Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Kisame Hoshigaki
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Anthony Stevens
Miejsce urodzenia: Londyn.
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Anthony jest dość spokojny do póki nikt go nie zirytuje, bądź wkurzy. Anthony jest bardzo przyjazny lubi zawierać nowe znajomości i jest lekko gadatliwy, miły, pomocny. Nigdy nie zapomina i dąży do rewanżu jeśli ktoś z nim zadrze. W wolnym czasie tworzy jakąś muzykę uderzając np. ręką o blat i wystukując rytm jest, również mocno przywiązany do zwierząt mógłby dla nich oddać życie. Chłopak próbuje być jak najlepszym w szkole magii i pomagać uczniom młodszych klas jak i przysługiwać się starszym. Kiedy Anthony jest zły, bądź smutny nie ukrywa tego, ale woli z kimś porozmawiać o tym i się wyżalić.
Wygląd postaci: Anthony jest wysokim, chudym chłopcem lubi nosić ubrania koloru czarnego, ponieważ chce wyglądać na tajemniczego, mimo tego, że taki nie jest, ma włosy koloru czarnego, niebieskie oczy, lubi nosić szaliki.
Historia postaci: Anthony miał dość dobre dzieciństwo jego rodzice pracowali w ministerstwie magii, a on całe dnie spędzał w domu bawiąc się z siostrą Kate. Jego rodzice myśleli, że jest mugolem, bo dość długo nie przychodził list do Hogwartu. Rodzice Anthoniego kryli przed nim magiczny świat i mówili, że pracują w korporacji. Pewnego dnia, kiedy Anthony wracał ze szkoły wszedł do domu i przypomniał sobie, że dziś jest sam, ponieważ siostra wyjechała do Francji. Kiedy spojrzał na podłogę tam był list skierowany do Anthonego Stevens’a podniósł go i otworzył ze środka listu wyleciała kartka, która powiedziała: ,,Anthony gratulujemy dostania się do szkoły Hogwartu!” Anthony myślał, że ma omamy, ponieważ nie wiedział, o magicznym świecie, kiedy rodzice wrócili zapytał ich się co to Hogwart ci zdziwieni zapytali się: ,,A skąd takie pytanie?” Anthony natomiast odpowiedział: ,,Miałem chyba omamy i jakaś dziwna kartka powiedziała, że gratuluje mi dostania się do Hogwartu". Rodzice nie czekając ani chwili opowiedzieli Anthoniemu o świecie czarodziej. Chłopiec nie dowierzał na początku, lecz gdy rodzice pokazali mu czar chłopiec uwierzył. Następnego dnia Anthony obudził się i spakował do szkoły poszedł wraz z rodzicami na peron 9 i 3/4. Kiedy chłopiec jechał pociągiem poznał uczenia o imieniu Steven przywitał się z nim i przedstawił się potem rozmawiali do końca drogi. Kiedy dojechali Anthony był szczęśliwy teraz myśli jak to dalej sie potoczy…
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć! Nazywam się Anthony Stevens.
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Szacunku trochę, a nie ej.)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*bierze talerz w ręce po czym kładzie go na stole*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Kiedyś grałem na nim

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Sformatuj tekst przywracając normalną wielkość, gdyż na chwilę obecną razi to mnie w oczy i utrudnia sprawdzenie podania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#3
Zaakceptowane!
Trafiasz do...

[Obrazek: N8E9j5b.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.