Witaj!

APELACJA [XARCON]
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#11
Bardzo miły gracz, każdemu należy się druga szansa ;/
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
Celephias
Czarodziej




Posty: 31
Tematy: 7
Paż 2016
50
Ravenclaw
#12
Co tu dużo mówić. Zajebiscie mi się z tym panem grało, niech wraca.
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#13
ja z xarfcon nie gralam ale jest bardzo mily i  uczynny prosze odbnaUjcie
viper wroc
Celephias
Czarodziej




Posty: 31
Tematy: 7
Paż 2016
50
Ravenclaw
#14
Takiego gracza ze świecą szukać
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#15
kocham cie xarcon wroc
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#16
Uwaga pewnego razu niczym deszcz strzał wystrzelonych przez łuczników moderatorów każdy oberwie warnem niskoprocentowym jak nadal będziecie tak śmiecili* ten wątek.

*Nie jesteś powiązany/-a z apelacją - nie pisz.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#17
Nie jestem w żaden sposób powiązana ze sprawa pana Xarcon, ale również chcę wypowiedzieć się w kwestii unBana dla tego pana. Rok temu faktycznie wiele osób zawiniło przez konkurencyjny sewer **** Oczywiście kara powinna być surowa, ale skoro inni mnie prawo wrócić na serwer mimo iż moim zdaniem nie zasługiwali na to a przynajmniej jedna bądź dwie osoby, to w przypadku tym widzę, że wiele osób się za nim wstawiło. Co do bugowania galeonów sama miałam za to perma za co bardzo dziękuje @SirLexPLAY gdyż to on właśnie jedyny ulitował się i dał mi unbana. Myślę, że każdy zasługuje na druga, a czasem nawet trzecią szansę. Sewer powinien zyskiwać graczy którzy potrafią grać. Myślę, że więcej już nie zaszkodzi Haplowi gdyż by nie pisał tej apelacji gdyby nie chciał wracać. Życzę powodzenia i liczę, że zobaczymy się na serwerze.
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#18
@refresh

halo to niemoralne, zeby czlowiek tyle na odpowiedz czekal, np. ja juz bym wolala aby mi odrzucono od razu niz zeby sie meczyc 4 miesiace, 4 miesiace pelne nadziei, ze kiedys ten dzien nadejdzie
niech sie ktos zlituje nad ta dusza i zakonczy jego cierpienia, naprawde to przeciez jest jakis zart chyba nikt nie powinien byc traktowany w ten sposob, oczywiscie calkowicie niehumanitarny sposob, nawet swojemu najgorszemu wrogowi nie zyczylabym czegos takiego
nie powinniscie sie dziwic ze tyle osob sie tu wypowiada, bo po prostu chcemy powrotu, zakonczenia cierpien xarcona, pomyslcie ze gdyby ktos w koncu wydal werdykt w jego sprawie, to nie byloby tutaj takiego odzewu, mysle ze nawet ekipa widzi ze nie tedy droga i nie nalezy ignorowac graczy w taki sposob, to na pewno nie wplywa pozytywnie na profesjonalizm serwera
nie mozna sie tak zachowywac, rozumiem ze latwo jest ignorowac, trudniej odpowiedziec i ze fajnie patrzec na cierpienia kolegi jak pokornie blaga o litosc ale mysle ze juz dosc wycierpial i powinien uslyszec ostateczna decyzje

POZDRAWIAM KASIA
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#19
xarcon cierpi bo nie moze grac w klocki, nic wazniejszego pewnie w zyciu nie ma. ON CIERPI PRZEZ TO
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#20
Teraz wszyscy będziecie cierpieć. Zamykam wątek, poczekajcie na werdykt który raczej kiedyś powinien się zjawić.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.