Witaj!

[Propozycja] Zwiększona ilość punktów deportacji.
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#1
Witam, chciałbym zaproponować bardzo przydatną rzecz na naszym serwerze. Jak dobrze wiemy, czarodzieje potrafili się deportować gdzie tylko chcieli, my mamy dostępne zaledwie do4 punktów deportacji jako zwykły gracz, jest to dla mnie lekko niewystarczająca ilość. Stąd moja propozycja, chciałbym aby zwiększono ten limit do 10 punktów deportacji, umożliwiłoby to łatwy dostęp do wielu lokalizacji, do których nie da się dotrzeć zwykłym kominkiem, a lecieć miotłą tysiące kratek po jedną błachą sprawę też nie jest wygodnie.

Proszę o wypowiedzenie się społeczności, co o tym myślicie?
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#2
Nic dodać, nic ująć, przydałoby się to po prostu i tyle. *like*
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#3
No spoko, można podwyższyć, ale jakby komuś nie pasowało to proponuję w razie czego aby zamaist żab z sms shopu dać właśnie te punkty deportacji, bo jakby nie patrzeć jest to dużo bardziej korzystniejsza opcja.
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#4
Propozycja jak najbardziej trafna, jednak ja slyszalem, ze w itemshopie mial sie kiedys pojawic do kupienia zestaw +ilus tam punktow deportacji.
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#5
Uważam, że jednak 10 to jest lekka przesada. Za to popieram dodanie chociażby dwóch punktów teleportacji, czyli zwiększenie do 6. Administracja może nas teleportować w odpowiednie miejsce po przesłaniu krótkiej akcji, jednak jak wiemy zanim znajdzie się ktoś kto zdecyduje się przeczytać akcję i wpisać komendę może trochę czasu minąć. Z resztą moderatorzy nie zawsze mają czas i muszą się skupić na swoich zadaniach.

Nabycie kolejnych punktów teleportacji w sklepie sms czyli np. siódmego, ósmego i tak dalej jak najbardziej popieram i myślę, że może się przyczynić rozwojowi serwera, byle nie było za drogie.

Jako instruktor teleportacji mogę jeszcze dodać, że fajnym pomysłem na przydzielanie ilości punktów byłoby osiąganie na egzaminach wysokich wyników za praktykę jak i teorię.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#6
Jestem zdecydowanie za. Nic dodać nic ująć!
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#7
Jestem za. Już od dawna brakuje nie raz punktów deportacji, a mamy powiedzmy kilka miejsc ważnych gdzie nasza postać przebywa (aktualnie jest 4 chyba). No to ustawiamy sobie dom,hogs,pokatna i miejsce np. pracy zeby miec blisko, czyli powiedzmy, że koło MM i wtedy już brakuje punktów.
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#8
Jestem za tak jak za tym aby ktoś w końcu płacił na higwart skąd oni mają na tyle jedzenia i w ogóle
Cezar
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 38
Lip 2017
80
Ravenclaw
#9
Według mnie lepiej byłoby z góry ustawić w skrypcie listę punktów deportacji, która dla wszystkich będzie identyczna. Mogą się w niej znaleźć centra wiosek, dziurawy kocioł i inne często odwiedzane miejsca. A oprócz tego każdy gracz miałby do dyspozycji te 4 punkty, które mógłby ustawić sobie np. w domach czy blisko miejsca pracy.
AgresywnyAgresor
Czarodziej




Posty: 200
Tematy: 13
Kwi 2018
20
Gryffindor
#10
Jestem absolutnie ZA.

Nie raz musiałem sobie usuwać potrzebne punkty, by dodać kolejne.


To tyle z mojej strony.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.