Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
Elektro19
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Maj 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Evan Dan
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Uczciwy, rzadko kłamie, nigdy nie potrafił kłamać, nie wychodziło mu to.Bystry, łatwo rozumie rzeczy, których inni czasem nie rozumieją. Lekko niezdarny, często o coś zahacza, lecz się nie wywraca.Bardzo uparty, zawsze trzyma się swojego zdania, chyba, że ktoś jest bardzo przekonywujący.Cichy, od dzieciństwa nie miał prawie żadnych przyjaciół, przez co jest również spokojny. Uczuciowy, przez brak przyjaciół i samotność.Oraz poważny, jako dziecko niezbyt się uśmiechał, bo nie miał z czego.
Wygląd postaci:Czarne włosy, grzywka sięga do brwi, nosi zazwyczaj niebieskie, szare, czarne ubrania,jest średniej wysokości, wyprostowany, zielone oczy, gęste włosy, grzywka jest skierowana na prawą brew.
Historia postaci: Dan nie miał w dzieciństwie przyjaciół, dobrze się uczył, z prawie nikim nie rozmawiał,pewnego dnia gdy wrócił do domu zastał list o przyjęcie go do Hogwartu, wtedy wszystko było inne.
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Nazywam się Dan Evan *jest obojętny*, a ty jak masz na imię?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Pałac Kultury w Warszawie znajduje się w śródmieściu warszawy, na placu defilad1.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*

*podnosi łyżkę i powoli je zupę*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
O serwerze dowiedziałem się od kolegi który mi go polecał.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak, przeczytałem regulamin, akceptuje go i będe go przestrzegał.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Odrzucam.
O ile nad charakterem możnaby podyskutować, o tyle w wyglądzie widzę wyliczankę, a w historii brakuje większości elementów. Dodatkowo brak znajomości podstaw RP.
Zapoznaj się z poradnikiem i wideoporadnikiem.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.