Witaj!

[Ucz.3] Emily Blackwood
Cinamon
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 3
Sty 2018
37
Ravenclaw
#1
Heart 
[Obrazek: 18XWDVy.png]
[Obrazek: mVdBvzy.png]


Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga 

Data urodzenia: 21 marca **19 lat temu**

Status krwi: 100% 

Miejsce zamieszkania: Dom rodzinny Blackwood'ów w Dolinie Godryka

Obecny Dom: Ravenclaw
[Obrazek: 5Wo9yDA.png]
[Obrazek: RD3uN3f.jpg]
[Obrazek: u70Wa4r.png]


Cechy charakteru
[Obrazek: 9W1tqjl.png]
Emily jest bardzo spostrzegawczą oraz bystrą dziewczyną. W wolnym czasie przechodzi się w miejsca bez ludzi, aby poobserwować wszelakie żyjątka oraz rośliny występujące w Hogwarcie. Jest bardzo opanowaną osobą, dzięki czemu potrafi na trzeźwo ocenić każdą sytuację w jakiej się znalazła. Mimo aury lekkiego odizolowania od społeczeństwa, czasami ma ochotę porozmawiać z kimś obcym który potrafi docenić ją oraz jej czasami dziwne zainteresowania. Podczas spotkań ze znajomymi, zdarza się, że niekiedy poucza gdy sama wie od nich lepiej. Brzmi to jakby była jędzą, jednak nikt nie ma tego jej za złe. Podczas rozmów potrafi dobierać słowa tak, aby nikogo nie obrazić i nie wyrobić sobie zdania przemądrzałej krukonki.


Wygląd
[Obrazek: 9W1tqjl.png]
Emily w wieku 14 lat przestała rosnąc, dlatego jest niskiego wzrostu i wygląda na bardzo drobną dziewczynkę. Jej długie włosy sięgające troszkę niżej ramion są koloru świeżo palonej kawy, a oczy piwne otoczone czarnymi, rzadko osadzonymi na powiece rzęsami. Jej niemałe usta są różowe, wchodzące w kolor czerwieni, zaś cera jest zawsze jasna i pokryta ledwo widocznymi piegami wraz z rozsadzonymi w losowych miejscach pieprzykami. Z wiekiem wokół jej uśmiechu zaczęły się pojawiać słodkie dołki które rok w rok się niezauważalnie pogłębiają.


Historia
[Obrazek: 9W1tqjl.png]
Przed Hogwartem...

Rok 2052, czyli narodziny naszej bohaterki. Porą roku, w której przyszła na świat była wiosna. Zabawne, gdyż zdaniem Emily Blackwood jest to najpiękniejsza pora roku. Millian bardzo kochała swoją córeczkę, a Jeremy dbał o to, aby od najmłodszych lat pochlaniala jak najwiecej wiedzy. Jego technika była prosta: szybkie odpowiedzi na wszelkie pytania pociechy. Starał się również wzbudzić u niej autorytet oraz postrzeganie jej taty jako prawdziwego ,,bohatera" (Co również się udało, gdyż Em do dziś wzoruje się jego zachowaniem). Wychowywała się w Dolinie Godryka w domu Blackwoodów, jako jedynaczka. Dom był duży oraz na jego tyłach znajdował się ogródek bogaty w egzotyzmy roślin. Często gościła w owym miejscu, poniewaz czuła, iz flora była w stanie zastąpić jej upragnione rodzeństwo. Gdy czuła monotonność otoczenia, wychodziła do wioski, gdzie bawiła się z innymi dziećmi w jej wieku. To właśnie podczas zabawy w chowanego użyła swej mocy. Podczas starania ukrycia się w mało gęstych krzakach, sprawiła, że te zasłoniły ją w porę, gdy przestraszona usłyszała kroki szukającej dziewczynki. Po 11 urodzinach, odbytych dokładnie 21 marca przyszedł list z propozycją nauki w Hogwarcie. Za ten   ojciec naszej Emily zabrał ją dokładnie 30 sierpnia do Londynu na zakupy. Dziewczynka była zachwycona widokiem rożnych rzeczy, o których, jak zapewniał ją ojciec, będzie się uczyć w szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Jej uwagę, oraz cały swój zachwyt skierowała na błyszczącą, drewnianą rączkę Nimbusa 2020 i złotego kociołka (,,Hmmm... Ciekawe, jak jakość metalu w końcu może mieć wpływ na eliksir?" zadawała sobie pytania Emily). Z wycieczki przez różne, kolorowe stoiska z magicznymi rzeczami w końcu dotarła do wymarzonego miejsca. Stary sklep z wielkimi szybami... A w środku czekał na nią miły staruszek w oczami jak dwa wielkie, niesamowite księżyce. Uśmiechnął się, jakby znał Jeremy'ego od małego i po chwili podał różdżkę dziewczynce. Machnęła nią, a uschnięta róża rozkwitła na nowo. Pobyt na ulicy Pokątnej zajął im dobre dwa dni, po czym ruszyli na King's Cross. 
[Obrazek: U6iXNZR.png]
Rodzina
[Obrazek: WeEVHTK.png]
William Blackwood [Jellsey] - kuzyn
Laura Blackwood [Lady02] - kuzynka
Alexander Blackwood [Mivias] - wujek
Lucas Blackwood [Lucas] - wujek
Peter Blackwood [Kobra] - kuzyn
Mary Blackwood [Ouija] - kuzynka
Jeremy Blackwood [JeremyBlackwood] - tata
Millian Blackwood - mama
Robin Blackwood - dziadek
Sarah Blackwood - babcia
Edward Blackwood - pradziadek
Ariana Blackwood - prababcia





Relacje
[Obrazek: d3iXfU2.png]
Nicole Lavenhart. ,,Ruda mądralińska'' [Trinity]:

,,To dość skomplikowane. Poznałyśmy się już na początku nauki w Hogwarcie i przeżyłyśmy dużo przygód. Znamy siebie tak dobrze, jednak często pomiędzy nami są zwarcia. Najpierw mam ochotę cię wypatroszyć, a zaraz potem znowu wszystko wraca do normy. Kolor twoich włosów dobrze odzwierciedla twój charakter. Potrafisz być wścibska, zadziorna oraz na siłę ,,sprawiedliwa'' wkopując wszystkich wokół siebie (co wynika może z twoich pobudek egoistycznych).''


Youchirou Hyakuya. ,,Zadatki na psychopatę'' [Yuu]:

,,Spotkałam cię zupełnie przez przypadek i niestety nie było to przyjemnym doświadczeniem. Chodziłeś po korytarzu jak jakiś obłąkany z młotem w ręce. Wygrażałeś innym uczniom, w tym mnie. Do dzisiaj mam koszmary związane z tobą.''


Gerald Powel ,,Atencjusz'' [QonCam]:

,,Znałam go i szczerze żałuję. Zgrywał idiotę, zawsze próbował być w centrum uwagi, co faktycznie mu się udawało. Przez akcje związane z nim, szkoła szumiała nieraz tygodniami. Generalnie nie da się wytrzymać z tym chłopakiem dłużej niż tydzień, dlatego nasza znajomość nie trwała wiecznie.''


Lizzie Storm ,,Rozpieszczona bachorzyca'' [Paulla] [RIP]

,,Byłaś strasznym utrapieniem. Nie chcę, żeby wyszło, że życzyłam ci śmierci, ale strasznie namieszałaś w moim i Nicodem'a życiu. Często mi groziłaś i zachowywałaś się bardzo dziecinnie. Jeśli ktoś nie spełnił twojej prośby, ty tupałaś nóżką ze złości. Nie bałam się ciebie w żaden sposób, więc nie wiem po co te twoje beznadziejne gierki''


Denki Kamiyama. ,,Najlepszy Puchon ever'' [therapeute]:

,,Rajusiu! O tym chłopcu mogę gadać dniami, nocami i nigdy mi się nie znudzi! Jest moim przyjacielem, dzięki któremu czuję siłę aby żyć dalej. Nie pamiętam nawet żebym się z nim kiedykolwiek kłóciła, jest na prawdę świetny i bezproblemowy. Uwielbiam słuchać jego żarty oraz przypowieści o nieudanych podrywach, ponieważ działa to na mnie bardzo oczyszczająco i zapominam o całym stresie po męczącym dniu w Hogwarcie.''


Nicodem Storm. ,,Bolesna miłość'' [Nicodem_] [RIP]:

,,No tak. Całe plany na przyszłość, wizja wspólnego, lepszego jutra... Pierwsza moja miłość i zapewne ostatnia. Nie mogę się pogodzić z tak bolesną stratą. Bez Ciebie jest zupełnie inaczej, twoje odejście było dla mnie jak prawdziwy cios w serce. Kochałam cię tak bardzo, dlaczego odszedłeś tak nagle?''
 

Paul Winter. ,,Dobry słuchacz'' [PaulW]:

,,Jeju, mamy tyle wspólnego! Bardzo dobrze prowadzi się z tobą konwersacje i miło spędza czas. Cieszę się, że słuchasz mnie i moich nudnych wywodów. Klawy z ciebie gość!''


Anna Margel II ,,Lubiąca zajętych'' [Vipera]: 

,,Nie czuję już do ciebie urazy. Źle postąpiłaś, ale to już przeszłość. Myślę, że Nicodem chciał abym Tobie wybaczyła. Cała ta afera i śmierć pewnych osób powinna zmusić cię do głębszych refleksji''

[Obrazek: vhSu1hZ.png]
Ciekawostki

✿Jest maniakalnie zakochana w kotach, uwielbia te słodkie puchacze
✿Fascynuje ją ogrodnictwo oraz szczególnie wiedza biologiczna
✿Nie przepada za tłumami, ceni sobie cisze i mniejsze grona znajomych
✿Raczej nie jada mięsa, no chyba, że z grzeczności
✿Podczas rozmowy można od niej wyczuć nutkę smutku oraz głos który sugeruje nam, że spotkała ją szeroka gama przeżyć i przygód
✿Nie dajcie się zwieść jej wysokości, potrafi być czasami groźna!
[Obrazek: vhSu1hZ.png]
xjulkanulka
Czarodziej




Posty: 32
Tematy: 5
Sie 2017
83
Slytherin
#2
Leci repka!  Heart
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#3
Cudaśnie 
Cinamon napisał(a): (04.11.2018 00:58)
✿Jest maniakalnie zakochana w kotach (i Nicodemie...)

A za to serduszko Heart
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#4
Ta wieśniara dziewczyną mojego kuzyna? 
Trzeba coś z tym zrobić.
Calek
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 7
Kwi 2017
39
Hufflepuff
#5
Długo niech żyje szlachetny ród Czarnychdrewien! Big Grin
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#6
ten rod to sredniawka i malo w karcie cos tak az za malo
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#7
Rod moze i sredni, ale czarodzieje najlepsi - dretwota powalic smoka - tego nawet Gingerblade nie potrafi
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Paulla
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 6
Wrz 2018
38
#8
Valturi napisał(a): (04.11.2018 01:08)Ta wieśniara dziewczyną mojego kuzyna? 
Trzeba coś z tym zrobić.

Musimy wykurzyć tą lampucere.
Takie coś nie będzie z moim bratem.
Cinamon
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 3
Sty 2018
37
Ravenclaw
#9
LENIWIECHERE napisał(a): (20.11.2018 16:37)Rod moze i sredni, ale czarodzieje najlepsi - dretwota powalic smoka - tego nawet Gingerblade nie potrafi

XDD zdecydowanie

Veniqui napisał(a): (20.11.2018 16:34)ten rod to sredniawka i malo w karcie cos tak az za malo

Bedzie jeszcze cos wstawiane, malo gralam na Emily dlategoz karta nie jest super rozwinieta
Cinamon
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 3
Sty 2018
37
Ravenclaw
#10
Mały refresh karty, zapraszam!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.