Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Aurum
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 2
Lis 2018
21
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Simone Lucio Giacalone

Miejsce urodzenia: Rzym

Status krwi: 100%

Cechy charakteru:
Simone zawsze był nieco inny niż większość dzieci i nastolatków w rodzinie. Kiedy reszta ferajny spędzała czas razem na wspólnej zabawie oraz rozmowie, ten wolał siedzieć z boku. Można powiedzieć, że był pewnego rodzaju obserwatorem. Rola chłopca jednak nieco się zmieniała w momencie, kiedy grupa kolegów została wymieniona na jednego lub dwóch przyjaciół. Jego zachowanie wtedy obróciło się o 180 stopni, czyli chętnie się wypowiadał i to głównie jego było słychać. Zazwyczaj zanim coś zrobi, to próbuje to przeanalizować, czy aby na pewno będzie to dla niego korzystne. Mimo, że w jego rodzinie tolerancja nie jest na bardzo wysokim poziomie, to jest on jednym z nielicznych, którzy starają się nie dyskryminować innych. Im bliżej do czasów szkolnych, tym bardziej zaglądał do książek, co zakiełkowało w nim chęć pogłębiania swojej wiedzy w wielu dziedzinach.
 
Wygląd postaci:
Simone jest Włochem, co sprawia, że jego wzrost w tym wieku nie jest zbyt duży. Posiada ciemną karnację, a głównym powodem tego jego pochodzenie. Jego włosy są nieco kędzierzawe, a ich kolor to ciemny brąz. Oczy posiadają tę samą barwę, jednak nie posiada ona tego samiego odcienia co włosy, jest raczej jaśniejsza. Proszę tylko nie mylić jej z piwnym! Przez młody wiek oraz genetykę, wygląda on jak chucherko, jednak ma w planach to zmienić. Uważa, że czarny i czerwony, jest najlepszym połączeniem kolorystycznym, wiec zazwyczaj to co ma na sobie przynajmniej w małym stopniu posiada obie dwie barwy.
 
Historia postaci:
Lipiec we Włoszech jest naprawdę gorący, musicie mi uwierzyć. Mimo wszystko jedenaście lat temu, a dokładnie w roku, w którym urodził się Simone pogoda była o wiele łagodniejsza. Mieściła się bowiem w granicach 20-30 stopni, a deszcz atakował ludzi praktycznie co trzy, może cztery dni. Jednak nie warunki atmosferyczne były tutaj najbardziej niespodziewane. Równie nagłym wydarzeniem był przedwczesny poród matki chłopca, a nikt się go nie spodziewał, ponieważ cały okres ciąży przeminął bardzo dobrze. Ostatecznie wszystko dobrze się skończyło, a przynajmniej w najbliższym czasie było spokojnie. Wszystko zmieniło się parę lat później, kiedy młody Simone musiał wyjechać wraz z ojcem do Wielkiej Brytanii. Nie dostał wyraźnej informacji dlaczego to robią, ale chłopak mógł domyślić się, że chodzi o sytuację rodzinną. Niestety jego matka musiała zostać we Włoszech, dlatego dziecko miało wiele wątpliwości czy aby na pewno chce jechać. Noc przed wyjazdem była dla chłopca bardzo trudna do przetrwania. Jego sen co chwile zaburzany był przez każdy dźwięk dobiegający zza okna, czy może nawet korytarza. Bał się zmiany otoczenia oraz opuszczenia rodziny, która obecnie żyła we Włoszech. W jego głowie było wiele pytań, np. „Czy ciocia Anne jest straszna?” lub „Czy jeszcze kiedyś wrócę do rodziny?”. Gwałtownie podniósł się do siadu, by sięgnąć ręką do pobliskiej lampki nocnej w celu zapalenia jej, jednak przeszkodził mu w tym głośny trzask spowodowany nagłym zamknięciem się drzwi do jego pokoju. Chłopak momentalnie podskoczył i podsunął się jak najbliżej ściany. „Jakim cudem te drzwi same się zamknęły, czy to duchy?!” powiedział głos w jego głowie. Wysunął rękę do lampki, po czym wcisnął guziczek, który ma włączyć lampkę. Kiedy zamiast ujrzeć oświetlonego pokoju, usłyszał wybuch żarówki znajdującej się w kloszu, natychmiast schował się pod kołdrę i rozpłakał na całego. Pisnął, kiedy na swoich plecach poczuł czyjąś dłoń, jednak ogromne zaskoczenie i ulga wstąpiły w chłopca, kiedy usłyszał głos swojego ojca. Ten wyjaśnił mu wtedy, że to co się wydarzyło, było po prostu objawieniem jego mocy magicznych. Mimo wszystko od tamtego dnia Simone boi się spać przy otwartych drzwiach. Późniejsze lata spędził na nauce języka oraz powtarzaniu tego co nauczył się po włosku, tylko z angielskich książek. Zastanawiano się, z której szkoły chłopak dostanie zaproszenie, jednak padło na Hogwart. Wkrótce zaczął poważne przygotowania do rozpoczęcia nauki w tej placówce, poprzez zakup odpowiednich przedmiotów.


Udziel poprawnych odpowiedzi:

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
 
UczeńKlasa1 [SimoneGiacalone]: To do mnie? Em.. Witam, jestem Simone, a ty?
 
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
 
UczeńKlasa1 [SimoneGiacalone]: (W centrum chyba, skad ja mam wiedzieć, google maps istnieje)
 
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*

UczeńKlasa1 [SimoneGiacalone]: *Spojrzał na ciecz w misce.* Po co mi to dajesz? Prosiłem Cię o to?


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Mam swoje źródła
 
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak



Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Akceptuję 

[Obrazek: H1mA9mJ.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.