Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Zaraza
Czarodziej




Posty: 15
Tematy: 10
Cze 2018
3
Slytherin
#1
Imię i nazwisko:
James Eriksen
Miejsce urodzenia:
Szpital św.Munga w Londynie
Status krwi:
50%
Cechy charakteru:
James od małego wykazywał się dużą inteligencją zawsze przewyższał swoich rówieśników pod względem inteligenci
oczywiście nie przeszkadzało mu to w zawieraniu przyjaźni jest on bardzo towarzyski ale miewa momenty w których woli zostać sam i po prostu zamknąć się w sobie gdy to robi zazwyczaj słucha muzyki. Jest bardzo lojalny do ludzi którym bardzo ufa co zdarza się rzadko ale się zdarza takim osobą również stara się jak najbardziej pomóż kiedy oni potrzebują tej pomocy. A dla ludzi których nie za dobrze zna i nie ufa im za bardzo potrafi być bardzo chamski jest on też trochę przemądrzały. Jest on również uczciwy i zawsze mówi prawdę nie lubi mieć sekretów. Kiedy ma wolny czas lubi go przeznaczyć na naukę lub jakąś prace fizyczną. 

Wygląd postaci:
James tak jak większość uczniów Hogwartu ubiera się w szaty swojego domu czyli krawat, czarne długie spodnie, koszulę oraz pelerynę z Herbę swojego domu ale gdy robi się zimniej na koszule zakłada szary sweter zawsze ubiera się schludnie zawsze przeznacza na ubiór tyle czasu ile potrzebuje nigdy się nie spieszy. Po za Hogwartem preferuje spodnie jeansowe szary lub czarny podkoszulek, kiedy na dworze jest zimniej zakłada na to jeszcze sweter i szalik swojego domu w Hogwarcie.

Historia postaci:
James urodził się 17 stycznia w szpitalu świętego munga w Londynie nie był on jedynym dzieckiem jakie przyszło wtedy na świat bo wraz z nim na świat przyszedł jego młodszy o zaledwie parę sekund brat dzieciństwo spędzili razem w jednym przedszkolu. Jamesowi w wieku 7 lat objawiła się jego magiczna moc, kiedy młodszy brat przestraszył Jamesa na Halloween James tak się przestraszył że wokół niego zaczęły latać przedmioty a światło z nie wyjaśnionych przyczyn zaczęło gasnąć i zapalać się na nowo w tym samym momencie do pokoju wbiegli rodzice przestraszeni że coś się mi stało bo oboje tak samo krzyczeli rodzice przytulili ich i kiedy James się uspokoił wszystkie te rzeczy ustały i wtedy rodzice wiedzieli że mają małego czarodzieja. Młodszemu bratu nie ujawniła się moc do ich 11 urodzi kiedy James dostał list do Hogwartu młodszy brat był trochę o to zazdrosny że James się dostał a on nie, w połowie wakacji cała rodzina udała się na ulice pokątną gdzie kupili Jamesowi wszystkie potrzebne rzeczy do szkoły takie jak jego własna różdżka, komplet książek, kociołek, szaty oraz jego własne zwierzę ciemno brązową sowę którą nazwał Cookie. 1 września udali się na King's Cross i na peron 9 i 3/4 gdzie stał już Hogwart ekspres który miał go zabrać do szkoły pożegnał się z rodzicami i z bratem i wsiadł do pociągu po czym odjechał poi 3 godzinnej jeździe dojechał do stacji w Hogsmead gdzie wraz z innymi uczniami udał się do zamku kiedy weszli do wielkiej sali wszyscy byli już na swoich miejscach a ich prowadzono do stołka na którym leżała stara tiara, kiedy tam podeszli nauczyciel zaczął wyczytywać ich nazwiska na końcu wyczytał Jamesa który podszedł do stołka usiadł na nim po czym nauczyciel nałożył mu tiarę na głowę a James usłyszał w swojej głowie głoś tiary która mówi mu w jakim domu sprawił by się najlepiej po czym nagle wykrzyczała ......       

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
UczeńKlasa1 [JamesEriksen]: Hej, jestem James a ty jak masz na imię?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Gdzieś w Warszawie ale ja ci nie powiem gdzie dokładnie bo nie wiem)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Popatrzył przez chwilę na zupę po czym wziął ją od niego i położył na stole przed sobą*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Przeglądając internet 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?: Oczywiście

Mam jeszcze pytanie teraz zacząć naukę w Hogwarcie czy poczekać do nowego roku?

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#2
Hufflepuff:

Zaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: N8E9j5b.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
Why are we still here? Just to suffer? 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.