Witaj!

[Propozycja] Ogłoszenia/plakaty IC
Cezar
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 38
Lip 2017
80
Ravenclaw
#8
Shizuku napisał(a): (24.10.2018 15:15)Przeciw
Dlaczego taki to problem jak ktoś nie odegra wieszania ulotek? Czy akcja na klockach *wiesza ulotki* jest aż tak bardzo ważna? Czy naprawdę fakt nienapisania tych dwóch słów jest tak straszny? Umieszczanie na mapce ogłoszeń robi wszystkim niepotrzebnie dużo roboty, czekać na moda/buda aż coś wywiesi.
Po za tym prasa w książkach? Mi się bardzo podobają te artykuły z gazet, są ładne, estetyczne i w ogóle. I kolejny niepotrzebny problem w wstawianiem tego w książeczki.

Na tym polega RP. I to nie jest *wiesza ulotki*. Najpierw musisz napisać oryginał, potem wydrukować/skopiować więcej i dopiero wtedy powiesić, w związku z tym często ponieść jakieś koszty, chociaż te najmniejsze, ale jednak. Poza tym wiele ogłoszeń ma w akcji napisane, że zabezpioczone, więc zaklęcia też musisz rzucić.

Antonin aa napisał(a): (24.10.2018 16:01)Rowniez jestem na nie. Nie zawsze ktos ma dostep do konputera by napisac ta mega dluga akcje typu *podchodzi do tablicy i zawiesza kartke*. No i co w przypadku gdy jakies ogloszenie nie jest na przyklad w formie graficznej? Tego na tych tabliczkach z obrazami nie zawiesisz a na zwyklej tablicze po prostu nie ma szans zeby sie zmiescilo. Co do prasy rowniez jestem na nie bo jak wiadomo na forum mozemy dac ladne „odzdobniki” no a na pastebinie  albo w minecraftowych ksiazkach nie zrobisz czegos takiego. No i jak tez wczesniej pisalem nie zawsze ktos ma czas zeby wejsc na serwer kupic ta gazete i ja sobiee tam czytac. Ja sobie haplowa prase czesto czytam z telefonu no a tak to takiej mozliwosci by nie bylo.

To samo co wyżej.
Ogłoszenie w formie tekstu, tak jak polwert napisał, można wkleić na białe tło np. w paincie i już jest grafika.
Instnieje mnóstwo innych sposóbów, niż pastebin - to podałem tylko jako przykład. Można ładnie zrobić gazetę w wordzie, strzelić ss i dać na imgur, a do książek wsadzić tylko link.
Czytacie prasę na telefonie, a potem informacje z niej wykorzystujecie w IC. Nie trzeba zawsze chodzić do jakiegoś baru, żeby ją kupić. Można sobie zamówić stały dowóz pod same drzwi. RP na tym właśnie polega, żeby zdobywać wszystko jak w prawdziwym życiu.

Matthew10 napisał(a): (24.10.2018 16:56)Jestem przeciw.

Nie wspomnę o tym, że jak wywiesisz coś to nie zobaczysz tego, a po prostu minecraftowe książki są fee i zbędne wg mnie. Więc no, na nie.

Wystarczy przejść się po mm i spojrzeć na tablicę ogłoszeń przed 3m. O książkach już mówiłem.



Wiadomości w tym wątku
[Propozycja] Ogłoszenia/plakaty IC - przez Cezar - 24.10.2018 14:42
RE: [Propozycja] Ogłoszenia/plakaty IC - przez Deleted - 24.10.2018 19:05
RE: [Propozycja] Ogłoszenia/plakaty IC - przez Cezar - 24.10.2018 21:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.