Witaj!

[Dor] Andrew Granth
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#1
[Obrazek: 6aZUxes.png]

[Obrazek: XqOPzex.jpg]

Jest to 17-sto letni chłopiec urodzony 1 kwietnia w jednym z tamtejszych szpitali znajdujących się we Francji. Bratem bliźniakiem chłopaka jest Walter Granth. Od 9. roku życia mieszka razem z rodzicami i bratem w domku, który znajduje się w Riverheights. Od wieku 14. lat przeprowadził się i zamieszkuje wybrzeża River Heights. Kilka lat temu został przydzielony przez tiarę do domu Roweny Ravenclaw. Od tamtej pory podjął naukę w szkole oraz niedawno ukończył Hogwart stając się absolwentem ów szkoły. Pracuje obecnie w Departamencie Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami w wydziale likwidacji niebezpiecznych stworzeń magicznych. 
[Obrazek: IrmPV2X.png]
[Obrazek: pVanQ85.png]

Andrew jest średniego wzrostu, gdyż mierzy około 1.75 cm wzrostu. Jak na swój wiek nie jest wysoki, ani za niski. Jest on dosyć szczupły, nie ma nadwagi. Waży około 50 kg. Ma on jasny kolor skóry. Patrząc na chłopaka zacznijmy od twarzy. Na sam początek rzucają się włosy. Jak one są ułożone? Grzywka jest podniesiona nieco do góry. Włosy jego mają kolor brązu. Przejdźmy dalej do opisywania jego twarzy. Widać czarne proste brwi, a pod nimi oczy, które mają niebieski kolor. Głowa jest nieco półkulista. Jak on się ubiera? Zazwyczaj poza terenem szkoły jest to bluza, a poza nią koszulka.  Spodnie są o dobrym wymiarze dla chłopca, także buty, które mają rozmiar ok. 35-37. Za czasu nauki, czyli przebywania na terenie szkoły zakłada on na siebie mundurek domu Roweny Ravenclaw. 

[Obrazek: vUSFqJ5.png]

Andrew jest osobą o dosyć ciekawym charakterze. Oczywiście jest osobą, która chce kierować się własnym doświadczeniem i nauczyć się czegoś od swoich nauczycieli. Niekiedy można zauważyć, że gdy ma "zły dzień" woli książki od znajomych. Nie często się to zdarza, ale można zauważyć, że woli poczytać niż porozmawiać z kolegą/ koleżanką. Pasją chłopca jest nauka. Bardzo on lubi się uczyć. Staje się być "zazdrosny" o kogoś z powodu, że wie więcej od niego, a jest na tym samym roczniku co on, bądź ma tyle samo lat co Andrew. Nie lubi, gdy ktoś właśnie ma więcej tej wiedzy. Gdy ktoś mu zrobi nieco psikusów, a nie jeden/ dwa, a więcej robi się nieznośny przeszkadzając mu bardziej niż on jemu. Darzy szacunkiem osoby starsze od niego. 
[Obrazek: zr2RbGh.png]
[Obrazek: ZdS8edc.png]

[Obrazek: m6qnqQl.gif]
[Obrazek: IrmPV2X.png]
[Obrazek: sf0euj3.png]

Marcus Craven [IC] - Mój ojciec! Bardzo dużo mu zawdzięczam, kupił mi różdżkę, sowę i dużo rzeczy! Szkoda, że jest rok szkolny i nie mogę się z nim widywać. No, ale cóż... Już za kilka miesięcy się znów zobaczymy.

Natasha Granth [IC] - Och... Tym razem jest to moja mama. Również jej zawdzięczam wychowanie mnie przez 11. lat, opiekowanie się mną kiedy tata był w pracy, no i kupowanie mi zabawek *lekko się zaśmiał i przy okazji uśmiechnął*.

Walter Granth [Walter] - Mój brat bliźniak. Bardzo lubię się podawać za niego, a on za mnie. Nie wiem czemu, ale bawi mnie to, że nie wiedzą który jest którym i mówią na mnie Walter, a na niego Andrew. Może w przyszłości się nauczą nas odróżniać, prawda braciszku?

Evan Craven [Dropsik] - Wujek Evan! Jest bardzo miły i dba o wszystkich. O to żeby każdy członek miał gdzie mieszkać, a także żeby miał co robić. Bardzo go kocham. 

Rafael Craven [Rafael] - Od niedawna nowy członek rodziny. Miłym pielęgniarzem jest i pomocny! Zawsze stara mi odpowiedzieć na pytania. Ciekawi mnie dlaczego odszedł od poprzedniej rodziny. 
Przez rozpad rodziny, ekhm... odejście jestem także w jego rodzinie! 

Conrad Granth [Charles] - Wujek Conrad. Trochę jest dziwny, ale jestem w stanie go zaakceptować. Nie żyje...

Lilisya Craven [Asumi] - Lilisya, moja nowa kuzynka? Nieważne, tak czy siak jest fajna, miła i lubi grać w butelkę! Ciekawe czemu nie widziałem jej wcześniej i nie znałem. Nagle się wzięła z kapusty? Nieee... To raczej nie możliwe, aby to się stało.

Benoit Craven [Narreid] - Mój kuzyn, trafił co prawda do Gryffindoru, ale nadal jest fajny. Nie widuję się z nim co prawda tak często, ale mogę nie kiedy z nim pogadać. Kocham go jak resztę rodziny, no prawie resztę prócz Isaaca.

Bill Fritz [MrFrancuz] - Och.. Bill, wg mnie jest dobrym ideałem na prefekta. Wiem, że inni pewnie uważają, że ktoś inny nim powinien być, no ale cóż... Ja mam swoje własne zdanie, a wykonuje dobrze swoją rolę.

Tajemnicza Osoba [IC] - Pomagasz mi cały czas i to za darmo? Jestem ci winien długu, za przynoszenie mi informacji o rodzinie i co się z nią dzieje. Miejmy nadzieję, że nigdy mnie nie zdradzisz! Przynajmniej mam taką nadzieję. 

Tajemnicza Osoba II [IC] - Jesteś drugą osobą, której zawdzięczam. Dzięki tobie udało mi się dowiedzieć, co się dzieje z Cravenami i co się stało. Wydajesz się być pozytywnie nastawiony do mnie.

Ruby Rivers [snakeu] - Tym razem jest to prefekt innego domu - Slytherinu. Ale dziwne.. Ślizgonka, a miła. No cóż, zdarza się. Też pilnuje aby wszystko działo się dobrze itd. *Zaśmiał się pod nosem* 

Anna II Margel [Vipera] - Mądra uczennica, ale często chyba wypowiada się bez zgody. Ciekawe dlaczego straciła odznakę prefekta naczelnego. 

Shillard Winter [FirstToJump] - Co mogę o nim powiedzieć? Zna się na zielarstwie zapewne, jest mądry i... potrafi grać w chińczyka! O! Przy okazji mogę chętnie powiedzieć, że jest osobą, która może zostać przyjacielem. 

Jacob Reinhart [Jacob] - Ten chłopak co nazywa mnie i mojego brata klonem! Lubię go nieco, ale to że jesteśmy tacy sami nie oznacza, że się sklonowaliśmy. Ciekawe gdzie tylko zgubił ucho? Podczas podróży do hogwartu wychylił się i mu erkling zabrał? Hehe. Nie no, jestem ciekawy co mu się stało. 
Poznałem go nieco bliżej. Jednak jest miły i gdy mu się chce to nie nazywa mnie i Waltera klonem. Szkoda, że skończył Hogwart.

Emma Bellerose [Miranda] - Jak można być taką osobą? Dlaczego ona straszy ludzi? I ona ma prowadzić klub? Moim zdaniem powinna być to osoba, która nie straszy nikogo. Nie chciałbym aby coś się stało przez z nią komuś innemu. *Krzywi się* Dobrze myślałem na jej temat. To jest demon, a nie kobieta. Obraża się, że musi zdawać egzaminy? Dziwne...

Daniel Winter [Blusi] - Uczy astronomii, nudził i to często, ale plusem było to że mogłem sobie porysować. 
Buee... Jednak nie mam zamiaru być już nigdy w jego gazetce. Tylko ja coś miałem robić, a on nic. Tylko mu zależy żeby była gazetka. *Krzywi się.* Poza tym za to, że miałem chęci dostałem tylko Okropny? Żałosne.

Daniel Fox [Daniello26] - Nie znam zbytnio go, ale wiem, że jest moim opiekunem. Uczy zielarstwa na które chcę chodzić. Na pewno dobrze uczy i jest miły! Na pewno sprawia, że uczniowie chcą chodzić na jego zajęcia.
Miły nauczyciel, opiekun i eee.... No, chcę w tym roku uczęszczać na jego zajęcia. W tamtym roku nieco czasu nie miałem, ale mam nadzieję, że w tym roku to się zmieni i nie będę musiał nic zbytnio robić poza nauką.
[Obrazek: zr2RbGh.png]
[Obrazek: oEcLHAK.png]

- Uczeń domu Roweny Ravenclaw (2067-2074)
- Naczelny Redaktor Gazetki Hogwartu (2067-2068)
- Kapitan Drużyny Quidditcha Ravenclaw (2069-2074)
- Członek Drużyny Quidditcha Ravenclawu (2068-2074)
- Redaktor gazetki ,,ZNNT'' (2068-2070)
- Kapitan Klubu Zielarstwa (2070-2074)
- Pracownik DKNMS (2074-xxxx)




[Obrazek: icR3lIv.png]


1. Mimo, że nie chciał być w Drużynie Quidditcha zmusił się i udało mu się dostać.
2. Posiada nimbusa 2001.
3. Posiada sowę o imieniu Fawel [Klik!]
4. Jego drugim imieniem jest francuskie imie: Arsene.
5. Jego patronusem jest lis.
6. Jego boginem nikt aktualnie nie wie co jest.
7. Do jego szeregu ulubionych przedmiotów należą: OPCM, ZiU, Zielarstwo oraz astronomia.
8. W ostatnim roku nauki rzadkością była obecność jego na lekcji, wolał uczyć się samemu.
9. Jego ulubionymi kolorami są: niebieski, czerwony, platynowy, biały, granatowy oraz pomarańczowy.
10. Jego hobby jest np. rysowanie lub malowanie.
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#2
Bez szału ale w sumie jak na Ciebie to całkiem dobrze to wygląda. 

[Obrazek: n57qCRy.gif]
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#3
ale pienkny boi
viper wroc
HopeFox
Czarodziej




Posty: 24
Tematy: 4
Sie 2018
23
#4
W porównaniu do Twoich poprzednich kart, ta mi się wyjątkowo podoba. Mam nadzieję, że będziemy mieć okazję do zapoznania naszych postaci ze sobą  Wink Repka.
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#5
Fajno
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#6
Cudowna kartka +rep
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#7
@Reff
Coś tam dodałem, zmieniłem. Ale pewnie nikt tego nie zauważy.
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#8
@Reff Coś tam się zmieniło.
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#9
@Nieco zaktualizowane relacje
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#10
@Reff niedługo aktualizacje jakąś tam szykuje Tongue



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.