Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Iv0rry
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2018
0
#1
                                                         Imię i nazwisko: Amadeus Bein
                             Miejsce urodzenia: National Maternity Hospital - Dublin - Irlandia 
                                                                   Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Amadeus jest cichym, zamkniętym w sobie chłopcem. Nienawidzi on smoków i innych magicznych zwierząt, ma on również duże problemy w nauce przez jego dysleksje. Jest on wstydliwy i niechętny do rozmowy. Amadeus nienawidzi ludzi oraz swoich rodziców. Wykazuje się on również asertywnością i arogancją, często lekceważy przeciwnika ale nie zawsze uznaje się za lepszego od wszystkich innych. Jest on mało ambitny i często stawia sobie coś za cel a potem a tym zapomina i ignoruje to co miał robić. Amadeus jest naprawde inteligentnym chłopcem lecz tego nie okazuje i nie wykorzystuje. 

Wygląd postaci: Amadeus jest brązowowłosym niezbyt dobrze zbudowanym chłopcem. Ma on szare oczy i lekkie rysy twarzy. Posiada on poparzoną lewą rękę. Amadeus nie przepada za sportem i przeważnie nie ma kondycji. Ma on mały nos i niewielkie usta, oraz jest przeciętnego wzrostu jak na swój wiek. Przeważnie ubiera się on na czarno lecz czasami założy coś bardziej jaskrawego. Amadeus uwielbia chodzić w bluzach lub czymś co zasłania jego ręce, żeby zakryć poparzenie i ze względu na to że w bluzach lub swetrach chłopiec lepiej się czuje.

Historia postaci: Amadeus Bein... Chłopien urodzony latem roku 2065 dokładnie 14 czerwca o godzinie 15:04 urodził się 2 tygodnie wcześniej niż myśleli lekarze przez co miał lekkie problemy. Rodzice młodego Bein'a mieszkali w północnej Irladnii lecz przez brak dobrych szpitali i porodówek w ich mieście byli zmuszeni jechać do Dublina aby przyjąć poród. Amadeus żył w niezbyt zamożnej rodzinie w Irlandii w niewielkim domu na wybrzeżach Dublina do 5 roku życia. Wtedy rodzice postanowili się przeprowadzić do Londynu niedaleko Richmond Park. Gdy Amadeus miał 6 lat objawiła się jego moc magiczna, mianowicie  w domu zrzucił siłą magii zabawkę która była ukryta na szafie. Gdy 7 letni Bein poszedł do szkoły podstawowej od razu znalazł przyjaciela, który niestety okazał się być śmiertelnie chory i niedługo po poznaniu się z Amadeusem zmarł. Po tym chłopiec nie mógł znaleźć przyjaciela przez to że był inny od wszystkich. Ubierał się inaczej, czesał inaczej, nie nosił on plecaka do szkoły tylko torbę, był po prostu odmienny.  Następne 2 lata jego życia przebiegły w miarę spokojnie i nic szczególnego się nie wydażyło. Gdy chłopiec miał 8 lat zalał swoją lewą rękę wrzątkiem parząc ją. W 11 urodziny Amadeusa na balkonie jego pokoju usiadła szara sowa z listem w dziobie. Gdy chłopiec odczytał list od razu wybiegł z pokoju i pobiegł do rodziców aby poinformować ich o liście. Następnie rodzice z Amadeusem wybrali się na ulicę pokątną gdzie chłopak zakupił swoją pierwszą różdżkę i zeszyty. Następnie rodzina wybrała się na King's Cross i przeszli na peron 9 i 3/4 gdzie czekał już pociąg wiozący uczniów Hogwartu na peron w Hogsmeade.  

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*odwraca się i spogląda na ucznia* Cześć... wiesz co nie mam czasu. *odwraca się znowu* 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(nie wiem w sumie ale wydaje mi się że gdzieś w centrum będzie)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*patrzy na ucznia* Wiesz co dzięki za troskę ale przed chwilą jadłem. *uśmiecha się ironicznie*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: To naprawdę długa historia. Ale w skrócie kiedyś dawno temu kolega pokazał mi jakiś serwer roleplay ale angielski więc nie grało mi się tam przyjemnie bo nie znałem wtedy tak dobrze angielskiego. Po jakimś czasie gdy zafascynowałem się HP zacząłem szukać tego samego serwera i natrafiłem na lepszy polski serwer :3

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Wstrzymane!
Zmień rok urodzenia na 2065.
Nie ma opcji kierowania psem za pomocą myśli.
Do Rezerwatu Smoków nie wpuszcza się ludzi, a spotkanie z takim smokiem pewnie skończyłoby się na czym więcej niż tylko poparzenie ręki. Najlepiej, gdybyś usunął całą historię o tym smoku.
Trzy dni i trzy szanse na poprawę.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#3
Zaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.