Witaj!

Podanie na Nauczyciela
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#1
Posada, na którą aplikujesz:
Bibliotekarz 

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
**Do dyrektora Hogwartu przyleciała pokryta na całym ciele, czarnymi piórami, sowa. Spoczęła spokojnie na parapecie i czekała z listem w dziobie na odbiorcę. Koperta koloru białego, ozdobiona pieczątką w kształcie litery ,, D ". Kartka znajdująca się w środku jest złożona na pół, samo pismo jest pochyle, a rozczytanie się nie powinno sprawiać żadnego problemu. Dodatkowo w kopercie zamiast kartki znajduje się także kopia świadectwa**


Szanowna dyrekcjo Hogwartu!
Niedawno natknąłem się na ogłoszenie dotyczące poszukiwań na nowego bibliotekarza w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. 
Chciałbym zatem zgłosić się na to stanowisko, uważam, iż jestem osobą na tyle kompetentną by sprostać temu zadaniu. Potrafię utrzymać ład i porządek nawet w największym chaosie, toteż zagwarantować mogę, że biblioteka na mojej warcie nigdy nie stanie w ogniu, a kurz na zawsze opuści grzbiety książek. Już w moim interesie będzie, aby nikt nie trzymał książki u siebie dłużej, niż jest to wskazane. Jestem osobą odpowiedzialną, świeżo po szkole. Znam, bądź kojarzę, większość uczniów, toteż wiem, jak mam z nimi rozmawiać, co do nich dotrze, a co nie, ponieważ jeszcze sam niedawno byłem jednym z nich.
Liczę, że rozpatrzą Państwo moją aplikację pozytywnie.
Avery Dragovich

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): [Obrazek: e927gWW.jpg]
[OOC]
Nick w grze:
LeniwiecHere

Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
W sumie, kilka razy za kare moja postać siedziała w bibliotece. Pomagała segregować książki itd.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Bibliotekarz to posada, która jest ważna, ale zaniedbana. Od kilku lat nie było dobrego gracza, wykonującego ta prace dokładnie i rozważnie. Od dłuższego czasu moja postać spędzała tam swój wolny czas od nauk, czy tez meczy Quidditcha. Pisanie akcji segregowania, naprawiana książek zajmowała mi godzinę, dwie. To wtedy czułem,że gram, nie doznawałem nudy. Myślę, ze jestem graczem, który idealnie wykonywał by zawód bibliotekarza, mam już pomysł na odgrywanie, i akcje. Chętnie zdradzę go moderacji, dyrekcji. Na posadę nie startuje tez z samego fascynowania bibliotekarstwem. Chce po prostu grac dalej w zamku, to tam dzieje się najwięcej akcji, i to tam można sobie spędzić miło czas. Ciągłe afczenie przy kolumnie w trzech miotłach jest nudne, i monotonne. Dodam także, że nie zamierzam wam czegoś psuć, zero odwalania.

Nazwa Skype:
Dyrekcja posiada do mnie kontakt.
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.