Witaj!

[Ucz2] April Dragovich
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#1
[Obrazek: dWjyyes.png]


Cześć! Więc...  Zajrzałeś do mojego pamiętnika! Witam w moim królestwie, gdzie jestem sobie zarówno królem, królową, jak i własnymi poddanymi! Udanej podróży! A skoro już tu jesteś, wypada dowiedzieć się trochę, o panującej tu władzy, prawda? Dlatego będę też twoim przewodnikiem, witaj na wycieczce w Królewskim Pamiętniczku April Dragovich!

[Obrazek: TU98Guv.gif]
[Gify dokładnie odzwierciedlają wygląd dziewczynki, poza kolorem oczu, które są brązowe.]
[Obrazek: qJP2LdP.png]

Nazywam się April, April Dragovich. Tak, moje imię pochodzi od miesiąca, w którym się urodziłam, ale nie ważne.
Jeśli znalazłeś ten pamiętnik przypadkowo, i chcesz go zwrócić, będzie mi niezmiernie miło! Ale! Musisz chyba wiedzieć, do kogo się zgłosić, prawda? Więc kilka słów o tym, jak wyglądam! Opisy co prawda nigdy nie były moją mocną stroną, ale... Coś, co z pewnością rzuci Ci się w oczy na początku, to moje włosy - są wyjątkowo jasne, prawdopodobnie od słońca, ponieważ bardzo lubię spędzać każdą wolną chwilę na zewnątrz! Są bardzo długie, bo aż za łopatki, oraz lekko falowane, zazwyczaj roztargane przez wiatr, bo nie mam sił czesać ich 8 razy dziennie... Tak, może długie włosy i są atrakcyjne, ale jakie uporczywe! Mam brązowe oczy - są bardzo ciemne, co rzadko zdarza się na ogół w zestawieniu z blond kłakami, choć w mojej rodzinie - wyjątkowo często! Wyglądam na dużo młodszą, niż w rzeczywistości jestem, tak było zawsze, i prawdopodobnie już tak zostanie, kiedyś się tym przejmowałam, ale teraz uważam to za duży atut! Przynajmniej na starość dalej będę wiecznie młoda, prawda? Mam lekko "pućkowatą'' buzię, chomicze policzki to mój duży kompleks, ale staram się go przezwyciężyć! Za to lubię mój nos! Raz nazwałam go kartofelkiem, to moja koleżanka stwierdziła, że prędzej jest frytką! Mam wąskie usta, kiedy się uśmiecham, moje wargi zdają się zupełnie znikać... Ale nie przejmuję się tym!  W końcu każdy ma jakieś wady, prawda? Moje brwi są stosunkowo gęste jak na kogoś o tak jasnych włosach, i jestem z nich bardzo dumna! Przechodząc do ubioru... W zamku najczęściej możesz spotkać mnie w szkolnej szacie, z dumnie zawieszoną na piersi odznaką prefekta! Często związuję włosy w dwa luźne warkoczyki, bo wtedy mniej się plączą, ale to rzadkość, ponieważ... Ah, wstyd się przyznać, ale jestem porannym leniuszkiem, i wolę pospać pół godziny dłużej, niż przejmować się wyglądem! Jestem też niska, i stosunkowo drobna... Ale większość osób w mojej rodzinie jest wysokich, więc pewnie i na mnie przyjdzie pora, żeby urosnąć! : )

[Obrazek: 850aIDR.png]

Rozpisywanie się o sobie jest całkiem zabawne, a z racji, że to mój pamiętnik, to napiszę też coś o swoim charakterze! [Mam nadzieję, że stosunkowo obiektywnie!] Na ogół staram się być dość wesoła, pokazywanie negatywnych emocji sprawia, że ludzie zaczynają się martwić, a ja nie chcę, żeby tak było! Lubię, kiedy inni są szczęśliwi, więc chcę - nawet kosztem swojego samopoczucia - by byli zadowoleni! Jestem bardzo towarzyską osobą, bycie w większym gronie znajomych sprawia mi przyjemność! Kiedy jechałam pierwszy raz do Hogwartu pociągiem, postanowiłam, że przejdę się po przedziałach i zapoznam z innymi uczniami, to było bardzo przyjemne doświadczenie! Empatia to kolejna cecha, która daje mi tytuł podręcznikowego przykładu uczennicy domu Helgi Hufflepuff. Czasem działa to na moją niekorzyść, ale tak bardzo nie lubię, kiedy komuś jest źle... Uważam, że takie "śmietniki na emocje" powinny istnieć, i że ja właśnie takim kubłem jestem. Chciałabym tylko wyrobić sobie nerwy ze stali, bo czasem za szybko się denerwuję... Ale to wszystko da się wypracować, prawda? No właśnie! Przechodząc dalej... Wiele osób twierdzi, że jestem naiwna. Może coś w tym jest? Nie mam pojęcia! Czasem, co prawda, daję się w coś wrobić, bo chcę pomagać ludziom, albo wierzę w jakieś głupoty, ale zawsze zwalałam winę na to, że jestem jeszcze dzieckiem... Cóż, czas pokaże co będzie dalej! W przyszłości bardzo chciałabym pracować w Mungu i leczyć czarodziejów, czuję, że to właśnie moje powołanie!


[Obrazek: 6INXb55.gif]


[Obrazek: yrNxEGx.png]

Tutaj, mój drogi czytelniku, który najwidoczniej lubuje się w cudzej prywatności, opowiem Ci trochę o moich poglądach! Jestem bardzo tolerancyjna, uważam, że każdy człowiek jest jednocześnie taki sam, jak wszyscy, a z drugiej strony wyjątkowy! [Oczywiście, w ten pozytywny sposób!] Moim zdaniem nikt nie powinien być oceniany przez pryzmat swojego koloru skóry czy pochodzenia. To głupie, przecież nikt nie ma wpływu na to, skąd pochodzi, prawda? Nie lubię kierować się stereotypami. Wiele osób twierdzi, że krukoni, to zarozumiałe kujony, a ślizgoni są wredni. To głupota! Ludzie nie są zero jedynkowi, wystarczy poznać kilka osób z obu tych domów, by przekonać się, że są w porządku! Przechodząc dalej... Wspomniałam, że jestem empatyczna i nie lubię, kiedy ludzie są smutni, to nie zmienia jednak faktu, że nie jestem wścibska! Nie wpycham się nigdy na siłę w cudze życie i problemy, jeśli nie chcą o nich mówić, chyba, że widzę, że mojemu przyjacielowi coś dolega, wtedy nigdy nie przechodzę obojętnie obok jego fałszywych uśmiechów.


[Obrazek: tl0w87W.png]

Powoli zaczyna boleć mnie ręka od pisania, jak zapewne widzisz, piszę bardzo czytelnie i starannie, a to wymaga dużego skupienia i sporego nakładu czasu! Dlatego tym razem ułatwię Ci zdobycie tych informacji, i zamiast czytania długich i nieraz nudnawych zdań o mnie, wymienię Ci to wszystko elegancko w punktach! Choć i tak - kryć nie będę - jestem pod wrażeniem, że dotarłeś aż tutaj! A skoro jesteś taki ciekawski, to zapraszam do ciekawostek o mojej osobie!

  • Moje imię, jak już napisałam na początku, pochodzi od miesiąca, w którym się urodziłam. Kiedyś mi to przeszkadzało, dziś jednak uważam, że moi rodzice byli po prostu kreatywni! [Albo mieli słabą pamięć do dat, a nie chcieli zapomnieć o moich urodzinach, choć tata zapomina czasem, że w ogóle ma córkę.]
  • Skoro jesteśmy już w klimatach urodzin, urodziłam się trzydziestego kwietnia, czyli w słynną noc Walpurgi.
  • Kocham zwierzątka, marzy mi się biały szynszyl, chciałabym nazwać go "Pestka".
  • Mimo, że uwielbiam - nie jadam słodyczy, to bardzo psuje zęby, a chciałabym mieć pełne i lśniące bielą uzębienie.
  • Mój ulubiony zapach, to zapach wanilii, w moim pokoju pełno jest waniliowych świeczek zapachowych!
  • Mam uczulenie na orzechy.
  • W przyszłości chcę zostać uzdrowicielem!
[Obrazek: fpJ0I5f.png]

Mam nadzieję, że nie jesteś żadną z niżej wymienionych osób, ale... Czasem pewne rzeczy muszę ułożyć sobie w głowie, dlatego..
  • Angel Ellis - Angel to bardzo miły chłopak, często mylony jest z dziewczynką! Taki jest jego urok, i to w nim jest najbardziej wyjątkowe. Lubię z nim rozmawiać mimo, że nie zawsze jest o czym, czuję, że ma w sobie jakiś magnes na ludzi! Myślę, że w pełni zasłużył swoją pracą i podejściem do szkoły na posadę prefekta! Jest bliskim przyjacielem Lexie, [Może nawet i sympatią?] ale nie chcę wchodzić w szczegóły! W końcu to ich sprawa!
  • Lexie Garrey - Kolejna kochana osóbka! Poznałam ją, kiedy jakieś dziwne postaci pojawiały się w Hogwarcie, pamiętam, że była przerażona... Tak bardzo się o nią martwiłam! Ale najwidoczniej nie chciała o tym rozmawiać, więc nie naciskałam. Cieszę się jednak, że już wszystko z nią w porządku. Mam cichą nadzieję, że kiedyś z Angelem będą razem, ba, mam taką pewność, że wezmą ślub i będą mieli gromadkę uroczych brzdący!
  • Denaria Yrell - Z Denarią, podobnie jak Lexie, poznałam się w nieprzyjemnych warunkach. Wydawała się bardzo w porządku, jednak na zebraniu po rozpoczęciu było widać, że nie pasuje jej moja posada prefekta. Nie wszyscy muszą mnie lubić, a szkoda.
  • Nicodem Storm - Z Nico zakolegowałam się na początku pierwszej klasy, również wydawało mi się, że się przyjaźnimy, ale jak zwykle, czas mija, relacje się zmieniają. No trudno, lubię go, może kiedyś będzie lepiej.
  • Shannon Meaddl - No i zaczyna się moja wakacyjna ekipa. Shannon poznałam na długo przed pójściem do Hogwartu, zbudowałyśmy wraz z resztą, niżej wypisanych osób, domek na drzewie. Bardzo ją lubiłam! Często popadałam w panikę, kiedy tak nagle zasypiała, np. w trakcie ucieczki przed zgrają pszczół. W zamku z kolei miałyśmy konflikt, głównie z mojej głupoty. Mam nadzieję, że uda mi się naprawić nasze stosunki.
  • Maurice Wright - Maurice to osoba, z którą zakolegowałam się jeszcze przed Hogwartem. Bardzo się do niego przywiązałam, uważałam, że jesteśmy przyjaciółmi! Tak bardzo mi na nim zależało... Mam jednak wrażenie, że teraz w zamku, kiedy poznał inne osoby, nasza relacja uległa znacznej zmianie, oczywiście na gorsze i... Że nigdy to już nie będzie to samo.
  • Reginald Wright - Kolejny Wright. Regiego poznałam, podobnie jak Shannon, przed wakacjami, również pomagał w budowie domku. Wydaje się strasznym cwaniaczkiem, ale mimo wszystko, darzę go pozytywnymi emocjami!
  • Laird Larsson - Laird to osoba, która zdała się wyparować. Był pierwszą, którą poznałam w wiosce Hogsmeade. Kolegowaliśmy się, ale nagle zniknął, widziałam go raz, może dwa w zamku, i chyba tyle mogę o nim powiedzieć. Niby nic, ale czułam potrzebę wpisania go tutaj.
  • Dieter Nietzsche - Dietera nie mogło tutaj zabraknąć! To mój najlepszy przyjaciel, z którym przyjaźń przetrwała z dzieciństwa aż do teraz! Trochę boje się jego kuzynki, ale to nie jego wina, jaka jest, prawda? Dieter jest bardzo wesoły i sprytny, za to go szanuję! No i za super poczucie humoru!
  • Klaus Nietzsche - Brat Dietera, rozmawiałam z nim kilka razy w życiu, głównie przez pomyłkę z jego bliźniakiem. Wydaje się w porządku, choć plotki w zamku mówią co innego.
  • Emma White - Emmę poznałam w zamku, to jedna z nielicznych moich starszych koleżanek. Wydaje się, jak na krukonkę, trochę głupiutka, ale uważam, że to na swój sposób urocze. Często mi się zwierzyła i bardzo się cieszę, że darzyła mnie takim zaufaniem.

[Obrazek: M5LG1NF.gif]



Creditsy wędrują dla @Veniqui za zrobienie napisów do karty!



[Pamiętnik nie jest przedmiotem IC, a jedynie pomysłem na Kartę Postaci, dlatego nie jest możliwym, by go gdziekolwiek znaleźć etc.]
Aveloo
cyborg




Posty: 73
Tematy: 7
Lip 2018
102
Slytherin
#2
Bardzo ładne, lubię, no i jestem tamm! +1
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#3
O mój święty boże, to jest jedna z niewielu kart postaci, które w 100% mi się podoba Heart
+1
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#4
c u d o
Shizuku
Czarodziej




Posty: 142
Tematy: 27
Maj 2016
372
Gryffindor
#5
Ale cudna baba
Magnesim
Pazur Żbika




Posty: 184
Tematy: 16
Lut 2017
140
Hufflepuff
#6
m isie pobdao
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#7
^ Pan chyba za dużo wypił
Karta postaci wybitna +1
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#8
msie tze pdobadao
viper wroc
Grotexx
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 44
Tematy: 9
Sie 2017
68
Gryffindor
#9
[Obrazek: 46e9cab3135e8a7c1ce1ba07e7f2b3a7.png]Czemu nie ma mnie w relacjach? Po za tym karta piękna!
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#10
BArdzo łdana kartta psotaic



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.