Witaj!

Podanie na psychologa
Silexan
Mugol


 
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Halvar Lavenhart
Wiek: 33
Miejsce urodzenia: Norwegia
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Psycholog
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*


**Podanie na stanowisko przyniosła dużych rozmiarów brązowa sowa mająca na sobie łańcuszek z dużą literą “L”. List dotarł bezpośrednio na adres placówki.**

Szanowna dyrekcjo,

List ten jest odpowiedzią na informację o wolnej posadzie szkolnego psychologa. Nie jest to moja pierwsza próba podjęcia się tej funkcji lecz druga. W pierwszym przypadku moje plany prawdopodobnie pokrzyżowała funkcja, którą zajmowałem w ówczesnym Imperium Magicznym, funkcja, której obecnie już nie piastuje. Całkowicie odszedłem od polityki co w przypadku aplikowania do apolitycznej i suwerennej placówki jaką jest Hogwart jest niewątpliwym plusem.

Gdy kandydowałem wcześniej, byłem dziesięć lat młodszy i całkowicie rozumiem niechęć do zatrudnienia osoby tak młodej lecz od tamtego czasu wiele się zmieniło. Ja sam się zmieniłem i nabyłem nowe doświadczenia, które niewątpliwie przydadzą się przy piastowaniu funkcji psychologa. Między innymi na przestrzeni tych lat założyłem Fundację Magicznej Pomocy dzięki której mogłem dofinansować uczniów z biedniejszych rodzin lub kupić miotły które zasiliły Hogwart. Nie bez powodu wspomniałem o Fundacji bowiem to doświadczenia w niej nabyte skłoniły mnie do ponownej próby aplikowania. Gdy ją otworzyłem i mogłem pomóc pierwszym osobom zauważyłem że to właśnie pomaganie innym daje mi dużo więcej radości z życia, że gdy zbieram fundusze nie dla własnych celów a dla innych angażuję się na sto procent i daję dużo więcej z siebie. Myślę więc, że pomoc którą mógłbym zaoferować uczniom dawałby mi tak pozytywnego "kopa", że mógłbym to czynić skutecznie, być osobą na którą zawsze mogliby liczyć a nie osobą piastującą stanowisko. Czyniłbym to z pasji, a więc szczerze a młode osoby dużo szybciej dostrzegają prawdziwą szczerość niż my dorośli.

Nigdy nie byłem czysty niczym łza bo jestem człowiekiem, posiadam wady, lecz aktualnie udało mi spłacić długi przeszłości i uporać z nią. Proszę więc tylko o to by nie patrzeć na mnie jak na osobę którą byłem wspomniane dziesięć lat temu ale osobę, którą jestem teraz.  

Z wyrazami szacunku
Halvar Lavenhart

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): **kopie świadectw przyleciały do dyrekcji wraz z listem motywacyjnym**

[OOC]
Nick w grze: Ancez
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Na jednej postaci odgrywałem szkolnego pielęgniarza, na drugiej nauczyciela HM.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Posiadam zarówno czas jak i chęci a to chyba najważniejsze, lecz wiem że to tutaj nie wystarczy. Hogwart zawsze dawał mi najwięcej dobrej zabawy i to właśnie w nim najbardziej lubiłem odgrywać - według mnie jest najbliższy książce z wszystkich elementów serwera. Tak więc ostatnio zastanawiałem się nad wykreowaniem postaci ucznia ale po przemyśleniu uznałem że nie mogę sobie pozwolić na regularny udział w zajęciach więc porzuciłem ten pomysł, z tego samego powodu nie byłem też zainteresowany posadą nauczyciela. Lecz gdy pojawiła się możliwość innej posady, która nie wymaga sztywnych godzin postanowiłem spróbować. Uważam, że moja postać jest ciekawa a także nadaje się właśnie na tą posadę z powodu charakteru i doświadczeń. Prowadzę ją dość aktualnie w sposób dość konserwatywny co myślę dodałoby Hogwartowi realizmu. I najważniejsze - od samego początku jest ona stworzona w taki sposób że dobro dzieci jest dla niej pierwszoplanowe a to chyba w szkole jest podstawą.
Nazwa Discord: Siluś#6985



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.