Witaj!

Marcellus Wright
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#1
Brick 
[Obrazek: FRKlxTw.jpg]
Kim? Kim jestem? Nikim innym aniżeli namiastką nasienia człowieka Charlesa Wrighta, zrodzonego z kobiety zwanej Florence Lestrange. Nazwano mnie Marcellus. Marcellus Wright.
[Obrazek: eDWR5SP.jpg]
O sobie? Nigdy nie mówiłem o sobie... Tata zawsze mi zabraniał... Powiedział, że mogę jedynie mówić, że jestem czystokrwistym członkiem rodu, mój wiek ma pozostać tajemnicą ale należę do domu Godryka w Hogwarcie. Tylko nieliczni wiedzą gdzie się urodziłem. W dodatku wiele osób mówi mi, że jestem bardzo odważny... Często słyszałem to od mamy przynajmniej. Ale jestem także bardzo apodyktyczny i bezwzględny... Słyszę czasami, że jestem taki jak mój ojciec. Charles.
[Obrazek: ozEI3vT.jpg]
Chyba normalnie... Jak każdy inny, jedynie jestem niższy od pozostałych... Poczekaj na początku roku robili nam zdjęcie posiadam tutaj jedno.
**Zdjęcie zostało wchłonięte przez księgę**
[Obrazek: 131633.jpg]
[Obrazek: JnBXQtO.jpg]
Każdy zna i posiada własną historię, lecz nie każdy jest wstanie ją opowiedzieć. Moją historię znam ja i moi rodzice. Nikt poza nimi nie może jej poznać, nie jest na nią gotowy. Nawet jakbym chciał niczego byś nie zrozumiał.
[Obrazek: gLXyntx.jpg]
Marzenia? Marzenia są niepotrzebne a każdy człowiek, który je ma jest słaby, nie potrafi spełnić swoich celów.
Ludzie dzielą się na tych, którzy mają marzenia a na tych, którzy mają cele, które realizują. Ci którzy nazywają cele marzeniami są nieudacznikami.
Relacje z ludźmi? Raczej nie posiadam relacji z ludźmi. Szanuję jedynie swoją rodzinę. Ponoć powinienem znaleźć przyjaciół ale nie potrafię chyba... Ludzie automatycznie staja się w mojej głowie wrogami, chociaż nie wszyscy ale wszyscy zakłócają moją przestrzeń szczególnie poszczególne jednostki, które przyszłości nie dożyją. 
[Obrazek: xvfHyRD.jpg]
Oczywiście.
-Hogwart Express został specjalnie zatrzymany dla mnie,
-Wykupiłem cały wózek ze słodyczami żeby inni nie mieli,
-Posiadam Amulet Amala, który dostałem od mojej mamy podobno tylko jedna rodzina mogła go posiadać.
[Obrazek: ule5cGB.jpg]
Żegnaj. **Księga została zamknięta a muzyka nagle ustała okładka księgi może wzbudzać przerażenie**
Pingo
Czarodziej




Posty: 238
Tematy: 16
Gru 2014
307
Gryffindor
#2
Co to za antychryst?!?!
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#3
dobre i fajne ale dlaczego to dziecko to szatan
viper wroc
Scierwojad
Czarodziej




Posty: 78
Tematy: 2
Lip 2017
100
Gryffindor
#4
this is so edgy alexa play dark magic music
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#5
Scierwojad napisał(a): (02.10.2018 14:56)this is so edgy alexa play dark magic music

satan is my love fak the skul fak the ppl only dark magic in my hart
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#6
Diabeł mały jeden Heart
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#7
łooot
Artep
Czarodziej




Posty: 26
Tematy: 5
Cze 2018
26
Slytherin
#8
ale brzydula
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#9
Artep napisał(a): (11.10.2018 15:52)ale brzydula

ale za to piekne wnętrze
Aveloo
cyborg




Posty: 73
Tematy: 7
Lip 2018
102
Slytherin
#10
Kocham edgy jedenastolatków posługujących się wzorcowym językiem w stylu: " (...) aniżeli namiastką nasienia człowieka Charlesa Wrighta, zrodzonego z kobiety zwanej Florence Lestrange. " XD 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.