Witaj!

[Apelacja] merlin0
Dawg
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 1
Mar 2015
54
#1
Osoba nakładająca karę: Froxel, em411
Powód nałożenia kary: 
Galeony w skrzynce w domu Lavenhartów, reklama innego serwera
Czas trwania kary:
Pernamentny
Opis sytuacji:
Sytuacja z lutego 2018 roku. Na mojej postaci Crevana Lavenharta, pełniłem rolę Imperatora Magicznego. Zaczęło się chyba od tego że wbiłem na serwer FBRP i tam odczułem wielką nostalgię do początków hapla. Przestałem grać na haplu i grałem na FBRP. Pierwszą moją spiną z Emilem było to iż miałem ustawiony status na discordzie że gram na Fantastic Beast Role Play, przez co on strasznie się wkurzał i kazał mi to zmienić. Wyrzucił mnie z discorda, wróciłem i zmieniłem ten status. Później na forum pojawiła się informacja o "Interwencji MKC" w sprawy brytyjskie, co łamało poprzednie tygodnie grania IC na temat ugadywania sobie życzliwości państw zagranicznych, Mistrzostw Świata, paktu z Arvidem który z MKC był wtedy zwiazany i tak dalej. Pod wpływem zdenerwowani tą informacją postanowiłem odegrać akcje ujawnienia publicznie świata magii, co spowodowało pewna jak to nazwę "inbę", ale skłoniło kilka osób do grania IC. Wtedy podczas grania na FBRP, moi przyjaciele postanowili skorzystać z pewnego buga który kiedyś pokazał im pewien moderator i przeprowadzili w nocy akcje w której rozłożyli wszędzie masę galeonów. Nie miałem z tym żadnego bezpośredniego związku ale Froxel myśląc że mam zbanował mnie pernamentnie. Ja już mając dosyć kłótni, konfliktów i tak dalej, powiedziałem mu że mam "wyjebane" i na sygnaturze na forum ustawiłem sobie w kodzie binarnym link do strony FBRP. Przez co zostałem pernamentnie zbanowany także na forum przez Emila.
Argumentacja:
Przez 9 miesięcy zmieniłem całkowicie swoje życie, brak Hapla dał mi sporo czasu w przygotowaniach do matury, zdałem ją dobrze, udałem się na studia, wyprowadziłem się z domu. Przez 5 miesięcy było sielankowo. Z czasem jednak część moich przyjaciół zaczęła wracać do społeczności haplowej, a i mi powoli zaczynało być brak uczestniczenia w niej, którą tak bardzo lubiłem, co można było zauważyć przez moją dużą aktywność z organizowaniem różnych wydarzeń, konkursów i tak dalej. Brakowało mi też miejsca w którym mógłbym rozwijać swoją artystyczną część siebie i grać Role Play, który tak kocham. Dojrzałem i mimo że teraz na studiach nie posiadam aż tyle wolnego czasu co kiedyś, brakuje mi możliwości wbicia kiedy mam go trochę więcej i pogrania sobie z przyjaciółmi, czy poznawania tych nowych. Po dłuższej rozmowie z Avironem i Xarconem postanowiliśmy przyznać się do popełnionego błędu i przeprosić oficjalnie za niedojrzałość jaka z naszej strony biła w tamtym okresie.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#2
Ostatnia szansa Merlin.
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#3
wskrzeszamy marcusa maxima
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#4
za tydzien??
viper wroc
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#5
ambi napisał(a): (12.01.2019 23:40)za tydzien??

tak, za tydzień Big Grin



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.