Witaj!

Podanie na Nauczyciela OPCM
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#1
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Obrony Przed Czarną Magią
Imie i Nazwisko: Trevor Regulus Wright

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: Szanowna Dyrekcjo Szkoły Magii I Czarodziejstwa Hogwart. Moja kandydatura na stanowisko nauczyciela tego przedmiotu jest poparta moim doświadczeniem związanym z dziedziną zaklęć oraz zaklęć obronnych oraz szeroko pojętej dziedziny zaklęć. Moja wiedza praktyczna i teoretyczna z tych dziedzin jest według mnie wystarczająca aby dzielić się nią z młodym pokoleniem, w wieku którego sam już musiałem mierzyć się z problemami związanymi z szeroko pojętym zagrożeniem czarno magicznym jak i zwyczajnym o charakterze naturalnym. Chciałbym wprowadzić nieco świeżości do obecnego systemu nauczania tego przedmiotu, odsłaniając młodemu pokolenie nieco inny punkt widzenia na obronę przed czarną magią, naturalnie jestem świadom że mogę nie sprostać poziomowi poprzedniemu nauczycielowi z tego przedmiotu, lecz jestem pewien że zrobię co w mojej mocy aby sprostać waszym wymaganiom. Doświadczenie w zawodzie zdobyłem podczas kilkuletniej pracy w Biurze Aurorów w którym po pewnym czasie awansowałem na szefa wydziału, podczas wojny z Triumvirate oraz pod okiem poprzednich aurorów generalnych między innymi Orvina Margela.
Trevor Regulus Wright

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 
Hogwart:
Opcm:W
Studia:
Pojedynkowanie (rozszerzone OPCM i ZIU): Czarocjat: Powyżej oczekiwań

[OOC]
Nick w grze: Rocky
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Tak dyrekcja z resztą wie.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Cóż, mam dosyć duże doświadczenie jeśli chodzi o ten przedmiot jak i genezę zaklęć i ich powstawiania oraz funkcjonowania. Może nie jestem tak fenomenalnie dyspozycyjny jak każdy by chciał, ale jestem w stanie prowadzić lekcję na tej samej zasadzie co Arvid, wybierając jeden dzień w tygodniu w którym przeprowadzę lekcję dla uczniów wszystkich klas po kolei. Będę rzetelnie wypełnial dziennik tak jak to robię przy przedmiocie Transmutacji i postaram się być dla was częściej dostępny.
Nazwa Skype: Posiadacie.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.