Witaj!

APELACJA [XARCON]
Frotto
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lis 2018
43
#1
Osoba nakładająca karę: Froxel
Powód nałożenia kary: Głównie bugowanie galeonów, griefowanie mapy
Czas trwania kary: Wieczność

Opis sytuacji: Całość miała miejsce około 9, lub też 10 miesięcy temu. Kiedy powstał konkurencyjny serwer pod wpływem emocji wraz z użytkownikiem Pingo i Veniqui zaczęliśmy chować do niezabezpieczonych skrzynek i beczek kupy galeonów, które wcześniej zbugowaliśmy i ukryliśmy. Następnego dnia, z ciekawości, czy ktoś je znalazł, wszedłem na innym koncie na serwer, jakiś czas później dołączając do griefu mapy wykonanego wraz z użytkownikami Veniqui i Aviron poprzez wspomaganie się modyfikacją od wampirów.

Argumentacja: Oczywistym jest, że niezwykle ciężko jest się wykaraskać i wyjść obronną dłonią z całej tej sytuacji i popełnionych czynów. W końcu w iście dziecięcych czynach trudno jest się doszukać logiki. Przyznam się, że wtedy dałem się ponieść emocjom, związanymi z powstaniem pewnego konkurencyjnego serwera, a także niechęcią do jednego z członków ekipy. Jednakże przez cały ten czas dość sporo się zmieniło. Z początku brak przejmowania się tym wszystkim, gdyż głowa zaprzątana była maturą, a następnie rekrutacją na studia. Aż w końcu coś nie zaczęło pękać, gdy każdy znajomy zaczął prędzej czy później wracać do haplowej społeczności. Ponad dziewięć miesięcy bana dość mocno zmieniło moje podejście do niektórych rzeczy. Z biegiem czasu zrozumiałem, że to co uczyniliśmy wraz z innymi było dziecinną zagrywką, godną pożałowania aniżeli pochwały, a teraz, gdy zachciało się wrócić do starych znajomych jak i rozgrywki za dawnej lat, takiej możliwości obecnie nie ma. Dlatego teraz, zrozumiawszy swoje błędy i durne postępowanie, szczerze i otwarcie pragnę napisać: Przepraszam. Zachowałem się jak dzieciak który pragnął zdobyć pochwałę w gronie znajomych, niszcząc konkurencyjny serwer. Być może zwykłe słowo nie naprawi zniszczeń tamtego dnia, na których naprawę członkowie ekipy musieli tak czy siak poświęcić sporą część swojego wolnego czasu. Jednak jak to niektórzy mówią - zawsze warto spróbować, dlatego też liczę na chociażby przyjęcie tych kilku słów skruchy i dziękuje za dotrwanie do samego końca tego tekstu.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
Mam nadzieje ze dostaniesz UB! Heart
Scierwojad
Czarodziej




Posty: 78
Tematy: 2
Lip 2017
100
Gryffindor
#3
@refresh
Scierwojad
Czarodziej




Posty: 78
Tematy: 2
Lip 2017
100
Gryffindor
#4
@refresh
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#5
@refresh
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#6
ja to bym mu dal unbana kiedys uratowal mnie przed gwaltem bo gdy razem szlismy ulica dwoch dresów chcialo juz mnie okrasc i zgwalcic ale kątem oka zauwazyli dlugie wlosy pomysleli ze to jakas fajna laseczka ale to byl karol i rzucili sie na niego pozniej i tak im bylo wszystko jedno a ja czmychnąłem w tym czasie jak najszybciej

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#7
Nikt tego nie zrobił, to ja się wypowiem - jestem jak najbardziej za unbanem. 
Nie widzę przeciwwskazań do tego, żeby Xarcon miał go nie dostać, z prostej przyczyny - bywały na serwerze osoby, które wyrządziły znacznie większe szkody, i uważam, że warto dać mu szansę.
Niemniej jednak czekam na wypowiedź reszty ekipy.
Silexan
Mugol


 
#8
Zawsze był miły i pomocny.
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#9
Chował galce pod moim domem, ale już mu wybaczyłem.
Skacz jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz.

DC: Patryk #6537
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#10
mi w krakowie powiedział komplement którego przywoływanie byłoby nie na miejscu



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.