Witaj!

[Propozycja] Usunięcie enderchesta
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#15
Ja także jak i przedmówcy używam niechlubnej komendy accio! jako takowej sakwy czy torby. Jestem jednak przeciwny usunięciu jej, dlatego że swoje działanie opiera na prostym skrypcie a takich działanie prawie nigdy nie zawodzi. Podmiana tego na skryptowy item jest dobrym pomysłem, ale... Na serwerze już kiedyś występowały właśnie przedmioty z takim działaniem i jakoś obecnie ich nie ma bo prawdopodobnie uległy zepsuciu. Co jeśli ponownie coś się stanie kiedy my będziemy mieli w czymś takim przedmioty? To tylko będzie problem dla administracji, od której łatwo w takim przypadku przedmiotów odzyskać nie będzie.

Proponuję więc o zostawienie tego tak jak jest i przyzwolenie na użytek takowej komendy jedynie osobom posiadającym zaczarowany pojemnik i każda inna forma użycia byłaby karana jako non-RP.

Istnieje także możliwość wycofania accio! z użuywania w taki sposób w jaki teraz my to robimy. Do kliknięcia PPM przedmiotem (jak to teraz się robi ze skrzynkami eventowymi) da się przypisać odpowiednią komendę, która wywoła otwarcie okna naszego "enderchestu". Wtedy mamy pewność, że nasze artefakty będą bezpieczne, jednak minusem (jak i zaletą wg. mnie) jest to, że każda osoba by mogła mieć tylko jeden taki "enderchest".

Na koniec prosiłbym o to, że jeśli jednak accio! zostanie usunięte to niech przed tym działaniem pojawi się stosowny komunikat kilka dni przed dokonaniem zmiany jak i natychmiastowe wprowadzenie oskryptowanych przedmiotów...
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲



Wiadomości w tym wątku
RE: [Propozycja] Usunięcie enderchesta - przez Deleted - 25.10.2018 18:40
RE: [Propozycja] Usunięcie enderchesta - przez TestingNow - 28.10.2018 14:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.