Witaj!

Podanie na Woźnego
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#1
[IC]

Imię i nazwisko: Conrad Granth
Wiek: 17 lat
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga w Londynie
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe.
Posada, na którą aplikujesz: Woźny
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* 
**Do dyrekcji Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie przyleciała sowa z listem w łapkach.**

Szanowny panie Procter,
  Dowiadując się, że jest otwarta rekrutacja na kilka posad w Hogwarcie postanowiłem się zgłosić. Postanowiłem zgłosić się na posadę woźnego. Od dawna nie było widać żeby ktoś sprzątał Hogwart. Nie było nikogo od czasu gdy ostatnia woźna zniknęła. A mam dużo siły, na tą posadę. A nie jest to tylko sprzątanie podłóg w hogwarcie. A także tak jak ja sądzę pilnowanie uczniów podczas pełni i różnych innych formalności. 
  Zgłaszam się na tą posadę nie z powodu, że chciałbym być w Hogwarcie. Bardziej chciałbym by nie tylko skrzaty sprzątały, ale również by człowiek to robił. Skrzaty bardzo ciężko pracują. Gotują w kuchni i robią inne rzeczy. Niedługo się zmęczą, a człowiek może mu pomóc w niewielkich ilościach, ale sprzątanie raczej nie jest kłopotliwym zadaniem razem z pilnowaniem innych uczniów. 
  W czasie nauki, w tym jeszcze w tym roku nie miałem jakiś dużych konfliktów z uczniami. A bardziej chciałem by mnie poznali, by nie czuli się samotni. Co prawda, każdemu się zdarza coś źle zrobić, ale no nikt nie jest robotem i zdarzają się błędy. Mimo swojego młodego wieku postanowiłem napisać ten list motywacyjny. Raczej Hogwart od tak nie jest czysty, gdy ktoś tego nie zrobi. Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzy pan mój list.
Z wyrazami szacunku,
Conrad Granth

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):

SUMY:
Astronomia - T
Mugoloznastwo - PO 
Numerologia - PO
ONMS - PO
OPCM - N
Smokologia - Z
Zielarstwo - PO
ZiU - PO


OWUTEMY:
Astronomia - PO
Historia Magii - N
Latanie - Z (zdawane w 1OOC)
Mugoloznastwo - PO
Numerologia - PO
ONMS - Z
OPCM - (jeszcze nie ma wyniku)
Podst. Magomedycyny - W
Smokologia - PO
Zielarstwo - W
ZiU - PO


[OOC]
Nick w grze: Charles
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, posiadam.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): 
Jako takiego doświadczenia nie posiadam, ale raczej trzeba spróbować kiedyś, prawda? Chociaż pisanie akcji sprzątania statku może się zaliczać.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Od dawna chciałem pracować w Hogwarcie. Nie tylko, by odgrywać akcję w Hogwarcie jako pracownik, ale chciałbym podreperować styl akcji, ale również i długość. A woźny to nic innego niż pisanie akcji. Lecz oczywiście, nie chciałbym pisać akcji typu: *Bierze miotłę, po czym sprząta*. No nie, mimo to, potrafię długą akcję napisać, ale muszę chcieć, a zgłaszając się na tą posadę, znaczy, że mam ochotę pisać akcję sprzątania. Nie jestem co prawda jakimś super graczem, ale słabym raczej nie jestem. Wbijam co można było zauważyć, gdy miałem na tej postaci uczniaka praktycznie codziennie starałem być na serwerze. Co prawda mam swoje życie prywatne i nie przesiaduje na haplu od rana do wieczora w dni od poniedziałku do piątku. A z racji, że zaczął się rok to nieco mam mniej czasu. Ale zawsze powinienem móc wbić na hapla. 
[b]Nazwa Discord: [/b]
Matthew#7564
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Odrzucone



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.