwierdzone info Wink
Sifexgames
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 15
Sie 2017
0
#3
z kąd wiesz?
Maxinis
Azkaban




Posty: 19
Tematy: 5
Wrz 2017

#4
Dobry pomysł
Za
Falcon78
Czarodziej




Posty: 30
Tematy: 3
Sty 2018
19
Ravenclaw
#5
Ciekawe, ciekawe. Z tego co wiem to sieć nie obsługuje tego, toteż nie może być to wprowadzone.
Mimo wszystko dobra propozycja, a ja jestem Za.
"Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego." - Edward John Phelps
Charles
Czarodziej




Posty: 17
Tematy: 3
Paż 2017
13
#6
A to ja powiem tyle.Były propozycje na temat tego.Emil sam powiedział, że coś na to poradzi jak i zostanie na 99% wprowadzone w najbliższym czasie jak to pan co się wypowiedział pierwszy napisał.Tyle ode mnie.Jestem za, ale i tak nic to nie da skoro moderacja za chwilę zamknie wątek, gdyż istnieją o podobnej zawartości kilka podobnych (ok. 2-3) Na sam koniec powiem, że wątek bez sensu skoro były tworzone już takie.A jako, że niektórym nie chce się szukać to polecam wpisać sobie w pasek "Szybkie wyszukiwanie..." treść"SMSHOP" lub podobna zawartość, a na pewno coś znajdziecie.
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#7
masz mój głos
pdw
Sifexgames
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 15
Sie 2017
0
#8
może dodacie płatność psc w item shopie. To by ułatwiło społeczności hapla kupowanie np. miotły.
Wiele osób ma zablokowane smsy premium.
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#9
Nie jeden raz był poruszany temat na temat paysafecarda w smshopie. Miał niby zostać dodany, ale raczej nic z tego nie wyszło.
Rower2
Czarodziej




Posty: 88
Tematy: 4
Lut 2018
12
#10
Ja raczej myślę, że faktycznie wiele więcej osób by kupowało przedmioty i chętniej. Jestem aktualnie za.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.