Witaj!

[Ucz2] Paul Winter
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#1
[Obrazek: 1dkItgH.png]

Paul urodził się w 20 grudnia 2056 roku w Szkocji a dokładnie w Edynburgu. Jego status krwi wynosił 75%.  Zmarł 2075 roku.

[Obrazek: tlRw2NB.png]
Co by długo mówić. W miare dobrze byl zbuodwnay, miał brązowe oczy i wlosy. Oczy miał sztuczne, prawa noga do kolana była metalową protezą. Na lewej dloni mial 15 blizn, na prawej 18. Na lewej skorni miał ślad po niezłym oparzeniu. Na kazdym z ud miał jedną blizne.
[Obrazek: GqavEuA.png]

[Obrazek: KMbg7Lg.png]
Ten kto znał ten znał.

[Obrazek: iKSNTfj.png]
       Urodził się 20 grudnia 2056 roku. W Hogwarcie na 4 roku nauki zdobył prefekta którym został do końca szkoły. W miedzy czasie pokłócił się z większością rodziny. Martwie ciało znaleziono [08.09.19r.] Wtedy też odszedł z tego świata. 


[Obrazek: 6n5Basi.png]
(której się wyrzekł mając 18 lat)
Daniel Winter[Blusimusic]- Tata
Emilia Granth-Winter [Arminti] - Mama
Arthur Winter [Norper] - Młodszy Brat
Thomas Winter [Masukisu] - Starszy Brat
Chloe Winter [Chloe_] - Siostra
Shilard Winter [FirstToJump] - Kuzyn
Otylia Winter [Trachulec] - Kuzynka
Selena Winter [Juliax] - Ciocia
Esther Winter [iloveusomuch] - Kuzynka
[Obrazek: EjZC5Cw.png]
Isabelle, Manon, Klara, Louverie, Simone, Acaelus i może troche Vino - Z początku może sie dogadywalismy. Potem sami wiecie jak.  Mimo to w szkole.. W cale nie było mi z wami źle a dorosłości.. nie zasmakowałem zbyt dobrze, czasu na to też miałem niewiele.

Dorośli
Daniel Winter | Tatko - Chciałem ci spojrzeć kiedyś w oczy, po ukonczneiu hogwartu. Jednak ty nie mialeś czasu chociażby na powiedzenie czegoś miłego.Tak szybko przestałem cię interesować, unikałeś mnie jak.. nie wiem czego. Aż taki zły byłem?

Donovan Craysin - Powierzyłem Panu więcej w takim krótkim czasu niż Ojcu, Tak samo jak Pan mi. Myślę że wiedział Pan co wtedy zrobić...





[Obrazek: YR9FXrz.png]
(wszystko w czasie przeszłym)
Umie grać na gitarze, nie jest to wciąż perfekcja lecz widać że z czasem coraz lepiej mu to wychodzi.
Nie ma lęku wysokości lecz nigdy nie czuł zapału do Quidditcha, jedynie co chce robić w tą stronę to nauczyć się latać, ewentualnie dojść do drużyny quidditcha.
Posiada dość dobry wzrok.
Nie znosi różowego, nie zależnie w jakiej ilości i tak go nie znosi.
Wyrzekł się połowy rodzinki, takie tam sytuacje itp.
Uwielbia truskawki i poziomki.
Strasznie boi się wszelkich owadów które latają i gryzą czyt: osy, pszczoły, szerszenie itp.
Posiada bulbulator który zrobił na lekcji transmutacji. Bulbulator zrobiony jest z kartki pomalowanej na szaro lecz z obydwóch stron oklejony jest power-tape'm i wciąż działa jak taki prawdziwy. Można też zobaczyć po zewnętrznej stronie narysowanego borsuka na żółtym tle. Edit: Bulbulator został oddany profesorowi TRansmutacji jako znak podziękowania.
Nikt nie moż określic jego bogina, patronusa. Marzenie natomiast dla bliskich osób oczywiste.
Najdłużej w swoim życiu przytulał się z jedną gryffonką na S. Trwało to tak ok. 2 godzin. Potem pobił rekord do ok. 6.
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#2
al za mocne kolo0ery
viper wroc
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#3
Kolorki poprawione, mysle ze leoiej to eyglads. Jutro pojawi sie rodzian relacje i ciekaciekawostki!
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#4
@ref, dodano relacje i troche ciekawostek, wszystko bede sie staral uzupelniac z czasem.
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#5
Ale żółty chłopaczek
Ouija
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 4
Lip 2018
31
#6
pod tą grubą warstwą tłuszczu musi być miły chłopiec
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#7
Taka mała aktualizacja, relacje i dodano zdjęcie.
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#8
Trochę się zmieniło!
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#9
No fajna karta. Trochę śmieszny mnie to
Cytat:Potrafi mówić po francusku.

Gdzie co druga postać na hapel.pl zna język francuski.
fumi
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Mar 2019
4
#10
ładnie pięknie nom



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.