Witaj!

Podanie na Woźnego
AgresywnyAgresor
Czarodziej




Posty: 200
Tematy: 13
Kwi 2018
20
Gryffindor
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Sirius Drake
Wiek:
30 lat
Miejsce urodzenia:
Szpital Św. Munga w Londynie
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz:
Woźny
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do Dyrekcji Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart podleciała czarna sowa z listem w dziobie. Po otworzeniu listu można było ujrzeć treść podaną poniżej.**
Szanowna Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart!
Chciałbym państwu ogłosić, że ubiegam się o posadę woźnego w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart po nieudanej próbie podjęcia pracy Bibliotekarza. Niestety wiem, że możecie już wybrać osobę, ale warto spróbować. Już o sobie kiedyś mówiłem ale powiem jeszcze raz: jestem 30 letnim czarodziejem, który od zawsze chciałby pracować w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart, ponieważ uważam, że jest to najlepsza szkoła, którą do tego czasu widziałem. Jeśli chodzi o moje miejsce urodzenia to Szpital Świętego Munga w Londynie. Jeśli chodzi o doświadczenie w pracy to mam je i to spore a między innymi sprzątanie różnych bardzo dużych rozgłośni radiowych, domów i wiele więcej. Zamek pod moim nadzorem będzie rzecz jasna czysty. Z nadzorem uczniów nie mam żadnego problemu, ponieważ sam mam dziecko. Nie pozwolę na rzeczy, które zakazuje regulamin szkoły. Nawet gdyby była potrzeba pomocy w lekcji to ja nie mam nic przeciwko, zawsze z chęcią pomogę w zajęciach. Myślę, że dobrze będę się sprawował jako woźny w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Będę wykonywał swoje wszystkie zadania poprawnie, jak najlepiej umiem i nie przynosił wstydu.
Z góry dziękuję.
**W tym miejscu widać ładny, lecz pochylony podpis Sirius'a.**
Sirius Drake.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Astronomia – T
Eliksiry – N
Historia Magii – T
Mugoloznawstwo - T
Latanie – Z
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – O
Obrona Przed Czarną Magią – PO
Starożytne Runy – T
Transmutacja – Z
Wróżbiastwo – T
Zaklęcia i Uroki – PO
Zielarstwo – T
[OOC]
Nick w grze:
AgresywnyAgresor
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak, ale najwięcej czasu spędzam właśnie na tej postaci.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Mam, jak już pisałem sprzątałem wiele rozgłośni radiowych, domów i tak dalej.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Hogwart to według mnie największa atrakcja na haplu, ponieważ jest tam dużo osób, z którymi można poodgrywać wiele ciekawych akcji. Również trzeba też zarabiać jakieś pieniądze, nieprawdaż? Nie chciałbym zmarnować tej postaci, a myślę, że jako woźny dobrze by się sprawowała. Przesiaduję na tej postaci bardzo wiele czasu, bo jest to raczej ta z moich ulubionych.
Nazwa Discord:
młodszy rower#2252
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Odrzucone



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.