Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Danszy_YT
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 6
Wrz 2017
0
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Daniel Blue
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Daniel jest człowiekiem mądrym. Jest też przyjacielski więc łatwo zawiera przyjaźnie. Jest złośliwy dlatego lubi się czasami komuś odgryźć np kiedy ktoś wyleje na niego zimną wodę to on wyleje na niego wrzątek. Nie jest też szczególnie odważny,  niby czasami się boi ale czasami potrafi być odważny. Jest bardzo ambitny dlatego dąży do zrealizowania celu jaki sobie postawi.
Wygląd postaci: Daniel ma niebieskie oczy oraz brązową grzywkę. Ubrany jest w niebieską bluzę z za suwakiem, brązowe spodnie oraz niebieskie buty sportowe marki "Puma".  Najczęściej Daniela widać w mugolskich ciuchach. Na twarzy Daniela widać jasną cerę oraz prosty nos. Usta ma koloru blado czerwonego oraz są bardzo małe. 
Historia postaci: Daniel urodził się w szpitalu św. Munga jego rodzice byli bardzo weseli. Jego życie przechodziło spokojnie. Jednak nie tak spokojnie jak się wydawało.... Ciągle w jego domu odbywały się kłótnie. W wieku 4 lat jego rodzice się rozwiedli. Danielowi trudno się było z tym pogodzić. Mieszkał z mamą w małym mieszkaniu na 2 piętrze. Gdy miał 5 Daniel dowiedział się że jego tata popełnił samobójstwo. Daniel wtedy tak stracił chęci do życia że prawie nic nie jadł i pił. Nie rozmawiał z nikim. Zmieniło się to kiedy w 7 urodziny dostał psa. W chłopcu pojawiła się radość i wrzystko wróciło do normy. Tak samo gdy miał 7 lat poszedł do mugolskiej szkoły. Tam szybko zapoznał przyjaciół. Można powiedzieć bez nich żyć. W wieku 9 lat gdy wracał do domu zapomniał o kluczach. Jego mama była w pracy do 18.00. Gdy był pod drzwiamii był tak zdenerwowany że zanim spojrzał drzwi same się otworzyły. Wszedł do swojego domu zamknął drzwi zawołał psa i razem z psem poszedł do pokoju. Bawił się z psem tak długo że nie zauważył gdzie podział zabawkę swojego psa. Tak się zdenerwował że zabawka sama do niego przyleciała z pod łóżka. 
Pół godziny później nawa wróciła z pracy natychmiast opowiedział co się stało. Wtedy mama mu powiedziała że jest czarodzieje. Nastąpił dzień jedynastych urodzin. Rano obudził go stukanie w szybę, wyjrzał przez okno i zobaczył siwe a w dziobie miała list. Wziął od niej list i dowiedział się że jedzie do hogwartu. Popołudniu poszedł z mamą na pokątną tam za kupił książki, różdżke itp. 
2 tygodnie później poszedł z mamą na peron 9 i trzy czwarte. Tam pożegnali się a Daniel wsiadł. Wtedy pociąg odjechał. 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej nazywam się Daniel Blue *podaje mu ręke*
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Niestety nie wiem gdzie on jest,  przykro mi że nie mogłem ci pomóc.) 
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Odbiera zupę oraz mówi* Dziękuje ci Steven *uśmiecha się* 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od kolegi
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Wiele razy

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#2
Był sobie kiedyś Pan KawaiiSpook, Weryfikatorski kapitan Cook. Przyszedł, podanie sobie czasem jakieś obaczał, dobre podania do Zaakceptowanych wyznaczał, te zaś nie do zreformowania Odrzucał i z pamięci swej wyrzucał... 
Zaś podania dla których była jeszcze nadzieja, wrzucał do kociego czarodzieja!

[Obrazek: tumblr_onfnjoowPz1r03qmqo1_500.gif] 

TAK WIĘC...

!!! W T A J   W   K R A I N E !!!  


W S T R Z Y M A N Y C H 

O D  Ń

Jednak jakiż to powód sobie ten zły i niedobry Pan KawaiiSpook wybrał by pognębić dobrego, przyszłego ucznia szkoły?

1.
A to proste, historia jest opisana za szybko... Pędzisz szybciej z prowadzeniem tej historii niż jakieś Pendolino ze swoją trasą, Ny ny ny. Proszę mi się rozpisać, bo jak się człowiek spieszy to się diaboł cieszy

[Obrazek: 36D618B7FFEB09ECDD5431D7674F7F1BDF183380]

2.
W wieku dwóch lat nie powinieneś był w stanie stosować magii, zdecydowanie za wcześnie, a co gorsza magia powinna objawić się pod wpływem silnych emocji więc po pierwsze latające zabawki bez powodu... to niedostateczny powód, a dodatkowo nie kontrolujesz tego, a już to na pewno nie na tyle by bawić się w kozłowanie łobuziakami jak jakiś Sans z Undertale 

[Obrazek: 42rVa7.gif]
 

3. 
Rozpisz trochę bardziej wygląd swojej postaci.

4.
Wiem że to czepialstwo, ale popraw akcję ooc w akcji pomocnika, coś zjadłeś co powinno tam być, a nie ma.
[Obrazek: giphy.gif]
I bynajmniej nie chodzi mi o pizze ;-;


Tak więc to tyle
3 Dni na poprawę.
3 Próby poprawy.

!! Powodzonka Graczu  !!

[Obrazek: UntidyUnlawfulBlackbuck-size_restricted.gif]
Why are we still here? Just to suffer? 
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#3
Przyleciałem, zobaczyłem i obaczyłem... no i cię przydzieliłem!!!


Zaakceptowane!



Trafiasz do...



[Obrazek: 3dqndfR.png]


[b]Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].[/b]

[b][Obrazek: 173652_c5ee0ef1b3d3c76b614b20da3f6f6220.gif][/b]
Why are we still here? Just to suffer? 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.