Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Joki
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 4
Gru 2016
0
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko: Alex Smith
Miejsce urodzenia: Anglia Londyn  The Portland Hospital
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: (UWAGA!]  Alex to bardzo odważny chłopak i przyjacielski zawsze pomaga swoim przyjacielowi  dobrze się uczy ale nie najlepiej ma 10 lat i niema rodzeństwa. Alex nigdy nie należał do osób tchórzliwych i nieśmiałych nie boi się konfrontacji z najróżniejszymi wyzwaniami Potrafi przewodzić tłumem ze względu na to że jest dobrym mówcą. Jest otwarty na nowe znajomości i nie boi się występować publicznie lecz jego negatywną wadą jest to że się kłuci o byle co według niektórych osób na osiedlu.

Wygląd postaci: moja postać ma zielone oczy jest białego lekko opalonego koloru skóry jest normalnych rozmiarów co do rówieśników ma ciemny blond włosy jego ulubione ubrania w których najczęściej chodzi to taki zestaw z spodniami zielonymi z czarnymi elementami i bluzą taką samą, ma taki sam zestaw tylko czerwony z czarnymi elementami. 

Historia postaci: Podobnie jak mugola ponieważ w jego domu mało jego rodzice używali magi. było raz u niego na osiedlu paru rozrabiaków co bili go i jego najlepszego przyjaciela lecz Alex go obraniał więc był cały z siniaków ale się ich pozbyli w sposób że się przebrali i ich przestraszyli i od tamtej pory ich już nie biją. Raz mieli śmieszną sytuacje gdzie przeprowadzili się do małego miasteczka a po miesiącu czasu wrócili do Londynu bo Alexa tata dostał jego wymarzoną prace. A na noc tata Alexa zawsze mu opowiadał że on i jego cała rodzina od strony taty Alexa byli zawsze w gryffindorze i opowiadał jego historie mama Alexa też opowiadała jej historie ale tylko jej bo jej rodzice byli mugolami a w wakacie Alex jechał na wieś gdzie były konie i się nimi opiekował. Alex jak był na ulicy pokątnej kupił to samo co inni uczniowie czyli ruszczkę i miotłę oraz ubranko do szkoły. Na peron zawieźli go rodzice z jego ciocią Alex i jego rodzice przebiegli przez ścianę ale je go ciocia została i pojechała mugolskim pociągiem pożegnał się z nimi i usłyszał głośne CIUF CIUF i odjechał 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Jestem Alex. a Ty jak masz na imię?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(w warszawie a ulicy nie znam)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*odbiera i macha głową od góry do dołu w podziękowaniu i zaczyna jeść*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: kiedyś od kolegi i chciałem zagrać 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? tak nie mogę się bić z pierwszą lepszą osobą i dobrze 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Wstrzymane!
Dodaj negatywne cechy charakteru i dopisz coś do wyglądu ubiór cokolwiek.
Dopisz coś z objawieniem mocy magicznej i zakupy na Ulicy Pokatnej i pożegnanie na Peronie 9 i 3/4 do historii.
Joki
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 4
Gru 2016
0
Gryffindor
#3
Poprawiłem
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#4
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.