Witaj!

Skarga na AisoTV
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#1
Skarga na gracza AisoTV - Wyjawianie mk (nie mojego) Oraz wyzywanie na chacie ooc.
Nick oskarżającego - PaulW (konto na którym mnie wyzywał) główne/KociNinja
Nick oskarżonego - AisoTV 
Powód- W sumie nie ma co sie rozpisywac, wczoraj gracz Aiso zdradzil mi na discordzie ( pw ) mk pewnego użytkownika. Nawet nie prosiłem o owe ujawnienie lecz i tak powiadomilem o tym osobe ktorej mk wydal.Nawet nie prosiłem ale powiadomiłem o tym osobe - właściciela konta. Z tego co mówił Aiso dzisiaj to właśnie owa osoba napisała do niego w tej sprawie. Gdy wszedłem na serwer i gdy zapytałem czemu mnie zablokował na discordzie odpowiedział że jestem fałszywy co widać na ss'ach. Dalej raczej nie murze nic mówić zaczął mnie beznadziejnie wyzywac w sumie od fałszywców a skończył na tym ze jestem tępy. W między czasie dodał że jestem "walonym żartem". W sumie w między czasie pisał o tym że sam się uważam za lepszego gdzie nic takiego nie pisałem, może nie ma tego na ssach ale tez chciałbym powiadomić tu o tym co mi zarzucał bezpodstawnie.
Dowody : https://imgur.com/a/1tZJJHN (Jeśli moderator by chciał ss'a na discordzie bez zakrywania nicku to prosze pisać na dc KociNinja#7502 )
Proponowana kara : niech moderacja zadecyduje
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Oskarżony nie chciał się wypowiadać, dlatego myślę, że można przejść do rozpatrzenia skargi. Gracz AisoTV za swoje pierwsze wykroczenie otrzymuje trzydniowego bana za utrudnianie rozgrywki na serwerze. Przypominam, że wyjawianie cudzych multikont jest zakazane. Jeśli dany gracz nie chce tego robić, to wypadałoby uszanować jego decyzje.

a) pierwsze wykroczenie: blokada konta na 3 dni,
b) drugie wykroczenie: blokada konta na 7 dni,
c) trzecie wykroczenie: blokada konta na 14 dni,
d) kolejne wykroczenie: stała blokada konta na serwerze.


Zamykam



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.