Witaj!

Morpheus [Ucz2]
Karkaru
Czarodziej




Posty: 56
Tematy: 11
Lis 2018
86
Slytherin
#1
Star 
[Obrazek: E6bLJBn.png]
Nazywam się Morpheus Dionysus Mowgli Lestrange, jestem czarodziejem czystej krwi magicznej, a dokładniej pół człowiekiem i pół stworzeniem. Urodziłem się 31 sierpnia 2059 roku w szpitalu Hospital Sírio Libanês Unidade Itaim w Brazylii, a jest to w mieście São Paulo. Jestem rdzennym mieszkańcem wioski leśnej Uburve. Po śmierci mojej matki zostałem przeniesiony do Londynu w Wielkiej Brytanii, a aktualnie zamieszkuję wraz z mą rodziną willę Lestrange'ów. W Hogwarcie przydzielono mnie do domu Salazara Slytherina, lecz po wydaleniu w klasie pierwszej zostałem przyjęty do Szkoły Magii w Castelobruxo, dzięki czemu wróciłem na 2 lata do ojczystego kraju kończąc klasę trzecią. Nie posiedziałem tam zbyt długo, ponieważ na czwartą klasę znów przyjęli mnie do Hogwartu.

Głos:

[Obrazek: tumblr_ol1e8aukwD1qjop0uo1_400.gif]

"Homo homini lupu"
~
"Człowiek człowiekowi wilkiem"

[Obrazek: 5KGzUpJ.jpg?1]

Aktualny wygląd:
[Obrazek: I233hMN.jpg?1]

[Obrazek: T25adgX.png]

Różnię się nieco od chłopców w swoim wieku. Mam nieskazitelną mleczno-białą cerę, która idealnie komponują się z moimi jasno-złoto-mlecznymi włosami wyglądającymi niczym włókna jedwabiu. Strasznie podoba mi się ta kombinacja i innym również. Posiadam duże niebieskie oczy przypominające toń błękitnie  czystej wody. Od urodzenia miałem delikatne rysy twarzy jak i ciała, które dodawały mi kobiecej urody. Przez lata zaczęło się to zmieniać wraz z tym jak zacząłem ćwiczyć. W co się ubieram? Zazwyczaj był to mój leśny stój składający się ze skór zwierząt, które upolowałem oraz liści. Do tego zawsze dobierałem swój plecak ze skóry dzika. Po tym jak przyjechałem do Londynu, rodzina zaczęła mnie ubierać w koszulki dziwnego pochodzenia, jeansy i trampki, dorzucając mi czasami do tego czapeczkę z daszkiem, oczywiście zabronili mi ubierać mojego leśnego ubranka.

[Obrazek: G6rl.gif]
[Obrazek: cEAfCvp.png]
Jaki jestem? Szczerze mówiąc sam już nie mam pojęcia. Jest to dla mnie dość trudny temat do wypowiedzenia się ale postaram się by coś opowiedzieć o sobie. Na ogół staram się być spokojny i nie pakować się w kłopoty, by się nie zdenerwować. Wtedy niestety najlepiej jest dla ludzi obrać taktykę ratuj się kto może. Czasem mam wrażenie, że to kłopoty znajdują mnie, a nie odwrotnie. Z natury jestem bardzo bystrym chłopakiem i zdecydowanie szybciej uczę się niż moi rówieśnicy. Odkąd pamiętam zawsze byłem pewny siebie, zawsze wiedziałem czego chce od życia. Po przyjeździe do Londynu nieco się to zmieniło. Uwielbiam...co ja gadam, kocham spędzać wolny czas na łonie natury gdzieś gdzie mogę się wyciszyć i poczuć się jakbym znów był w dżungli Brazylijskiej. Lubię pomagać innym, ponieważ najzwyczajniej w świecie sprawia mi to radość. Uważam się za osobę, która ma wesołe podejście do życia, czasami nawet sypnę jakimś żartem. Ciężka praca nigdy mi nie była straszna, wspominając moją pracę w polu rolnym. Moją największą wadą, choć inni uważają do za zaletę jest to, że nigdy nie kłamie. Taka już moja natura, której zmienić nie mogę. Przodkowie stworzyli to tak, a nie inaczej. Dzięki zielarstwu i leczeniu uratowałem już nie jedno życie. Wszystko zawdzięczam ludziom z wioski, a najbardziej mojej mamie, która nauczyła mnie tajnej magii leczniczej. Lubię tańczyć oraz malować farbami krajobrazy i osoby. Zazwyczaj sam sobie dobieram przyjaciół, przy których czuję się bezpiecznie. Jestem chłopakiem bardzo samodzielnym i wiem, że poradzę sobie nawet w sytuacji bez wyjścia. Dość często teraz łatwo jest mnie zdenerwować, przez co może się wydawać, że jestem agresywny co jest nie prawdą. Ostatnimi czasy staram się trzymać nawet regulaminu szkolnego! To już jakiś wyczyn...gdzie mój order?!

[Obrazek: tumblr_p9g4gl8BTY1w92spao2_500.gif]

[Obrazek: ej4LsNN.png]

[Obrazek: giphy.gif]

"Czym byś wilka nie karmił, zawsze na las spogląda"

[Obrazek: BS2lxX4.png]
Asycleiia | biologiczna matka [IC]

Aron Lestrange | ojciec [IxuGaming]
Cassiopeia Lestrange |  siostra [Cassiopeia]
Lucretia Lestrange | siostra [Lucretia_]
Edric Lestrange | brat [Envy_]
Jacca Lestrange |wujek [C4mp3r]
 Aaron Lestrange | wujek [Aron]

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5875573]

[Obrazek: sZA3xXZ.png]
|Aron Lestrange|
"Ojciec...czuje się nieco zagubiony mówiąc o relacjach z nim. Są dosyć specyficzne ale jedno wiem na pewno...zmienił się odkąd się poznaliśmy. Nie jest już milusi ani troskliwy, czasem czuje się jak broń, która ma do wykonania zadanie. Stał się surowy i chłodny, a ja nie znam przyczyny tego. Wiem, że martwi się o mnie i chce dla mnie jak najlepiej ale jak mu uświadomić, że okazywanie emocji nie jest złe? Wręcz jest zaletą. Mam nadzieję, że nasze sprzeczki i chłodność dobiegną końca i znów będzie jak dawniej."

|Morphin Margel|
"Kumpel, wróg? Sam już nie wiem co mam o nim powiedzieć. Mam wrażenie, że poważnie mnie oszukał przez co czuję ogromny żal. Nie wiem czy kiedykolwiek znów będziemy złączeni taką więzią i przyjaźnią no ale cóż to był jego wybór. Wiesz co? Ukrywaj się dalej i olewaj starych znajomych to zostaniesz sam jak palec."

|Vishalle Kumari|
"O merlinie! O niej to ani nie mówie, przecież to chodzący w szkole HIT. Jest dla mnie niczym siostra, taki mały karaluch, który musi zawsze o wszystkim wiedzieć bo inaczej oczy wydrapie i zje. Jest idealną osobą do wyżalenia się i wysłuchania dobrych rad. Oczywiście, że uwielbiamy się przedrzeźniać ale to chyba norma! Nie mogę jednak sobie wybaczyć tego co zdarzyło się w zakazanym lesie. Jestem z ciebie dumny, że wytrzymałaś te katusze póki ich nie zabiłem. Jesteś dzielna i silna, jak twoja mama. Oby tak dalej i wiedz, że nie pozbędziesz się mnie tak łatwo Vish."

|Ophelia Vablatsky|
"Emm i tutaj jak na razie się zatrzymam...to dość jakby to ująć dziwne. Czuje jakąś linę, która ciągnie mnie od samego początku do tej wspaniałej osoby. Jest bardzo utalentowana i mimo iż sądzi inaczej ja i tak wiem swoje! Nigdy nie spotkałem równie inteligentnej i skromnej dziewczyny. W twoim towarzystwie..wiem, że mogę być po prostu sobą, nikogo nie udawając. Mam w tobie przyjaciółkę i pokładam wielkie nadzieję, że ta przyjaźń przetrwa wszystko i wszystkich. Pokaże ci, że jesteś wyjątkowa i inna w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Wiem, że ostatnimi czasy bardzo zepsułem nie mówiąc ci o moich planach, ba! Głupotą było w ogóle pomyślenie o takim czymś. Dziękuje, że wytknęłaś mi moje błędy i niedoskonałości, postaram się zrobić wszystko by to zmienić. Już nigdy nie pozwolę byś sie na mnie gniewała, obiecuje!"


[RELACJE BĘDĄ DODAWANE NA BIEŻĄCO]

[Obrazek: tumblr_obq5dpAe2c1rurt8eo4_r1_500.gif]

"Z wierzchu owca, wewnątrz wilk"

[Obrazek: gDhTr8p.png]
Nauczyłem się języka angielskiego parę miesięcy po przyjeździe do Wielkiej Brytanii
Przez 10 lat swojego życia mieszkałem w lesie
Lubię bardzoooo smażyć surową rybę na ognisku
Boję się wampirów przez to, że napadły na moją wioskę przez co musiałem się wynieść◄
Uwielbiam ciasteczka z kawałkami czekolady◄
Jestem dobry w leczeniu ludzi i w zielarstwie◄
Wierzę w paru bogów, tak wiem, że to dziwne ale przede wszystkim w bogów greckich◄
►Mam niesamowitą smykałkę do zwierząt, w końcu wychowywałem się z nimi
Mam inaczej zbudowany układ kostny w plecach, dłoniach, no dosłownie wszędzie przez to, że całe dzieciństwo chodziłem na kucaka jak małpa.
Posiadam bardzo dużo zwierząt i wciąż nabywam kolejne. Najbliższy ze wszystkich zdecydowanie jest mi mój brat czarny wilk, którego zabrałem ze sobą z dżungli, wychowywałem się z nim.

Kolekcja zwierząt, które posiada w całości:

[Obrazek: tumblr_pjh0cp6UOh1rnp0ybo5_r1_500.gif]

WUMDL'e:

Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#2
Fajny Tarzan
Czarna Owieczka
Czarodziej




Posty: 79
Tematy: 12
Sie 2017
51
Slytherin
#3
Popieram mego Vala
Jellsey
Początkujący Czarodziej



Donator

Posty: 47
Tematy: 7
Sie 2015
42
Hufflepuff
#4
Wspaniała karcioszka Morpheuszku +rep
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#5
Chłopięco-dziecięca wersja Lisy Wink
MrFrancuz
Adwokato



Donator

Posty: 147
Tematy: 30
Cze 2015
177
Gryffindor
#6
Szybko zmieniasz nazwiska.
therapeute
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 110
Tematy: 16
Sty 2018
288
Gryffindor
#7
Ale słodki chłopczyk, repeczka ode mnie!
nanikore
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 2
Lis 2018
16
#8
o tak, cudny maluszek
Primaverus
Gobliny pany



Pracownik Hogwartu

Posty: 107
Tematy: 14
Lis 2018
273
Gryffindor
#9
Bardzo sympatyczna osoba, polecam każdemu
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#10
osz ty kurde kolejne nazwisko ma
viper wroc



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.