Witaj!

Peter Margel [Dorosły]
Protip
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lip 2017
6
#1
Peter II Margel
Urodzony:
W 14-08-2055 roku, w Szpitalu Św.Munga w Londynie.
Czystość krwi:
100%
Przynależność rasowa lub etniczna:
Brytyjczyk
Zdjęcie/Rysunek postaci:
1OOC:
[Obrazek: TeeubOY.jpg]
2OOC:
[Obrazek: Zbn9mgq.jpg]
3OOC
[Obrazek: 6Pv86m8.jpg]
Aktualnie: (Z braku lepszego Arta meh)
[Obrazek: NAXXjAQ.jpg]
Opis wyglądu postaci: 
Peter, to wysoki młodzieniec dbający o swój nienaganny wygląd. Przed wyjściem z domu zawsze musi zadbać aby jego zarost był perfekcyjnie przycięty, zazwyczaj i tak przycina go bardzo krótko. Włosy zawsze muszą być idealnie ułożone, przedziałek doskonale widoczny i zarysowany. Ale koniec o jego pedantycznym podejściu do własnego wyglądu.
Mężczyzna należy zdecydowanie do wysokich osób, mierzy około metra dziewięćdziesiąt. Ma typową brytyjską urodę i charakterystyczne dla Margeli cechy, takie jak zielone oczy i jasne blond włosy. Prosty nos, nieco zadarty ku górze, uwydatnia jego grymasy wymalowane na twarzy przy niektórych życiowych sytuacjach. Ma widoczne aczkolwiek wyraźnie zarysowane kości policzkowe, podkreślają rysy jego twarzy, nieco trójkątny podbródek i delikatnie kanciastą szczękę.
Co do jego budowy: Jest smukły, co przy jego wzroście daje iluzję bycia chudzielcem, w rzeczywistości tak jest stosunkowo chudy ale BMI raczej w normie.
Co do samego ubioru to śmiało można powiedzieć że Peter jest zwolennikiem trzech kolorów: czarny, srebrny oraz zielony. Peter ma bogatą garderobę wyposażoną głównie w garnitury oraz odświętne szaty. Przeciętnie odziewa się w elegancką marynarkę lub kamizelkę, koszulę z długim rękawem, czarny skórzany pas ze srebrną sprzączką zawsze spina jego wyprasowane na kant czarne eleganckie spodnie- nie mylić z garniturowymi. Na buty potrzebuje osobnej szafy, gdyż posiada ich dosyć sporą ilość, wszelakiej maści lakierki, z obcasem takim i owakim, z czubkiem ostrym, płaskim czy owalnym, tego jest zbyt wiele by wymieniać. Można dodać do tego że potrafi zarwać nockę aby wypastować buty na następny dzien. 

Opis Charakteru postaci:
Jeśli jednoznacznie miałbym określić charakter Petera śmiało powiedziałbym że jest on "Wykonawcą" i to zdecydowanie.
To istny ekstrawertyk mimo delikatnych introwertycznych zapędów, to ta pierwsza cecha jest zdecydowanie w nim najsilniejsza.W życiu kieruje się głównie realizmem, nie stara się marzyć czy planować rzeczy lub wydarzeń na podstawie marzeń czy mrzonek sennych.Głównie kieruje się logiką, chociaż nie raz zastanawia się czy to co robi jest zgodne z pewnymi normami lub zasadami. To skomplikowane... Jeśli już coś planuje to wykonuje w stu procentach tak jak założył jego pierwotny plan, chyba że wymyślił ich kilka, a często to robi w ramach zabezpieczenia. Nie poszukuje odpowiedzi on je po prostu znajduje. Jest zdecydowanie asertywny. 
Poza tą skróconą budową jego charakteru dodam że posiada silnie ukorzenione cechy typowe dla ślizgona i nie, wbrew powszechnej opinii nie oznacza to że jest wredny czy ZŁYYY. Nie, zwyczajnie jest sprytny, ambitny i zachowuje się w pewien specyficzny sposób zarezerwowany tylko dla tych wybranych rdzennych ślizgonów.

Relacje:
Morphin Margel- Jesteś mi niczym brat, i jeśli ktokolwiek kiedykolwiek Ci zaszkodzi zgniotę go jak robaka, którym jest. Żywię nadzieje że darzysz mnie takimi samymi uczuciami jakimi ja darzę ciebie. Pamiętaj rodzina jest najważniejsza.
Samantha Margel- Mam do Ciebie mieszane uczucia, czasami chciałbym z Tobą wypić filiżankę dobrej herbaty a czasami palnąć w ten pusty łeb! Nie mniej jednak jesteś dla mnie bardzo ważną personą.
Anna Margel I- Ciocia, bardzo surowa kobieta od gniewu, której cały dworek potrafi trząść się już na poziomie lochów. Nauczono mnie od dziecka aby liczyć się z Twoim zdaniem to też tak robię.
Athena Wright- Urocza dziewczyna, która ma do mnie chyba coś więcej niż tylko ciągoty. Nie ukrywam że ta Wrightówna też wpadła mi w oko, ale martwi mnie że ta relacja rozpadnie się gdy wróci do szkoły. Cóż myślę że wyrośnie z Ciebie świetna czarownica.
Shilard Winter- Hmm jesteś ciekawą personą, ale mam do Ciebie wielki uraz bo zrobiłeś coś czego wybaczyć Ci nie mogę. Ale, zobaczymy co wyniknie z całej tej sytuacji. Może nie jesteś taki zły jakiego Cię odebrałem. Poobserwuję Cię i ocenie.

Ciekawostki: 
-Korzysta ze specyficznej różdżki przypominającej węża, o jadeitowych oczach.
-Jego patronusem jest/była Żmija, pierwszy raz widział go  w wieku 5 lat, kiedy to jego ciotka za sprawą specyficznej magii wyczarowała za pomocą jego szczęśliwego wspomnienia swojego oraz jego patronusa.
-Często rozmawia z wężami, nie kryjąc się z tym, a będąc z tego raczej dumnym
-Jego ulubionym wężem z którym najczęściej rozmawia to Czarna żmija, którą karmi przepiórkami
-Boi się samotności
-Boi się śmierci. Nie ważne czy to śmierć jego, jego rodziny, przyjaciela czy kogoś mu obcego.
-Gdy się wypowiada, jego głos brzmi jak głośny sykliwy szept
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#2
Ładnie.
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#3
Mój Peter Heart 
Ładny chłopiec i KP
Wookie
Kermit




Posty: 189
Tematy: 37
Gru 2014
168
Slytherin
#4
Ale rodziny to się już wstydzi :C
Protip
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lip 2017
6
#5
Adrian Heart
CzarnaMoc Myryryryr
Wookie- Już samo nazwisko Margel świadczy o tym że jest z takiej i takiej rodziny, ja umieszczę poszczególnych członków w relacjach Tongue



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.