Witaj!

► Podanie na pracownika szkoły
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#1
[IC]

 Imię i Nazwisko postaci    
- Eron Baltimore 

  Wiek    
- 21 lat

  Miejsce Urodzenia     
- Francja, Lyon
- Szpital Magiczny we Francji

 Wykształcenie    
- Ukończona szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart z Wyróżnieniem 


 Posada na którą aplikujesz:  
- Bibliotekarz Szkoły w Hogwarcie


  Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

*Do dyrekcji szkoły magii i czarodziejstwa Hogwart przyleciała biała sowa z kilkoma czarnymi plamkami przy oku. Wleciała przez okno prosto do gabinetu dyrekcji i szybko zniżyła swoje loty aby wylądować gdzieś na wolnym miejscu, obok biurka. Wystawiła nóżkę z przypiętym listem i odczekała chwilkę, a następnie odleciała w miejsce, skąd przybyła.*

**Koperta listu jest przyozdobiona złotymi elementami. Na samym środku widnieje napisać ,,Do dyrekcji szkoły magii i czarodziejstwa Hogwart”. Cała treść listu napisana jest ładnym i czytelnym pismem, a podpis na końcu jest prawdziwy i nie widać śladów jakiegoś oszustwa**

Droga Dyrekcjo Szkoły Magii 

Piszę do państwa list z prośbą o pozytywne rozpatrzenie mojego podanie, oraz zatrudnię mnie na posadzie bibliotekarza szkolne w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Myślę, że jestem najbardziej odpowiednia osoba kandydującą na to stanowisko. Dlaczego chcę zgłosić swoja kandydaturę na stanowisko bibliotekarza? Praca w bibliotece zawsze mnie fascynowała i teraz skoro mam szansę na to, to chciałbym spróbować tam swoich sił. Bardzo lubiłem czas spędzać w pracy takiej w jakiej będę miał kontakt z innymi osobami. Tak jak już wspomniałem bardzo lubię wykonywać taką pracę i myślę, że dzięki temu będę jak wykonywać w poprawny sposób. 

Nie będę ukrywać, że jestem osobą dość młodą, ale jestem przekonany, że to nie zmienia nic w tym, że ja staram się rozwijać dość szybki sposób. Miałem już jednak okazję pracować już na ten moment w kilku miejscach i dość szybko udało mi się wzbijać po szczeblach kariery. Jestem osobą bardzo kreatywną i myślę, że będę miał szansę pobudzić w bibliotece nie tylko chęć do czytania różnych książek, a także pomóc w organizacji innych wydarzeń szkolnych, na które również mam pomysły jako bibliotekarz szkoły. Myślę, że jestem osobą odpowiedzialną o czym świadczyło to, że zostałem wybrany na prefekta naczelnego Hogwartu w czasie latach kiedy do niej uczęszczałem. Zawsze utrzymuje poprawne kontakty z różnymi osobami, oczywiście nie łamiąc dykretów. Nie popadam w konflikty z innymi osobami młodszymi jak i z współpracownikami. Co do innych funkcji jakie pełniłem to: wice dyrektor MOA, a także DMGiS, oraz pracownik rezerwatu smoków. Praca w tych miejscach również pozwoliła mi rozwinąć się i każda z nich wpłynie na prace w bibliotece w pozytywny sposób. Tak wiec czas na dalsze rozwijanie się w kierunku tego czego lubię, a mój wiek nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Jeszcze wspomnę o kontaktach moich z innymi osobami młodszymi. Wiec w ministerstwie mam kontakt z bardzo małymi dziećmi, których zazwyczaj jest tam cała gromada. Co do uczniów nieco mniej, ale jednak uczę uczniów Hogwartu, którzy są na stażu. Wiec miałem już jakieś doświadczenie w tym. Co do pracy jako nauczyciel, to miałem szanse porowadzić klub, oraz poprowadzić lekcje, może nie było to w bardzo dużych ilościach, ale zawsze robiłem to poprawnie.

Na sam koniec pragnę podziękować za poświecenie czasu w przeanalizowanie mojego listu motywacyjnego. Podsumowując Jestem przekonany, że poradzę sobie na pewno na posadę na, która aplikuje. Liczę na to, że moje prośba zostanie odebrana w pozytywny sposób. Oraz, że to ja będę miał zaszczyt rozpocząć pracę w bibliotece szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie.

Z wyrazami szacunku
[Obrazek: 1wPSfkX.png]


Oceny Otrzymane z SUMów i OWUTEMów w Hogwarcie
Oceny ze Standardowych Umiejętności Magicznych

Oceny z Okropnie Wyczerpujących Testów Magicznych

[OOC]

► Nick w grze:
Areque

 Czy masz jeszcze inne konta? 
Posiadam cztery konta. Jedno główne, oraz trzy poboczne. Nidy nie sprawiło mi jednak problemu granie na wszystkich i rozdzielania czasu tak, aby sobie pograć na każdym osobno.

 Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Wydaje mi się, że co do doświadczenia nie jest ono jakoś wielkie, ale nie jest ono też zerowe. W ciągu całej swojej gry miałam okazje prowadzić kilka razy kluby w Hogwarcie. Czasem też się zdarzyło, że miałam okazję prowadzić lekcje, gdy przydarzyły się takie sytuację IC. Zawsze wykonywałam wtedy wszystko poprawnie. Co do pracy w bibliotece na haplu nie miałam okazji pracować w niej, ale ogólnie na serwerach RP, już miałam taką okazję.

 Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Jestem osoba, która gra już dość długo na serwerze ,,Hapel” Wszystkie zasady są mi bardzo znane. Co do mojego czasu gry, chyba już każdy wie, że jestem najbardziej aktywnym graczem tego roku. Kolejnym też ważnym dla mnie powodem jest oczywiście rozwijanie swojej postaci, która była kierowana od początku w stronę pracownika biblioteki, oraz nauczyciela zaklęć i uroków. Dlatego skoro mam szansę taką wykorzystać bardzo chętnie z niej skorzystam. Wiele razy też już pomagałam w jakiś sposób OOC szkole, wiec też nie będzie dla mnie to jakaś nowość kiedy moje postać Erona zostanie zatrudniona na stanowisku bibliotekarza. Myślę, że to trochę naciągane, ale jednak wiem co i jak wykonywać. Nadal bym chciała prowadzić bibliotekę równie aktywnie co Pokerface, oczywiście wszystkie funkcje Excel’a są mi dobrze znane, wiec nie będę miała żadnych problemów technicznych OOC.

 Discord:
Vipera#0881
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
@ref w sumie 
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#3
przyjety
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.