Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Quibbler
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Eillen Bethell
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 50
Cechy charakteru: Eillen z pozoru jest niesmiałą osobą.Można by też powiedzieć,że jest typem człowieka który nie przepada za towarzystwem innych osób i wręcz stroni od ich towarzystwa ale rówinież mimo swojego młodego wieku jest osoba bardzo dojżałą emocjonalnie.Dziewczyna wbrew swojej nieśmiałości potrafi postawić na swoim jak i nie ulega opinią innych osób oraz nigdy nie udaje kogoś kim naprawde nie jest jednakże  czasami rani inne osoby swoimi bezpośrednimi odzywkami. Jej wypowiedzi najczęściej przesiąknięte są kpiną i złośliwością,dlatego też niewiele osób ma ochotę na prowadzenie z nia jakichkolwiek rozmów.Eillen jest również bardzo sprytna i zawsze potrafi poradzić sobie nawet w najtrudniejszych sytuacjach jak i również  jest bardzo ambitną osobą,która zawsze stawia sobie jakies cele  i dąży do ich zrealizowania mimo,że dla innych może wydawać się to abstrakcyjne.


Wygląd postaci: Eillen Bethell  jest to szczupła,wysoka jak na swój wiek jedynastolatka.Na głowie ma burzę brązowo-rudych włosów sięgających jej do połowy pleców,które najczęściej nosi związane w warkocz.Ma bardzo jasną cere  oraz mały zadarty nosek  usiany piegami,a na prawym policzku ma niewielką  bliznę,która została jej gdy spadła z huśtawki podczas zabawy na placu zabaw.można by powiedzieć,że jest to swego rodzaju pamiątka z  czasów  dzieciństwa,która już do końca z nią zostanie i będzie przypominać o tych beztroskich czasach dzieciństwa .Oczy dziewczynki maja kolor zielony  co bardzo dobrze jej zdaniem komponuje się z typem urody,który posiada.Eillen na ogół nosi ubrania,które są ciemnego koloru albo mają jakieś zielone akcenty,ale również czasami można ją zobaczyć w sukienkach czy spódniczkach w najróżniejszych kolorach.


Historia postaci: Eillen Bethell  urodziła się 6 listopada 2054 roku,ogólniej na świat przyszła w szpitalu Świętego Munga w Londynie.Jej ojciec Dorian Bethell po którym zresztą odziedziczyła nazwisko jak i swoją zdolność do czarowania bowiem dziewczyna jest czarownicą pólkrwi.Mając 6 lat ujawniły się jej pierwsze magiczne zdolności .W dzieciństwie dziewczynka  bała się  bardzo ciemności,a więc gdy pewnego razu obudziła się w środku nocy była przerażona  i wtedy udało jej się pierwszy raz użyć swoich magicznych zdolności -zapaliła swiatło w pokoju oczywiście zrobiła to nieświadowie i dopiero po jakimś czasie dotarło do niej co właśnie udało jej się uczynić,szczęśliwa ze swojego osiągnięcia  Eillen  następnego dnia z  samego rana opowiedziała o tym swoim rodzicom byli oni bardzo zaskoczeni ale również szczęśliwi z odkrytych zdolności.Ojciec opowiadział jej później o swoich latach spędzonych w szkole magii i czarodziejstwa w Hogwarcie.Opowiadał jej o tym jak tiara przydzieliła go do slytherinu i jak cudowne lata tam spędził,dziewczynka  słuchała jego opowieści z wielką ciekawością i podekscytowaniem bowiem widziała w jego oczach tą tęsknotę za Hogwartem ale również to szczęście  z tego,że niedługo i ona tam wyruszy i przeżyje swoją przygodę w tym miejscu.Wtedy dziewczynka również zapragnęła pojechać do hogwartu i uczyć się magii.Rok po tym wydarzeniu na świat przyszła jej siostra Abigail .Wtedy rodzice  zaprzestali tak bardzo  interesować się swoją starszą córką co wydaje  się normalne w takiej sytuacji ale Eillen nie była w stanie tego wytrzymać odsunęła wtedy od siebie wszyskie jej bliskie osoby i zatopiła się w swoim własnym świecie wyobraźni.Wtedy zainteresowała się również rysowaniem do czego zresztą miała duży talent.I przez lata rozwijała swoją pasję do sztuki.Dziewczynka abowiem była bardzo wrażliwa na piękno otaczającego ją świata ,kochała ona spacerować po lesie i podziwiać piękno natury.Z biegiem czasu Eillen przestała być tak bardzo zła i zazdrosna o swoją siostrę.I zaczęłą się do niej przekonywać oraz na swój sposób lubić,często razem się bawiły i razem spacerowały.Dziewczynka miała bardzo dobre i spokojne dzieciństwo ale wciąż czekała z utęsknieniem na swój list ze szkoły magii i czarodziejstwa w hogwarcie .I tak właśnie kilka lat później  w dzień jej jedynastych urodzin otrzymała swój długo wyczekiwany list z hogwartu.Na ulicę pokątną udała się wraz ze swoim tatą.Gdy byli już na miejscu zakupili wszyskie potrzebne  rzeczy takie jak  różdżka,kufer,kociołek, sowę a także wszystkie potrzebne podręczniki.Następnie 1 września wraz z rodziną udała sie na peron 9 i 3/4  gdzie pożegnawszy  się ze wszystkimi  wsiadła do pociągu i rozpoczęła swoja niezwykła przygodę o której od tak dawna marzyła.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć,ja nazywam się Eillen Bethell,a ty?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(nie mam pojęcia)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*nieco zaskoczona ale i pełna podejrzliwości gestem chłopaka,odmawia wzięcia zupy *

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Trafiłam tutaj przez przypadek i postanowiłam zostać

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Wstrzymuję.
Rozwiń wygląd, w historii zabrakło zakupów na pokątnej oraz odjazdu ze stacji Kings Cross. Na dwa pytanai odpowiedziałeś/aś nieprawidłowo. Zapoznaj się z tym poradnikiem: https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=11357
3 dni, 3 szansę.
Quibbler
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2018
0
#3
Poprawiłam
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#4
Wstrzymuję.
W historii dopisz jeszcze parę fragmentów z dzieciństwa postaci. Rozwiń charakter, gdyż przy obecnym nie jestem w stanie Cię nigdzie przydzielić. Moc magiczna ujawnia się nieświadomie, nie za pomocą siły umysłu.
3 dni, 3 szansę.
Quibbler
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2018
0
#5
Poprawiłam,mam nadzieję,że teraz będzie wszystko dobrze
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#6
Zaakceptowane!

Chciałbym przeprosić za zaniedbanie sprawdzenia podanie, nie wiem, jak to się stało, ale przypadkiem przeoczyłem twój wątek. W każdym razie podanie zostaje zatwierdzone.
Trafiasz do...

[Obrazek: GnXTpe2.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.