Witaj!

[Ucz2] Shilard Winter
FirstToJump
Czarodziej




Posty: 21
Tematy: 2
Kwi 2018
21
Ravenclaw
#1
[Obrazek: NQXeIR6.png]

Shilard urodził się siedemnastego lutego, roku 2056. Od jakiegoś czasu rozpoczął naukę w Hogwarcie, a tiara przydzieliła go do domu Roweny Ravenclaw. Chłopak zamieszkuje rodzinny dom Winterów w Little Hangleton. Obecnie jest prefektem naczelnym na roku [3 OOC].
[Obrazek: U4mgVCd.gif]


[Obrazek: VDWrC7i.png]

Shil to dość chudy i raczej nieumięśniony chłopak o dość wysokim wzroście. Na jego głowie można zauważyć brązową czuprynę, która raczej nie jest specjalnie ułożona. No może z wyjątkiem przeczesywania ręką na prawą stronę. Oczy mają kolor szmaragdowej zieleni, która świetnie komponuje się z barwą włosów, nadając mu uroku osobistego. No i odmienności, ponieważ raczej nikt z rodziny takich nie ma (prócz jego siostry). Mówiąc o karnacji, to jest ona dość blada, co może wynikać z niskiej ilości cukru we krwi (wcale nie), albo małej ilości kontaktu ze słońcem. Nosek ma dość mały, a rysy jego twarzy pomimo wszystko są dość łagodne. Ale będąc jeszcze w temacie twarzy... prawie zawsze można zobaczyć na niej uśmiech, a jeśli go tam nie ma, to z pewnością z kimś się pokłócił. Pozostaje jeszcze kwestia ubrań, które pozostają jedną z najważniejszych części wyglądu. W szkole nosi to co musi - sweterek Ravenclawu. Oczywiście bez szaty, za którą raczej nie przepada i zakłada ją tylko w przypadkach, kiedy to co ma być pod nią jest brudne, bo wiadomo, że brudas się wśród ludzi pokazać nie może. Za Hogwartem raczej nie ubiera się w nic szczególnego. 

[Obrazek: 8yxjSeE.png]
Mówiąc "Shilard" do głowy nasuwa się jeden fakt - zamiłowanie do wszelkiego rodzaju słodkości. Tak, stanowczo kojarzy się to z młodym Winterem. Ale przecież żaden człowiek nie charakteryzuje się tylko jedną cechą, która WYNIKA z faktu opisanego u góry - obżarstwo, szczególnie jeśli chodzi o cukier. Więc opisując go bardziej szczegółowo, trzeba dodać jeszcze kilka ważnych zalet, jak i wad. Z pewnością trzeba zaznaczyć tutaj ogromne ambicje, o których Shil bardzo często mówi. Zaczynając od bycia najlepszym czarodziejem świata, kończąc na przejęciu wszystkich sklepów z cukierkami. Oczywiście głównym celem nie jest zjedzenie ich, a sprzedawanie. Jednak na drodze stoi mu jedna, wielka przeszkoda - lenistwo. Co prawda nie skreśla ono inteligencji, ani ambicji, lecz z pewnością utrudnia w osiąganiu sukcesów. Czasami po prostu się nie chce uwarzyć eliksiru, czy też wyrwać jakiegoś krzaczka na zielarstwie. Bardzo nie lubi kłamstw i próbuje się jak najlepiej przeczuć, czy ktoś właśnie nie próbuje go oszukać. Zawsze gdy popełni błąd, stara się go naprawić, choć często nie widzi winy po swojej stronie. Świadczy to też o pewnego rodzaju, dużym uporze, który nawet pomimo lenistwa, jest w stanie zmobilizować go do działania. Nienawidzi dziecinnego oraz głupiego zachowania, a kiedy już doświadczy takiego ze strony innej osoby, stara się jak najszybciej sprowadzić ją do parteru, lub zwyczajnie odejść i nie pokazywać się więcej w jej towarzystwie. Wracając jeszcze do wielkich celów, jakie pragnie osiągnąć... Przecenia on swoje zalety i uważa siebie za pewnego rodzaju autorytet, co świadczy, iż jest trochę zarozumiały. Zazwyczaj tego nie pokazuje, lecz kilka osób dobrze zna tą wadę. Nie zważając na wszystko, jest to dość emocjonalny dzieciak. Zawsze gdy zostanie przez kogoś zraniony, bardzo cierpi, choć raczej stara się tego nie ukazywać, bo jak mówi stare przysłowie - "faceci nie płaczą". Zawsze trzyma się swojego motto - "nigdy nie rzucam słów na wiatr".

[Obrazek: 76bJOlp.png]
(Jeszcze nie czas!)

[Obrazek: arIZdh6.gif]


[Obrazek: iD1kIRR.png]
Najważniejsze
Relacje te miały lub mają ogromny wpływ na postać. Ukształtowały one jego charakter.

---

Lizzie Storm [Paulla] - Lizzie... Przepraszam Cię, że to tak wyszło. Nigdy nie wybaczę sobie tego, iż wtedy nie zostałem razem z Tobą. Może gdybym wybrał Ciebie zamiast patrolu, wszystko inaczej by się potoczyło. Jedno jest pewne - nauczyłaś mnie bardzo dużo i to dzięki Tobie stałem się teraz tak dobrym człowiekiem. Chociaż moje sposoby czasami mogą być dość kontrowersyjne, to do głowy weszła mi jedna zasada, którą od tego paskudnego wydarzenia zawsze powtarzam - czarodziej który nie przestrzega zasad jest śmieciem... Ale czarodziej, który nie dba o swoich przyjaciół jest kimś gorszym od śmiecia. Twoja śmierć nie pójdzie na marne, nie pozwolę aby ktokolwiek w Hogwarcie zginął w takim sam sposób. Czekaj tam na mnie, gdzieś po drugiej stronie... Kiedyś zapewne się tam spotkamy.

Morphin Margel [Uroboros] - Morphinie, jesteś śmieciem... Nie, to złe określenie. Jesteś potworem, który nie powinien mieć prawa bytu na tym świecie. Nie wiem jak to jest możliwe, że ktoś może być tak zepsuty jak Ty. Obiecuję Ci, że konsekwencje za śmierć najbliższej mi osoby Cię dotknią - prędzej czy później. Oczekuj na mnie, poprzednie spotkanie nie było naszym ostatnim. Lecz tym razem będzie inaczej i zapewne oboje wiemy, że istnieją tylko dwa zakończenia tej opowieści...

Daniel Fox [Daniello26] - Jak Pan zapewne wie, jest Pan dla mnie jak ojciec. Gdyby nie Pana obecność, już kilka bym się poddał. Cieszę się, że trafiłem do domu, w którym jest tak cudowny opiekun. Obiecuję, że będę stanowił godny wzór dla wszystkich uczniów, a także jak wiele razy wspominałem, będę ich wszystkich bronił, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba - nawet własnym życiem. Mam nadzieję, że nawet po tym jak opuszczę tę szkołę, to szybko do niej wrócę i dalej będę mógł utrzymywać z Panem kontakt. Oby nic w naszych relacjach się nie zmieniło.


Inne
Relacje te nie miały lub nie mają ogromnego wpływu na postać. Są one raczej drugoplanowe i nie przyczyniły się do zmiany charakteru.

---

Livio Giacalone [FishFromSpace] - Choć wcześniej byłeś moim przyjacielem, na jakiś czas zniknąłeś i kontakt nam się urwał. Choć dalej bardzo Cię szanuję, to nie wiem czy jesteśmy w stanie reaktywować naszą przyjaźń, gdyż jak wiadomo mam sporo rzeczy na głowie. Nie wykluczam, że w przyszłości znów będziemy spędzać ze sobą tyle czasu, ile było to kiedyś. Teraz powinieneś zająć się nauką i treningiem, abyś mógł zostać świetnym czarodziejem... Pamiętasz chyba - Ty woda, a ja lód. 

Pandora Osbert [Pandora] - Przepraszam Pandoro, wiem że bardzo Cię zraniłem. Gdybym nie popełnił tylu błędów, może dałoby się to jakoś ciągnąć... Chociaż co do tego też mam wątpliwości. Może nie wyszło nam jako parze, a choć wierzyłaś w nasz związek, ja już od jakiegoś czasu widziałem, że jest on martwy. Pomiędzy przyjaźnią, a miłością jest dość cienka granica. Wygląda na to, iż jednak staliśmy po stronie tego pierwszego.

Bill Draytron [MrFrancuz] - Byłeś dla mnie mentorem i przyjacielem. Obiecuję, że skończę to co zacząłem i zdobędę to co dla mnie zostawiłeś. Gdyby nie Twoje nauki, pewnie nawet nie przeszedłbym połowy tego "testu". Dziękuję za to, że byłeś i mam nadzieję, że spotkam się z Tobą po drugiej stronie - tak samo jak z Lizzie.

Simone Giacalone [Aurum_] - Ciesze się, że poleciłem Cię panu Danielowi na prefekta. Widzę, iż dobrze pełnisz funkcję i szczerze mówiąc widzę Cię jako osobę, która zastąpi mnie na stanowisku prefekta naczelnego za jakiś czas. Kiedy już opuszczę zamek, to dbaj o niego do czasu kiedy nie wrócę!

Noelle Granth [TheNoelle] - Najlepsza kuzynka w Hogwarcie. Dobrze, że w szkole jest dość sporo osób spokrewnionych ze mną. Może i teraz już nie jem dużo słodyczy, ale pamiętam te paczki od niej wypełnione zmarzlinkami, kwachami, a nawet karmelkami gorączkowymi. To były czasy...

Edward Dithel [Tyke] - Edwardzie, choć często zachowujesz się źle, wiem iż w głębi duszy dobry z Ciebie człowiek. Powinieneś po prostu trochę bardziej słuchać się dorosłych. Mam nadzieję, że wpadniesz jeszcze kiedyś do mnie na korepetycje z transmutacji czy innego przedmiotu.

Anna Margel II [Vipera] - Bardzo Cię lubię Anno, ale czasami to Twoje poszukiwanie atencji jest dość denerwujące... Cóż, przynajmniej nadrabiasz ogromnym wkładem w szkołę, a także tym jak mocno się starasz będąc prefektem naczelnym. No... Teraz wychodzi na to, że jesteśmy nawet współlokatorami, więc zapewne dowiemy się o sobie czegoś nowego. Chociaż... Jak by się tak dłużej nad tym zastanowić, to chyba nie chcę wiedzieć co czasami robisz w swoim pokoju... Przykładowo ta cała sytuacja z Reginaldem była dość... Podejrzana?

Priscilla Stronghold [Cylla] - W szkole brakuje takich osób jak Ty, Priscillo. Często może zachowujesz się trochę wulgarnie i przynajmniej nieodpowiednio. No i w dodatku ciągle łapiesz mnie za słówka i wychodzi na to, że jestem zbo... Zresztą nieważne, prefektowi naczelnemu nie wypada mówić o takich rzeczach! Mam nadzieję, iż będziemy widywać się jeszcze więcej, bo jak mówiłem potrafię przy Tobie złamać tą całą bramę, która mnie zamyka.

Jason Virulence [asloniu2] - Świetna osoba o ciekawym charakterze. Wcześniej z pewnością nazwałbym go szarlatanem, ale teraz chyba się zmienił. W sumie i tak czasami widać, że zostały w nim resztki tego niegrzecznego dzieciaka, lecz ogólnie jako prefekt, bardzo dobrze pełni swoją rolę. Może i jego podejście jest jeszcze bardziej kontrowersyjne niż moje, ale z pewnością skuteczne.

(Resztę dodam na dniach. Muszę się zastanowić co mogę wpisać o konkretnych osobach, aby relacja nie miała jednego zdania)


[Obrazek: XiGIVjk.gif][Obrazek: 4b65uG0.gif]



[Obrazek: gZRfiQC.png]
-Nienawidzi zimy,
-Uważa, że wróżbiarstwo i numerologia to bzdury,
-Choć wyraźnie naśmiewał się z wróżbiarstwa (nawet na egzaminie), dostał z niego ocenę wybitną,
-Po serii niefortunnych zdarzeń w Hogwarcie, rzucił na bok dietę cukierkową, a ostatniego miał w buzi rok temu,
-Posiada kruka, który stracił jedno oko. Ma on na imię Petroniusz, co jest nawiązaniem do Gajusza Petroniusza,
-Pomimo posiadania swojego własnego pokoju, ma też przydzielone łóżko w dormitorium Ravenclaw, gdyż czasami lubi tam spać.

[Obrazek: 6VEPVKS.gif]
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#2
Repunia, fajna karta.
(hmmm... Nazwisko Winter, a nienawidzi zimy. Kocham to XDDDD)
Jellsey
Początkujący Czarodziej



Donator

Posty: 47
Tematy: 7
Sie 2015
42
Hufflepuff
#3
No nieźle jak na ciebie :3 ploos rep
nanikore
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 2
Lis 2018
16
#4
miłość do słodyczy nie jest cechą charakteru
FirstToJump
Czarodziej




Posty: 21
Tematy: 2
Kwi 2018
21
Ravenclaw
#5
nanikore napisał(a): (23.01.2019 15:44)miłość do słodyczy nie jest cechą charakteru

bywa
t00n
Czarodziej



Donator

Posty: 209
Tematy: 27
Lis 2017
174
Slytherin
#6
Spk jest
maciej7
Czarodziej




Posty: 103
Tematy: 1
Paż 2018
134
#7
jak coś to miłość do słodyczy nie jest cechą charakteru
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#8
maciej7??????????? @maciej7 nir mow mu co moze ronbic a co  nie ???????????
viper wroc
maciej7
Czarodziej




Posty: 103
Tematy: 1
Paż 2018
134
#9
To zabawne
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#10
maciej7 napisał(a): (23.01.2019 20:43)To zabawne

no chyba ty : )))????? typie ;;-----)))?????????????? hejtujesz = zsroscisz Wink)))
viper wroc



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.