Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
LoveKate2045
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2018
0
Hufflepuff
#1
Imię i nazwisko: Melanie Lancaster
Miejsce urodzenia: Portsmouth
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Melanie jest z pozoru cichą i nieśmiałą osobą, lecz gdy tylko pozna się ją bliżej, wszystko ulega zmianie. Dziewczyna posiada bardzo zróżnicowany charakter. Jest przyjacielska i pomocna, lecz bardzo wstydliwa i małomówna. Nie lubi dłuższych rozmów, ani tym bardziej dużych imprez. Woli takie wydarzenia omijać szerokim łukiem. Ma niestety swój okropny sekret, o którym nikt nie wie... Jej prababcia współpracowała z Czarnym Panem, co źle wpłynęło na jej babcie oraz matkę. Melanie jednak chciała odejść od tego i nie być jak reszta rodziny.
Wygląd postaci: [b]Kruczoczarne włosy do ramion, mocno zielone oczy, zadarty nos, piegi na twarzy i dołeczki w policzkach. Szczupła i drobna. [/b]
Historia postaci: [b]Historia Melanie nie jest najlepsza, o czym napisałam wcześniej. 
[/b]

Jedynym wsparciem dotychczas jest jej ojciec. On również sprzeciwiał się temu, lecz matka dziewczyny zagroziła mu rozwodem i pozbawieniem życia. Gdy Melanie się urodziła, mężczyzna chciał uciec z córką, lecz nie udało mu się to. Dziewczynie wydaje się do dziś, że jedynymi osobami, które ją kochają, są jej ojciec i jego rodzice. Zawsze może na nich liczyć. 

Pewnego dnia Mel siedziała zamknięta w pokoju i rysowała hipogryfy. Kochała rysować. Tego dnia obchodziła swoje 11. urodziny. Wiedziała, że jej matka nic z tym nie zrobi, lecz miała nadzieję, że drugi rodzic, pamięta o tym. 

Po dziesięciu minutach, ojciec dziewczyny wszedł do pokoju z koszem pełnym smakołyków, babeczką ze świeczką oraz z kopertą. Melanie, nie myśląc o tym co jej rodziciel trzyma w rękach, z całej siły przytuliła się do niego. Podziękowała mu za to, że pamiętał i za to co dostała. 

Siedziała z ojcem i rozmawiała, gdy nagle przerwało im pukanie w okno. Zaciekawiona dziewczyna otworzyła je i zobaczyła sowę z listem w dziobie. Odebrała kopertę, a ptak odleciał. Był to list z Hogwartu. Przeczytała go razem z ojcem, po czym postanowili udać się na Ulicę Pokątną.

[b]Gdy kupili już wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, udali się do sklepu z różdżkami. Po wszystkim, 2 tygodnie później, wyruszyli na stację King Kross w Londynie na peron 9 i 3/4. Nadszedł czas pożegnania się z osobą, którą kochała całym sercem. Teraz czas na Szkołę Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie...[/b]

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć! Nazywam się Melanie Lancaster, a ty?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Niestety nie wiem, nie mieszkam w tym mieście)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Delikatnie przysuwa do siebie, patrzy co chwilę, to na talerz, to na chłopaka*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Natknęłam się przypadkiem i usłyszałam kiedyś od koleżanki

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak, przeczytałam

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#2
Podanie zaakceptowane, Hufflepuff.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.