Witaj!

[Propozycja] Usunięcie enderchesta
sonaro
Czarodziej




Posty: 50
Tematy: 2
Sie 2017
12
Slytherin
#21
Jestem za urealnieniem rozgrywki, więc czemu nie, zwłaszcza, że ostatnio na serwerze odgrywa się jakiś nieśmieszny żart.
nie
neksiakuwa_
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 4
Lip 2017
4
#22
zostawcie go, może służyć w IC przykładowo jako torba czy inny tego typu przedmiot.
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#23
Usunięcie skryptu na Accio! jest dobrym pomysłem, jednak żeby nie być poszkodowanym można oskryptować plecaki i sakwy z modów. Ktoś już o tym pisał, więc ja się pod tym podpisuje.
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#24
enderchest może zostać pod takim względem jeżeli będzie brany jako plecak/torebka czy coś w tym stylu i zeby dalo sie go sprawdzic jakas komenda tak jak da sie sprawdzic ekwipunek drugiego gracza klikajac na niego ppm i wciskajac odpowiednia opcje
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#25
dobra we ziela co ci enderchest przeszkadza po co sie prujesz usun ten watek jak pozostaly ci jeszcze resztki godnosci

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
QonCam
Azkaban




Posty: 83
Tematy: 30
Sie 2017
Slytherin

#26
Ale jak wladasz cos do majtek to nikt ci tam nei zaglada i mozesz tam trzymac itemy  wiec to taki enderchest
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#27
Właśnie zauważyłam dziś, że opcja ,,accio!” została zablokowana i nie jest możliwe już korzystanie z tej opcji na serwerze hapel. Nie wiem czy było to dobry pomysł. Nawet teraz już widzę wiele osób, którzy chcą powrotu tej opcji. Utraciliśmy bardzo przydatną opcje i naprawdę jak myślę, że po przedmiot w accio! Musze lecieć gdzieś po całej okolicy szykając skrzynki to naprawdę jest męczące. Wspomnę też, że w osoby typu ja trzymamy tam przykładowo przedmioty drugiek potrzeby, które nie są nam potrzebne na teraz, ale w kryzysowych chwilach się przydadzą. ,,Toporek” Nie jest uznawany zazwyczaj za przedmiot ic, ale zaczem przyda się np. gdy spotkamy taka ,,zjawa” przy zakazanym lesie i nie wie co człowiek ma w takiej sytacji zrobić. Sama czasem chowam tam wiele przedmiotów, bo zwyczajnie na mam miejsca na ukrycie ich w innych miejscach w daną chwilę. Podczas gdy jesteśmy odcięci od skrzynki, a nie mamy już miejsca w swoim eq. Ja mimo wszystko jestem za przywróceniem tej opcji. Co do słów takich jak ,,schowa cos i mówi, że tego nie ma” Po pierwsze to jest non-rp kolejnym sprawa jest taka, że administracja ma prawo zobaczyć co zadny gracz ma w accio! To naprawę nie jest to duża przeszkoda. Utrata tej opcji to tylko utrudnianie gry i nic więcej PRZECIW

#ooddajcieaccio!
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#28
Plis oddajcie accio
t00n
Czarodziej



Donator

Posty: 209
Tematy: 27
Lis 2017
174
Slytherin
#29
Nie do końca zgadzam się ze stwierdzeniem użytkowniczki @CzarnaMoc, ale stwierdziłem, że warto będzie dodać od siebie kilka słów w tej sprawie. Komenda Accio! od zarania dziejów była używana w niewłaściwy, wadliwy sposób i doprowadzała do wielokrotnego non-rp. Eryk dobrze się wypowiedział. Naprawieniem problemu, a zarazem nieszkodzeniem graczom będzie dodanie jednej linijki do kodu, która mówi jasno - możesz otworzyć enderchest, ale tylko, jeśli jest to podparte IC.
#ooddajcieaccio
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#30
skoro zniknela to watek chyba do zamkniecia xD
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.