Witaj!

[Propozycja] Usunięcie enderchesta
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#27
Właśnie zauważyłam dziś, że opcja ,,accio!” została zablokowana i nie jest możliwe już korzystanie z tej opcji na serwerze hapel. Nie wiem czy było to dobry pomysł. Nawet teraz już widzę wiele osób, którzy chcą powrotu tej opcji. Utraciliśmy bardzo przydatną opcje i naprawdę jak myślę, że po przedmiot w accio! Musze lecieć gdzieś po całej okolicy szykając skrzynki to naprawdę jest męczące. Wspomnę też, że w osoby typu ja trzymamy tam przykładowo przedmioty drugiek potrzeby, które nie są nam potrzebne na teraz, ale w kryzysowych chwilach się przydadzą. ,,Toporek” Nie jest uznawany zazwyczaj za przedmiot ic, ale zaczem przyda się np. gdy spotkamy taka ,,zjawa” przy zakazanym lesie i nie wie co człowiek ma w takiej sytacji zrobić. Sama czasem chowam tam wiele przedmiotów, bo zwyczajnie na mam miejsca na ukrycie ich w innych miejscach w daną chwilę. Podczas gdy jesteśmy odcięci od skrzynki, a nie mamy już miejsca w swoim eq. Ja mimo wszystko jestem za przywróceniem tej opcji. Co do słów takich jak ,,schowa cos i mówi, że tego nie ma” Po pierwsze to jest non-rp kolejnym sprawa jest taka, że administracja ma prawo zobaczyć co zadny gracz ma w accio! To naprawę nie jest to duża przeszkoda. Utrata tej opcji to tylko utrudnianie gry i nic więcej PRZECIW

#ooddajcieaccio!



Wiadomości w tym wątku
RE: [Propozycja] Usunięcie enderchesta - przez Deleted - 25.10.2018 18:40
RE: [Propozycja] Usunięcie enderchesta - przez CzarnaMoc - 09.11.2018 18:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.