Witaj!

[Ucz1] Arthur Winter
Jellsey
Początkujący Czarodziej



Donator

Posty: 47
Tematy: 7
Sie 2015
42
Hufflepuff
#1
Rainbow 
[Obrazek: GTQthkb.png]
Urodził się 15 Sierpnia w River Height o godzinie 14:45. Jest on synem czarownicy czystej krwi oraz czarodzieja półkrwi, więc jego czystość krwi wynosi 75%. W chwili obecnej zamieszkuje on dom Winterów w Little Hangleton, wraz z całą swoją rodziną. Wcześniej było to River Heights. Jest wychowankiem domu Helgi Hufflepuff.
[Obrazek: 5v2Z40p.png]
Kiedyś
Obecnie
 
[Obrazek: 8X5ocsV.png]
Arthur to chudy, wręcz anorektyczny i jeszcze niezbyt dobrze zbudowany chłopczyk. Mimo to, jest niezwykle wysoki jak na 11 lat, co jeszcze bardziej sprawia wrażenie, że jest chudy. Karnacja jego jest ciemna w ciepłe miesiące, czyli od wiosny do lata. Zaś w zimne pory, jego cera robi się blada, jak większość członków rodziny. Na głowie można zauważyć beżowe, gęste i zawsze ładnie przystrzyżone włosy, które u góry postawione są na tak zwanego irokeza. Brwi krzaczaste i tego samego koloru co włosy. Przypatrując się uważniej jego facjacie jako pierwsze dostrzeżemy duże, błyszczące oczy w kolorze ciemnej sepii. Niżej średni oraz prosty i okrąglutki na czubku nos oraz malinowe usta, które praktycznie cały czas cieszą się, bez względu na okoliczności. Na co dzień ubiera on raczej wygodne rzeczy,  takie jak bluzy,troszkę przyduże koszulki,jeansy, buty za kostkę. Gdy biega po domu zazwyczaj nosi kigurimi różnych zwierzątek. Niestety w Hogwarcie nie wypada, wstydziłby się z resztą założyć na siebie taką piżamkę, jednak mimo to ma je w walizce.


[Obrazek: SCNi8aZ.png]
Dzieciństwo




Objawienie Mocy



Szkoła [1OOC]



[Obrazek: FTuyN79.png]
                           
                          [Obrazek: tqtJkLU.png]                                                                       
Daniel Winter[Blusimusic] (Tata)- Kochany, najlepszy na świecie tatuś, strasznie mnie rozpieszcza. *triumfalny uśmiech* Nie ma chyba lepszej osoby na świecie od niego z wyjątkiem mamy. Na dodatek jest super mądry, teraz widuję go częściej przez to, że uczy astronomii.

Wiktoria Winter [IC] (Mama)- Kochana mamusia. *szeroki uśmiech* spędzam z nią więcej czasu, niż z tatą. Zawsze ugotuje coś smacznego, zabawi, nauczy i przytuli. 

Paul Winter [PaulW] (Brat)- Mój starszy brat. *przewrócił oczami* Lubię się z nim droczyć i mówić, że jestem starszy. *szyderczy uśmiech* Strasznie jestem z nim związany!

Selena Winter [Juliax] (Ciocia)- Super ciocia, opiekuje się mną, czasami potrafi zastąpić i mamę, i tatę. *uśmieszek* Fajnie się z nią rozmawia.

Shilard Winter [FirstToJump] (Kuzyn) Niesamowicie uzdolniony. Nic dziwnego, że jest prefektem. Ostatnie zdarzenia strasznie mnie zbliżyły do niego. A to chyba dobrze. *promienny uśmiech*

Esther Winter [iloveusomuch] (Kuzynka)- Często mylę ją z Otylią *skrzywił się* W ogóle jej teraz nie widuję, ciekawe co z nią jest...

Otylia Winter- Gawska [Trachulec] (Kuzynka)- No, jak Esther mylę z Otylią, no to i vice versa. Ją też nie widziałem kupy czasu... *smutna mina* Obie tajemiczo zniknęły...


[Obrazek: 9N9MEnF.png]
Morpheus Lestrange [Dignus] (Były Najlepszy Przyjaciel)- Kiedyś wspaniały osoba, z którą nie chciałem się rozstać...*zrobił bardzo smutną minę* Teraz usunął sobie pamięć o całej rodzinie Winterów...


Anna II Margel [Vipera] (Przyjaciółka)- Niesamowita osoba. Mądra, odpowiedzialna, no po prostu idealna. Na dodatek kręci z Shilardem. *ponętny uśmiech* Po wydarzeniach w sali eliksirów, jestem jej dozgonnie wdzięczny oraz dłużny. *zamyślony wzrok*

Isabelle Graham [Izzy] (Przyjaciółka)- Często sobie z niej żartuje, ale chyba nie powinna mieć mi tego za złe *chichot* Ostatnio wyjawiła mi pewną rzecz... *zmartwienie na twarzy* Troszkę mnie zmartwiła, ale też dzięki temu jej bardziej zaufałem.


[Obrazek: bWQxHED.png]
Oscar Mendenhall [Pikachu] (Najlepszy Przyjaciel) Bardzo często ze sobą rozmawiamy. Wspomagamy się, albo robimy jakieś głupotki. *śmieje się*

[Obrazek: Rg4doGD.png]
Eron Baltimore [Areque] (Znajomy)- Poznałem go w Hogsmeade, przeszliśmy nawet na "ty". Teraz pracuje w Hogwarcie jako bibliotekarz i szczerze powiedziawszy świetnie sprawdza się w tej roli. Napisałem nawet o nim artykuł do gazetki. *znów triumfalny uśmiech*


[Obrazek: 84QpplZ.png]
~Lubi on kolory takie jak, morska piana, czarny oraz jasnoborówkowy.
~Jego boginem będzie najprawdopodobniej śmierć jego najbliższych.
~Patronusem natomiast feniks lub kruk.
~Kiedyś wszedł przypadkiem na Nokturn, myśląc że to zwykła ulica, kupił tam kilka rzeczy, które zachłanni sprzedawcy mu oczywiście sprzedali.
~Jego charakter zmienił się diametralnie po ujrzeniu śmierci profesora Lorcana. Przez pewien czas nawet się jąkał oraz trzęsły mu się ręce, bo nie mógł do siebie dojść.
~Uwielbia czekoladę o smaku toffi oraz truskawki.
~Ulubione przedmioty to eliksiry oraz astronomia.
~Mówi również po francusku.
~Potrafi grać na pianinie oraz na skrzypcach.
~Jest praworęczny, co można zauważyć po tym, w której dłoni trzyma różdżkę.
~Ubóstwia dania różnego rodzaju
~Nie używa on sowy. Zamiast tego jego zwierzęciem posyłkowym jest lelek.
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#2
aararar za dużo kolorkóówwww
viper wroc
Jellsey
Początkujący Czarodziej



Donator

Posty: 47
Tematy: 7
Sie 2015
42
Hufflepuff
#3
ambi napisał(a): (28.10.2018 21:22)aararar za dużo kolorkóówwww
aararar za dużo liteeeeereeeekkk
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#4
Jellsey napisał(a): (28.10.2018 21:23)
ambi napisał(a): (28.10.2018 21:22)aararar za dużo kolorkóówwww

Chciałbym zauważyć, że tylko 5!

już pierwszy napis to tęcza
PANIE
To jest zbyt dużo
viper wroc
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#5
KP przekombinowana xd
Za dużo kolorków, wszędzie jakieś napisy z generatorów, każdy inny.

Takie 2,5 / 10.
Jellsey
Początkujący Czarodziej



Donator

Posty: 47
Tematy: 7
Sie 2015
42
Hufflepuff
#6
Poprawiona, zmiana głównych napisów, kolorów oraz rozmiarów czcionek, lekka zmiana tekstu oraz jego wyróżnienie.
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#7
Jeszcze gorzej, to połączenie niebieskiego i pomarańczowego fuj.
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#8
Mój następca.
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#9
Te kolory właśnie zmień na jaśniejsze, a będzie lepiej. Niebieski strasznie kuje w oczy. Tak to ładnie będzie wyglądać ;]
Jellsey
Początkujący Czarodziej



Donator

Posty: 47
Tematy: 7
Sie 2015
42
Hufflepuff
#10
@REF Zmieniłem teksty historii, cech, wyglądu. Zmiana koloru relacji oraz całej KP.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.