Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
obito_uchihaa
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2018
0
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko: Michael Cook
Miejsce urodzenia: Szpital Św. Munga, Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Michael to bardzo nieśmiały chłopiec. Jest otwarty na nowe znajomości, jednak jego rówieśnicy wyśmiewają go od kujonów przez co swój czas spędza głównie samemu. Mimo to Michael świetnie dogaduje się ze swoimi rodzicami. Są oni jego wiernymi kompanami do rozmowy. Kiedyś Michael miał też jedną przyjaciółkę, jednak zmarła na nowotwór. Wtedy Michael się załamał. Chłopiec uwielbia poznawać nowe rzeczy, uczy się bardzo często i pilnie. Co więcej Michael jest bardzo uparty w tym co robi i kiedy już się czegoś podjął to po prostu chce to zrobić za wszelką cenę, nawet jeśli wydaje się to niemożliwe. Kiedy jednak ktoś zwątpi w jego działania i Michael to zauważy to potrafi w takiej sytuacji wybuchnąć. Raz nawet wybił wcześniej wspomnianej przyjaciółce zęba, bo zwątpiła, że będzie w stanie coś zrobić. Przyjaciółka jednak wybaczyła mu to. W dodatku Michael jest bardzo szczerym chłopcem. Zaprzyjaźniając się z kimś liczy, że ta osoba wobec niego będzie również szczera, a także darzyła go takim zaufaniem jak on darzy tą osobę. Warto również dodać, że Michael jest bardzo odważny.
Wygląd postaci: Michael jest szczupłym i wysokim jak na swój wiek chłopcem. Ma duże szare oczy i ciemne włosy z długą grzywką, która często nachodzi mu na twarz i musi ją poprawiać. Na jego twarzy widoczne są drobne piegi, których chłopiec nigdy nie lubił w swoim wyglądzie. Michael ma bladą jak ściana cerę. Lubi ubierać się w ubrania o ciemnych odcieniach, a najbardziej gustuje w czarnym ubiorze. 
Historia postaci: Michael mieszkał z rodzicami w małym mieszkaniu w Londynie. Jego rodzice zawsze opowiadali mu historię ze swojego życia w świecie Magii, przez co już za dziecka marzył o zostaniu wielkim czarodziejem. Zafascynowany zawsze dociekliwie wypytywał swoich rodziców o wszelkie szczegóły na temat magii lub próbował wiedzę na jej temat zdobyć. Za dziecka nie miał wielu przyjaciół, bo nie był dobrze traktowany przez rówieśników. Miał jednak jedną przyjaciółkę, która zazwyczaj starała się go wspierać i choć nie wierzyła w magiczny świat, to aby nie zdenerwować Michaela wysłuchiwała historii opowiadanych przez niego. Niestety przyjaciółka Michaela zmarła na raka. Wtedy też jedynymi osobami, z jakimi rozmawiał to byli jego rodzice. Jego moc objawiła się dość szybko, bo już w wieku 7 lat pod wpływem nerwów zaczął wymachiwać rękami, przedmioty w dziwny sposób latały wokół niego, podłoga zaczęła się trząść. Rodzice od razu domyślili się, że to magiczny dar. Z jednej strony zaniepokoiło ich to, że moc syna jest aż tak potężna, z drugiej byli zadowoleni, że ich syn podobnie jak oni za życia może trafić za mury Hogwartu. W dniu swoich 11 urodzin, kiedy chłopiec czytał książkę, niespodziewanie do jego pokoju wleciała sowa przez uchylone okno. Na początku chłopiec wystraszył się, jednak sowa wydawała się bardzo spokojna. Po ochłonięciu chłopiec zauważył list, który sowa trzymała w swoim dziobie. Zainteresowany wziął list i powoli otworzył go. Po przeczytaniu, że jest to zaproszenie do Hogwartu, szybko pobiegł do pokoju rodziców, żeby pokazać im list. Był wtedy zachwycony. Rodzice również byli zadowoleni oraz dumni z syna. Następnego dnia Michael wraz z rodzicami wybrali się na szkolne zakupy. Najbardziej w młodym człowieku wzbudził zainteresowanie sklep z różdżkami. W dzień wyjazdu Michael skakał z radości. Jedyne co martwiło go przed wyjazdem to fakt, że długi czas nie będzie widział się z rodzicami, do których bardzo się przywiązał. Tego samego dnia pojechał z rodzicami na peron. Początkowo był zdziwiony, że nie ma peronu, na który musi się dostać. Rodzice jednak powiedzieli mu, że jest to ukryty peron i żeby się tam dostać, musi wbiec w konkretną ścianę. Czuł się wtedy bardzo zakłopotany, dziwiło go to co powiedzieli rodzice, jednak po chwili namysłu wbiegł w ścianę. Znalazł się na wspomnianym peronie, gdzie było wiele innych dzieci. Po chwili ze ściany wybiegli również rodzice chłopca. Michael przytulił ich na pożegnanie, po czym udał się do pociągu. W drodze pociągiem nie poznał nikogo interesujacego.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, jestem Micheal, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Wybacz, ale nigdy nie byłem w Warszawie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Odsunął się z zaniepokojeniem* Dziękuje, ale nie jestem godny.
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Serwer polecił mi mój przyjaciel. Jako, że bardzo lubię gry Role Play oraz serię Harry Potter zainteresowałem się tym serwerem.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak, przeczytałem.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#2
Przykro mi o tym mówić, jednak twoje podanie zostaje wstrzymane.

Na początek zapraszam cię do przeczytania od deski, do deski poradnika dla nowych graczy, bez którego raczej poprawienie podania może być raczej trudne, tak jak i rozgrywka na haplu może być mniej przyjemna bez znajomości treści owego poradnika:


Ale zacznijmy najpierw od zaznaczenia faktu że wybrałeś status krwi 75%, tak więc informuję że jest to największy z możliwych dla ciebie poziomów trudności i uwagi które będą zapisane kolorem błękitnym, będą obowiązywać tylko do póki nie zmienisz statusu, zaś różowym będą obowiązywać twoje podanie nawet jeśli zmienisz status na 50%.

Tak więc zaczynajmy!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I
Murray to nazwisko kanoniczne, tak więc proszę je zmienić albo pokazać zgodę od moderacji na odgrywanie spokrewnienia z postacią kanoniczną.
(Personalia twojej postaci nie mogą należeć ani do personali kanonicznych, bądź z innych tekstów kultury (Czyli Peter Parker nie ma racji bytu na haplu) ani nazwisk które są działającymi rodami na haplu, niżej zamieszczę spis haplowych nazwisk)


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II
Proszę opisać więcej cech charakteru twojej postaci, nieśmiałość, nieopisana mądrość i lenistwo, oraz zawziętość to trochę zbyt mało cech bym mógł cię gdzieś przydzielić, no i dziwna mieszanina która nie pasuje do żadnego z domów :.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III
W historii brakuje podstawowych wymaganych elementów, o których wolałbym żebyś przeczytał w poradniku dla nowych graczy, ale cóż life it's life, a weryfikator musi opisywać co mu nie pasuje w podaniu.
Elementy które historia postaci musi zawierać:
-Opis dzieciństwa postaci.
-Opis objawienia mocy, spowodowanego silnymi emocjami.
-Opis momentu w którym postać dostaje list z Hogwartu.
-Opis zakupów na pokątnej.
-Opis pożegnania się z rodziną i wyjazdu z peronu 9i 3/4 w stronę 


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IV.

Historia o dużo za krótka, poproszę rozpisać historię tak by była ze cztery razy większa niż marne 1524 znaków, którymi uraczyłeś nas od "Cechy charakteru" do "marzenie w końcu się spełni."

V.
Wstaw jakieś grafiki, albo klimatyczne zdobienia strony, tak jak byś robił coś na podobieństwo pięknej karty postaci.

VI.
Proszę poprawić sposób w jaki pisałeś to podanie, tak by ciekawie się je czytało, niczym dobrą książkę.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak więc to tyle z mojej strony, masz co robić i masz 3 dni oraz 3 szanse poprawy podania przed jego odrzuceniem. Kiedy poprawisz, proszę o wstawienie posta w tym podaniu, o treści "Poprawiłem".

Tak więc miłego dzionka i powodzonka z poprawą Shy
Why are we still here? Just to suffer? 
obito_uchihaa
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2018
0
Gryffindor
#3
Poprawione
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#4
Wstrzymane 
Pozostały 2 z 3 prób.

(W kwestii formalności, jeśli podanie zostanie odrzucone, będziesz musiał napisać od zera kolejne podanie, więc zmieniłbym poziom trudności, ale ja to ja Shy) + przypominam że punkty opisane kolorem błękitnym obowiązują do póki nie zostaną poprawione, bądź status krwi nie zostanie zmniejszony.

Powody:
----------------------------------------------------------------------------
I
Piszesz podanie na osobę jedenastoletnią, a jedenastolatki nie mają w zwyczaju mieć wzrostu o 8 cm mniejszego od Michaela Jordana.
----------------------------------------------------------------------------
II
List przychodzi w dniu jedenastych urodzin, nie w bliżej nieokreślonym dniu.
----------------------------------------------------------------------------
III
3 lata to stanowczo za wcześnie na objawienie mocy.
----------------------------------------------------------------------------
IV
Proszę opisać objawienie mocy, dokładnie i ze szczegółami a nie pisać o "Machaniu rękami, którym zdemolował cały dom"
----------------------------------------------------------------------------
V
Dalej nie ma grafik i klimatycznych zdobień podania.
----------------------------------------------------------------------------
VI
Podanie napisane w sposób mało przyjemny do czytania.
----------------------------------------------------------------------------
VII
Proszę opisać rodziców twojej postaci, a nie robić z nich anonimowych słuchaczy tego co twoja postać ma do powiedzenia.
----------------------------------------------------------------------------

Jak już wyżej wspomniałem, zostały dwie szanse poprawy, powodzenia.
Why are we still here? Just to suffer? 
obito_uchihaa
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2018
0
Gryffindor
#5
Poprawione
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#6
Gryffindor:

Zaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: 58FGqR8.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
Why are we still here? Just to suffer? 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.