Witaj!

[Magnesim] francuskie znaczki
Asumi
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 1
Mar 2018
9
#11
Lubisz mnie?
Lubisz liski?
Magnesim
Pazur Żbika




Posty: 184
Tematy: 16
Lut 2017
140
Hufflepuff
#12
Dropsik1337 napisał(a): (07.10.2018 01:38)A co myślisz o polskich szkołach? [wcale nie znam odpowiedzi na to pytanie]


Wole francuskie szkoły. Macie specyficzny system oceniania, nie macie dwugodzinnych przerw ani ferii co półtora miesiąca, jakieś inne przedmioty jak chyba wos czy tam etyka, no same dziwolągi. Chociaż mój kolega mi mówił, że w jego polskiej szkole robią dzień ziemniaka, więc jest plus, u mnie nie ma ;c
No i przed chwilą się dowiedziałem, że macie rozdzieloną geografię i historię, nie rozumiem.

Asumi napisał(a): (07.10.2018 01:43)Lubisz mnie?
Lubisz liski?

1. Lubię!
2. Wolę pandy.
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#13
Od urodzenia mieszkasz we Francji czy się tam przeprowadziłeś?
Jeżeli to drugie to ile miales lat jak to zrobiłeś?
Czego nie ma we Francji a jest w Polsce, coś co kochasz Tongue
Czego nie lubisz we Francji?
QonCam
Azkaban




Posty: 83
Tematy: 30
Sie 2017
Slytherin

#14
PrawdziwyZiela napisał(a): (07.10.2018 14:56)Od urodzenia mieszkasz we Francji czy się tam przeprowadziłeś?
Jeżeli to drugie to ile miales lat jak to zrobiłeś?
Czego nie ma we Francji a jest w Polsce, coś co kochasz Tongue
Czego nie lubisz we Francji?

Ale on mieszka w polsce
Magnesim
Pazur Żbika




Posty: 184
Tematy: 16
Lut 2017
140
Hufflepuff
#15
PrawdziwyZiela napisał(a): (07.10.2018 14:56)Od urodzenia mieszkasz we Francji czy się tam przeprowadziłeś?
Jeżeli to drugie to ile miales lat jak to zrobiłeś?
Czego nie ma we Francji a jest w Polsce, coś co kochasz Tongue
Czego nie lubisz we Francji?

Sorry, że tak długo musiałeś czekać, ale no zapomniało mi się. Przy okazji @reff

1. Jeszcze nie mieszkałem nigdy we Francji, mimo tego że mam obywatelstwo. Urodziłem się w Warszawie i tutaj na razie mieszkam! Nie zmienia to faktu, że często bywam w Paryżu.
2. Odpowiedz wyżej ^
3. Głównie pierogów i barszczu. A tak to wszystko jest - nic na chwile obecną nie przychodzi mi do głowy.
4. Trudno jest mi coś wymienić... ale głównie to, że coraz częściej czy to w Paryżu, czy w innych  miastach pojawiają się dzielnice, do których policja boi się wchodzic. A i jeszcze akcentu francuskiego, gdy starają się mówić po angielsku, śmiesznie im to wychodzi. Zwłaszcza w Paryżu - brud na ulicach, dużo jest rzeczy zaniedbanych. Nic innego nie przychodzi mi na myśl.
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#16
Co sądzisz o tym, że taki ''prawdziwy'' znany nam nawet z kreskówek francusk z bagietą i wąsem wymiera i zastąpiony jest takim czarnoskórym przybyszem z afryki?

[Obrazek: 8veuPBT.jpg]

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.