Witaj!

[Propozycja] Zwiększona ilość punktów deportacji.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#11
Wszystko co można powiedziec o punktach już wyżej jest napisane. Na 100% będzie miło gdyby te punky zostały dodane, nawet w dużej ilości w ,,Sklep” Nawet sama bym je kupiła gdyby dodali. Zresztą co ja tutaj będę mówić ZA
Scierwojad
Czarodziej




Posty: 78
Tematy: 2
Lip 2017
100
Gryffindor
#12
froxel kiedyś pisał, że to będize umożliwiał VIP, który miał byc do kupienia w sklepie
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#13
Wypowiem się co do tych ''kupnych'' punktów deportacji. Donator ma dostęp z tego co mi wiadomo do większej ilości. Ale mi nie o to chodzi, ja chcę takowe punkty dla graczy, dla nas za darmo, gdyż jest ich za mało. Dopiero gdyby w razie czego dodano ich więcej, dziesięć to tylko punkt orientacyjny, wtedy można by było coś pomyśleć nad dodatkowymi (kupionymi).
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
_Alfred_
Przeklęty Pirat



Donator

Posty: 40
Tematy: 6
Lip 2018
21
Slytherin
#14
Refresz
_Alfred_
Przeklęty Pirat



Donator

Posty: 40
Tematy: 6
Lip 2018
21
Slytherin
#15
Kolejny refresz
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#16
Powinny być jak najbardziej, ale właśnie kupne.
Nie jest to niezbędna część rozgrywki, a jeśli ktoś bardzo potrzebuje, to może też i przy okazji wspomóc serwer.

Zwiększanie limitu do 10 i dodanie opcji kupienia więcej to bzdura, gdyż niemalże całkowicie usunęłoby zapotrzebowanie na takowe. Jak już, to jakieś konta vipowskie z większą ilością tych punktów plus osobna opcja dokupywania dodatkowych 'slotów'.
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#17
Cytat:Nie jest to niezbędna część rozgrywki

w harry potter deportowali sie co chwile szczegolnie w tych pozniejszych czesciach
teleportacja to normalna rzecz i bardzo potrzebna i dawanie jej za kase to jest zbytnie ingerowanie w ic
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#18
czarekPL napisał(a): (02.01.2019 20:29)
Cytat:Nie jest to niezbędna część rozgrywki

w harry potter deportowali sie co chwile szczegolnie w tych pozniejszych czesciach
teleportacja to normalna rzecz i bardzo potrzebna i dawanie jej za kase to jest zbytnie ingerowanie w ic

Skoro mamy się już bawić w realizm, to zablokujcie możliwość deportacji na dalekie zasięgi xD
Albo zróbcie skilla teleportacji, by to od tego zależało.

Nikt ci nie broni odgrywać teleportacji krótkiej podczas walki.

Nie jest to żadna ingerencja, a kilka złociszy za parę punktów dodatkowych nie jest niczym nadzwyczajnym. Tak zasobożerny serwer nie jest za darmo.
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#19
Janusze chcom wszystko za darmo a na serwer się dokładać nie ma komu

OCZYWIŚCIE ADRIANKU JESTEM ZA <3
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.