Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Laertes
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Laertes Golding
Miejsce urodzenia: Newquay, Kornwalia
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Laertes jest duszą towarzystwa. Zawsze jest przyjaźnie nastawiony do nowych ludzi, gdyż doszedł do wniosku, że takim sposobem można zdobyć najwięcej przyjaciół. Jest on również całkiem śmiały co pewnie przyczyni się do częstego łamania regulaminu i ogólnego wpakowywania się w kłopoty. Najprawdopodobniej zrobiły każdą głupotę ze swoimi przyjaciółmi. Czasami niestety nachodzą go refleksje czy jednak nie jest zbyt ekstrawertyczny w stosunku do zaszokowanego środowiska i wtedy miewa momenty cichej zadumy. Jednakże ogólnie rzecz biorąc jest raczej brawurowy.
Wygląd postaci: Laertesa nie wyróżnia jakaś szczególna sylwetka. Jest ona zwykła jak na jedenastoletniego chłopca. Ciekawiej zaczyna się robić w szczegółach, gdyż nosi on bardzo ekstrawagancką i przez wielu uważaną za kiczowatą fryzurę, czyli ciemną plerezę: elegancko z przodu, imprezowo z tyłu. Poza tym dziwactwem nie ma w jego twarzy nic nadzwyczajnego - zwykłe brązowe oczy, prosty nos i tak dalej. Jego ubioru nie można opisać jako przystosowanego do żadnych norm, zwykłe mugolskie młodzieżowe łachmany
Historia postaci: Chłopiec był synem czarownicy, którą uwiódł mugolak. Rodzina przyjęła nowoczesny mieszany model - mugolski styl życia czasem wspomagany magią. Mały Laertes zawsze wchodził nie tam, gdzie trzeba, lubił podróżować po swojej rodzimej okolicy, szukać guza i spotykać inne dzieci. W wieku 6 lat przebywając z innymi dziećmi na placu zabaw i bawiąc się w rycerza tak się wczuł w swoją rolę, że za pomocą magii podpalił drewniany zamek wroga. Na szczęście nic się nikomu nie stało, a od tamtego czasu tego typu incydenty pojawiały się regularnie. Laertes został oswojony z ideą szkoły dla czarodziejów i standardowo dostał list  w wieku 11 lat, poszedł na ulicę pokątną po co trzeba i tak dalej...

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, jestem Laertes. A ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(no)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
O, dziękuję! To bardzo miłe z twojej strony.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: obejrzałem kiedys na cartoon network reklame lego minecraft i tam na końcu było że opowiadał drollercoster i tam wbiłem na ten kanał i się okazało że robił serie minecraft z tego serwera.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Zaakceptowane!
Trafiasz do...

[Obrazek: 58FGqR8.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.