Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Vindow
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 4
Gru 2015
0
Gryffindor
#1
Na wstępie dodam, że jest to moje drugie podanie - moja poprzednia postać została zarchiwizowana na moją prośbę.

Imię i nazwisko: Harry Cole
Miejsce urodzenia: Porodówka w centrum Waszyngtonu
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Harry z pewnością nie kieruje się zdrowym rozsądkiem. Nie nazwałbym go odpowiedzialnym, mimo tego zasługuje na miano odważnego i pewnego siebie. Jest dosyć wybuchowym chłopcem, choć zazwyczaj nie sprawia większych problemów. Jest sprytny i spostrzegawczy, bywa impulsywny. Umie się zachować, jest życzliwy i koleżeński. Bez problemu radzi sobie z problemami i konfliktami.
Wygląd postaci: Harry to średniego wzrostu, chudy chłopiec o piwnych oczach. Ze względu na niewielką wadę wzroku nosi okulary korekcyjne. Ma dosyć krzaczaste brwi, których wysokie położenia na twarzy sprawia wrażenie, jakby chłopiec bez przerwy dziwił się lub o coś pytał. Jest ciemnym blondynem, włosy ma krótko przystrzyżone, przez co jego uszy wydają się odstawać. Ubiera się jak wszyscy.
Historia postaci: Harry urodził się w Waszyngtonie dokładnie 11 lat temu. Jego ojciec-mugol zaginął niedługo po tym. Matka-czarodziejka wychowywała chłopca na młodego czarodzieja, choć bardzo pragnęła, by rozpoczął edukację w mugolskiej szkole podstawowej. Jako iż był już dużym chłopcem, wytłumaczyła mu, żeby nie zdradzał swojego magicznego pochodzenia wśród mugolów. Pierwszego dnia w szkole Harry nie mógł się powstrzymać i zaczął "paplać". Jego koledzy uznali go za wariata i wyśmiali, co bardzo go uraziło - to właśnie wtedy odkrył w sobie magiczną moc. Pamięta tylko, że firanki na szkolnym korytarzu buchnęły ogniem, a dym zaczął przedostawać się do jego płuc. Jego matka musiała odpowiedzieć za czyn swojego syna. Magiczny Kongres USA nazwał ją nieodpowiedzialną i odebrał jej prawo do opieki nad 7-letnim Harrym. Wkrótce zadecydowano, że chłopiec trafi do babki-mugolki w Wielkiej Brytanii, gdzie prowadził normalne życie. Pewnego dnia, gdy wyjrzał za okno, dostrzegł siedzącą na skrzynce pocztowej szaro-białą sowę, która wpatrywała się w chłopca równie wytrzeszczonymi oczami. Gdy jednak wyszedł przed dom, sowy już nie było. W środku skrzynki znalazł jednak bardzo dokładnie zaadresowany list, którego adresatem był właśnie on. Harry przypomniał sobie co opowiadała mu jego matka. Pośpiesznie otworzył list, który okazał się informacją o przyjęciu do szkoły magii w Hogwarcie. Przeczytał w nim także o opiekunie, który następnego ranka zapukał do drzwi. Złożył wyjaśnienia babce-mugolce, a następnie zabrał Harrego na ulicę Pokątną, po drodze wyjaśniając mu wszystkie istotne sprawy. Na miejscu kupił wszystko, co zostało wymienione w liście, a następnie udał się na peron 9 i 3/4, gdzie rozstał się z opiekunem i odjechał prosto do Hogwartu.   .

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej, jestem Harry, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Pierwsze słyszę.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*bierze talerz i kładzie go na stole*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Nie pamiętam.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Przeczytałem.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Wstrzymuję. 
W Stanach Zjednoczonych nie ma Ministerstwa Magii, a MACUSA. Ogólnie cały tamtejszy rząd podchodzi agresywnie do związków z czarodziejów z mugolami. Objawienie mocy zmieniłbym na coś innego, wybór należy jednak do ciebie. 
3 dni, 3 szansę.
Vindow
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 4
Gru 2015
0
Gryffindor
#3
Ministerstwo Magii zmienione na magiczny kongres USA.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#4
Zaakceptowane!
Trafiasz do...

[Obrazek: N8E9j5b.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.