Witaj!

Haplowe Mikołajki
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#1
Heart 
[Obrazek: oUzk8GB.png]
[Obrazek: Htp11vb.png]
[Obrazek: BestIdleCollie-small.gif]

Jak co roku podtrzymujemy Haplową tradycje i organizujemy zabawę, która pewnie przez większość społeczności jest już bardzo dobrze znana. Haplowe Mikołajki polegają na tym, że z spośród wszystkich zapisanych osób, zostaną wylosowane pary. Dobrane w pary osoby, wymieniają się prezentami przez usługi firmy InPost. Pamiętajcie, nie liczy się cena, liczy się gest. Jeśli nie jesteś pewny tego, czy będziesz mógł wziąć udział, to nie zgłaszaj się. Chcemy uniknąć sytuacji, w której jedna z osób nie będzie miała się czym pochwalić na forum.

Zapisy będą otwarte do 25.11.2018, do godziny 20:00.

Jeśli jesteś chętny, wystarczy wypełnić wzór i wysłać e-mail na adres: [email protected]

Nick z Discorda

[Obrazek: latest?cb=20141220002422]

[Obrazek: oUzk8GB.png]
PatrykoLol
Azkaban




Posty: 104
Tematy: 15
Sie 2017
Hufflepuff

#2
Jak sama nazwa wątku wskazuje! Mozesz sie pochwalić prezentem który dostałeś od swojej pary na Haplowe Mikolajki jak w ogole brales udzial. No to ja zaczne!

Przed chwilką właśnie odebrałem paczuszkę od @modno na Mikolajki i bardzo mi się podoba. Dlatego dziękuje modniś i oczekuj na moją paczuszke <3 ( pudelko troszke ucierpialo dlatego ss jest tylko takie, prosze zignorowac moj cien )
Ps. Nawet dostałem życzenia od samego Lorcana Proctera!

[Obrazek: XPvSAxQ.png]
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#3
Odświeżam, kolega wyżej odrobinę mnie wyprzedził, ale w tym wątku można chwalić się prezentami otrzymanymi od pozostałych Haplowiczów! Big Grin
t00n
Czarodziej



Donator

Posty: 209
Tematy: 27
Lis 2017
174
Slytherin
#4
Big Grin 
Dzisiaj byłem odebrać paczkę od @modno i jest po prostu megaaa!
Zjadłem już część jagodowych cukierasków, jutro biorę się za całą resztę.
Już niedługo dostaniesz moją paczuchę  <3
(a, i dziękuję za życzenia od Lorcana)

modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#5
Serdecznie Dziękuje panu @PatrykoLol za paczuszkę słodkości, niestety uległa drobnemu poturbowaniu podczas transportu i wypakowania, ale na pewno zostanie dobrze spożytkowana

You have nothing to fear,if you have nothing to hide
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#6
Paczuszka od @Celeste też już dotarła, tej udało się nie poturbować, serdecznie dziękuje

You have nothing to fear,if you have nothing to hide
Biegaczysko
Czarodziej




Posty: 106
Tematy: 10
Gru 2014
541
Hufflepuff
#7
[Obrazek: 1LfzhJG.jpg]
Vega jak się dowiedział że Nicolas zmarł:
[Obrazek: https://i.makeagif.com/media/7-13-2015/SsbWUc.gif]
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#8
Bardzo dziękuję @Veniqui i mam nadzieję, że moja paczusia również dojdzie jak najszybciej! Od razu mówię, że umówiliśmy się na to, że prezenty wyślemy nieco później jako Mikołajowo-BożoNarodzeniowe!

[Obrazek: hCdPNU1.png]
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#9
[Obrazek: mpFGtZy.jpg]
dziekuje slicznie i przepraszam za jakość slabe swiatlo plus pies mi sie w kadr wcisnął.........
Dziękuję Ci Mateuszku  serdecznei za paczuszkę skarpetki oczywiście będę nosił jak ja czyli jedna taka jedna taka zdjęcia powieszone już są! Słodycze pewnie zanim zjem to minie z miesiąc może dwa ale wiedziałeś co lubię także buzi! <3 No i manierka w końcu mam zestaw alkoholika....... Dziękuję za życzenia i wszystko w ogóle! Wesołych świąt raz jeszcze @MateVu i wszystkim!!!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.