Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#1
[IC]

Imię i nazwisko: 
Selena Winter
 
Wiek: 

23
 
Miejsce urodzenia: 

Szpital Św.Munga znajdujący się w Londynie
 
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): 
Podstawowe
 
Posada na którą aplikujesz: 

Nauczycielka OPCM
 
Dlaczego to właśnie ty powinieneś dostać tą posadę:
 
*Do dyrekcji Hogwartu przyleciała śnieżnobiała sowa z listem w dziobie, kierując się ku ich strone zrobiła na początku mały obrót i dopiero wtedy list został podarowany.*
 
Droga Dyrekcjo!
Chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na nauczyciela Obrony Przed Czarną Magią w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Przedmiot ten od zawsze był dla mnie ważny, przez co starałam się uczyć go jak najlepiej. Planuje prowadzić lekcje przyjaznym dla uczniów sposobem, tak aby w żadnym momencie się nie nudzili. Nie lubię nudy i monotonności, zatem chciałabym urozmaicić lekcje tego przedmiotu. W przypadku, kiedy uczeń nie będzie czegoś rozumiał, wszystko mu wytłumaczę i poćwiczę, aby nie został sam ze swoim problemem. Jestem osobą uczciwą i nie lubię kombinowania, więc z mojej strony mogą Państwo oczekiwać uczciwej pracy.
Z uszanowaniem Selena Winter.

 
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli
składasz podanie na inną posadę):

 
OPCM-PO (Sumy)
ZiU-PO (Owutemy)

[OOC]

Nick w grze: 
Juliax
Czy masz jeszcze inne konta?: 
Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
 Nie mam doświadczenia, jako nauczyciel, ale chciałabym je nabyć, pracując na tej posadzie. Uważam, że jestem w pełni sił, aby odgrywać nauczyciela Hogwartu.
 
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Startując na tą posadę wiem że we większości postaci owy przedmiot jest ważny.Ja sama chciałabym urozmaicić lekcję, a na to posiadam już parę pomysłów.Mam dość dużo czasu, też więc chciałabym urozmaicić nie tylko sobie grę ale i innym, bo przecież powinniśmy z niej czerpać przyjemność.
OPCM to jeden z ulubionych przedmiotów mojej postaci, jednak w ostatnim czasie nie było jak tego pokazać.Zostając nauczycielem jestem pewna że nikt nie będzie tej decyzji żałował.
Nazwa Discord: 
Juliax#9553



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.