Witaj!

Lizzie Storm [Rip]
Paulla
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 6
Wrz 2018
38
#1
★彡 𝕃𝕚𝕫𝕫𝕚𝕖 𝕆𝕝𝕖𝕪𝕒 𝕊𝕥𝕠𝕣𝕞 彡★
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: tumblr_inline_p7ida4rxzv1s4ijaf_540.gif]

Czystokrwista członkini rodziny Storm. Urodziła się trzydziestego sierpnia **15 lat temu** w Szpitalu Św. Munga w Londynie.
Obecnie jest uczennicą klasy piątej  w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, dumnie reprezentuje
dom Roweny Ravenclaw. W trakcie roku szkolnego zamieszkuje dormitorium Ravenclawu, zaś podczas wakacji i innych
dni wolnych od szkoły jej lokum znajduje się w Little Hangleton, zwane również jako Stormhill.


Głos postaci: [Tutaj]

[Obrazek: tumblr_inline_npa0ddkid21szaa83_250.gif]

╚»★«╝ 𝕎𝕪𝕘𝕝𝕒𝕕 ╚»★«╝
Dziewczynka nie wyróżnia się niczym szczególnym jak równieśniczki. Mierzy niespełna 163cm wzrostu. Jej brązowe włosy, które opadają luźno na szczupłe ramiona idealnie komponują się z szarymi dużymi, lśniącymi oczkami. Zgrabny mały nosek na, którym znajduje się pare piegów dodaje jej odrobinę uroku, wliczając w to malinowe pełne usta.
 Nie jest chodzącym patykiem i troszkę tłuszczyku posiada. Na biodrze znajduje się ciemnobrązowe znamie w kształcie plamki, które towarzyszy jej od urodzenia. Często ludzie mówią, że się rumieni jednak tak po prostu ma...zaczerwienione z lekka poliki. Zazwyczaj ubiera się w luźne sweterki czy t-shirty do tego jakieś dresy czy jeansy i trampki. W trakcie roku szkolnego dumnie nosi szatę swojego domu.

[Obrazek: ZmpkvOw.gif]

╚»★«╝ ℂ𝕙𝕒𝕣𝕒𝕜𝕥𝕖𝕣 ╚»★«╝
Lizzie to dziewczynka zdecydowanie ciekawa świata, zwłaszcza swojego otoczenia. Idzie przez życie z głową w książkach. Wielka marzycielka przez, którą przechodzi całkiem spora kreatywność i pomysłowość. Jak na tak młody wiek jest inteligentna. Lubi rozmawiać w towarzystwie, błyszcząc swoimi żarcikami.
 Bardzo wesoła osoba, która patrzy na świat nie tylko przez naukę. Ta optymistka jest bardzo lojalna wobec innych oraz uczciwa. Większość czasu spędza na łonie natury, poznając coraz to dalsze zakamarki świata. Jej największą zaletą jest punktualność, lecz wadą zaś lenistwo, które jednak nie objawia się często ale jednak gdzieś tam jest.
Bardzo się zmieniła ostatnimi czasy, zamiast chodzić sama, obraca się w towarzystwie różnych osób. Stała się bardziej pewniejsza siebie. Śmierć brata bardzo ją dotknęła, przez co czuje furie w środku, która nie potrafi dać jej spokój. Jest teraz chamska i obojętna jeśli chodzi o niektóre sprawy. Ahh te dziewczyny i dojrzewanie...

[Obrazek: c7455787dc29942e18d1e1315de2f6b0.gif]

╚»★«╝ ℍ𝕚𝕤𝕥𝕠𝕣𝕚𝕒 ╚»★«╝
 13 lat temu w Szpitalu Św. Munga urodziła się dziewczynka Anniki i Edwarda Stormów. Mając czterech synów, rodzice ucieszyli się na wiadomość o swojej pierwszej córeczce. Lizzie rozwijała się prawidłowo,więc szczęśliwi rodziciele zabrali ją do domu gdzie czekało przyjęcie powitalne, na którym znajdował się każdy członek rodu. Minęło parę lat od tamtego zdarzenia.
Obecnie 7-latka udała się jak co dzień na spacer po okolicy. Wchodząc do tętniącego życiem lasu zauważyła ptaszka, próbującego wyfrunąć z gniazdka. Z zaciekawieniem dziewczynka przystanęła na chwile obserwując poczynania stworzenia. Ptak skoczył przed siebie nerwowo machając skrzydłami, lecz zmiast w górę, leciał w dół. Przestraszona dziewczynka stała jak z kamienia w tym samym miejscu. Zwierzak zatrzymał się gwałtownie w powietrzu, powoli wracając do gniazdka. Zdumiona dziewczynka pobiegła do domu by opowiedzieć wszystko rodzicom z niezwyłą fascynacją. 
Mając swoje wymarzone 11 lat, 30 sierpnia oczekiwała na list oczywiście ze szkoły magii. Nie bawiła się na swoich urodzinach ani nie rozmawiała z nikim. Po prostu siedziała przy oknie oczekując sowy. Tak długo go oczekiwala, że aż przysnęło jej się na parapecie. Obudziły ją krzyki mamy z dołu. Zaspana dziewczynka zeskoczyła z parapetu, zbiegajac po schodach. Widząc mamę trzymającą białą kopertę z herbem Hogwartu, Lizzie wydała z siebie okrzyk radości zbiegając do mamy po schodach o mało się nie zabijając po drodze. Dorwała się listu czytając go wszystkim parę razy na głos.
Na następny dzień wraz z braćmi, rodzinka udała się na zakupy oczywiście na ulicy Pokątnej. Zakupili jej pierwszą sowę, potrzebne książki, czarną szatę i upragnioną różdżkę u Olivandera. 
1 września, godzina 10.45. Cała rodzina pędzi na peron 9 i 3/4 przechodząc przez ściane. Lizzie widząc ogromny tłum, schowała się za mamą. Bracia odeszli w swoim kierunku zostawiając siostre samą z rodzicami. Nie stroniąc od łez, wyprzytulała rodziców i udała się niepewnym krokiem w stronę wagonów. Zasiadła w wolnym przedziale, a po chwili pociąg ruszył przed siebie. Dziewczynka pomachała przez okno rodzicom i rozsiadła się na siedzeniu, otwierając nerwowo książkę. Dobrze wiedziała, że w szkole będzie mieć wsparcie brata i tylko to ją uspokajało.

[Obrazek: tumblr_static_filename_640_v2.gif]

╚»★«╝ ℝ𝕠𝕕𝕫𝕚𝕟𝕒 ╚»★«╝
Annika Storm | matka
Edward Storm | ojciec 
Nicodem Storm | brat
Percy Storm | brat
Jonathan Storm | brat 
Marcel Storm | brat
Clark Storm | kuzyn
Madelaine Strom | kuzynka
Hubert Storm | dziadek
Hidegilda Storm | babcia
Anthony Storm | wuj
Miriam Storm | ciotka

╚»★«╝ ℝ𝕖𝕝𝕒𝕔𝕛𝕖 ╚»★«╝

Anna Margel II | koleżanka - "Myślę, że to jedna z pierwszych osób, z którymi tak naprawdę się zaprzyjaźniłam. To w sumie zadziwiające patrząc na moją nieśmiałość. Ostatnimi czasy rzadko ją widuję, więc Anka jeśli to słyszysz pokazuj się nieco częściej na tych korytarzach. Bardzo wiele razy mi pomogła i dała po uszach ale jestem jej wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobiła. Mam nadzieję, że nasz kontakt znów się polepszy i będziemy gawędzić jak dawniej o wszystkim i o niczym."

Shilard Winter | chłopak - "Najważniejsza osoba jaka kiedykolwiek zaistniała w moim życiu zaraz po Nicodemie. Tak wiele zmienił, tak wiele wniósł...Nigdy nie bedę w stanie odwdzięczyć się za to co dla mnie zrobił. Kocham go z całego serca i mam nadzieję, że ta miesięczna przerwa, która była w naszym związku od 3 lat, tylko nas wzmocni. Nie wiem czy potrafiłabym żyć bez niego.  Tak wiele razem przeżyliśmy i doznaliśmy. Od smutku, żałoby i przykrości aż do miłości, szczęścia, uśmiechu. Wiem, że postąpiłam bardzo nierozsądnie z ostatnimi wydarzeniami...wiem, że go tym zraniłam i, że przeze mnie cierpial ale nie ma pojęcia jak bardzo cieszę się z tego, iż mi wybaczył. Mam nadzieję, że nigdy nie zerwiemy tej więzi, która nas łączy. Nie wybaczyłabym sobie, gdyby coś mu się stało nie mówiąc o tym gdyby to było z mojej winy. Nigdy nie odchodź...proszę kochanie."

Nicodem Storm  | brat - "Braciszku...nie masz nawet pojęcia jak bardzo za tobą tęsknie...nawet za twoimi kazaniami! Tak bardzo, żałuję, że się nie pożegnaliśmy, że odszedłeś ode mnie kiedy byliśmy skłóceni. Nie zdąrzyłam cię przeprosić za moje karygodne zachowanie. To okropne...Każdej nocy winię się, że gdybym coś zrobiła wtedy to byś jeszcze żył...że mogłabym coś zaradzić. Tak wiele razem przeżyliśmy, a ja to wszystko zepsułam. Mam nadzieję, że kiedyś mi wybaczysz i tam gdzie teraz jesteś...że..po prostu..jest ci tam dobrze. Wiem też, że cały czas jesteś przy mnie...może i nie fizycznie...ale mentalnie, w sercu. Kocham cię pamiętaj o tym i wierzę, że kiedyś się spotkamy twarzą w twarz."

Livio Giacalone | kolega - "Poznaliśmy się w pierwszej klasie i nie mieliśmy zbytnio stałego kontaktu, lecz teraz znów go odnowiliśmy i mogę śmiało powiedzieć, że nasza relacja jest na dobrej drodze byśmy zostali przyjaciółmi. Wiem, że zawsze pomożesz mi w potrzebie. Jedynie szkoda mi tego, iż nie znalazłeś odpowiedniej osoby dla siebie. Widzę jak bardzo tego potrzebujesz. Udajesz, że wszystko jest okey ale wiem, że widząc mnie i Shila jest ci ewidentnie przykro...No ale cóż! Mam nadzieję, że nasza relacja będzie dalej rozwijała się w dobrym kierunku. Jesteś świetny i odważny! Nie mówiąc o inteligencji. Poradzisz sobie w każdej sytuacji jeśli tylko będziesz tego chciał."

Morphin Margel | nikt ważny - "Co ja mogę powiedzieć o tym ścierwie... Brzydze się tobą i pewnie wiesz dlaczego. Jesteś strasznym chamem, który myśli, że może wszystko. Otóż nie mój drogi, zrobię wszystko by cię udupić na miejscu. Za wszystko co robiłeś ludziom wokół. Za twoją chorą teorię na temat czystości krwi. W moich oczach jesteś skończonym dupkiem, który nie zasługuję na jakąkolwiek uwagę. Mam  nadzieję, że moje cudne oczy już nigdy nie zobaczą twojej parszywej mordy, chyba, że martwej. Trzymaj się z daleka bo jeszcze nie wiesz do czego jestem zdolna."

Vergil Meaddl | kolega - "Poznaliśmy się w dość śmiesznej sytuacji. Wszędzie było pełno śniegu i zaczęliśmy się rzucać śnieżkami, a potem robić sobie wzajemnie smarowanie. Nie powiem...to była jedna z lepszych sytuacji w moim życiu. Strasznie cię polubiłam i nawet pogadaliśmy chwilę! Dla mnie to ogromne osiągnięcie. Niestety ostatnimi czasy cię nie widuje, jakbyś zapadł się pod ziemię i to tak dosłownie. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś pogadamy...chociaż przez chwilę. Wiedz, że schowałam sobie śnieżki do kieszeni! Może przetrwają do lata..."


[Obrazek: giphy.gif]

╚»★«╝ ℂ𝕚𝕖𝕜𝕒𝕨𝕠𝕤𝕥𝕜𝕚 ╚»★«╝
*•.¸♡ Jej boginem jest pani Galina ♡¸.•*
*•.¸♡ Uwielbia krwotoczki truskawkowe ♡¸.•*
*•.¸♡ Ma czarną fretke o imieniu Quers ♡¸.•*
*•.¸♡ Uwielbia chodzić po łąkach i lasach śpiewając ♡¸.•*
*•.¸♡ Prawie zawsze można ją widzieć z książką pod pachą ♡¸.•*
*•.¸♡ Jest raczej typem samotnika ♡¸.•*
*•.¸♡ Potrafi mówić po Polsku ♡¸.•*
*•.¸♡ Jej patronusem będzie Pingwin ♡¸.•*
*•.¸♡ Ulubionym przedmiotem w szkole jest numerologia ♡¸.•*

[Obrazek: tumblr_on810i0mtu1tbjd1xo1_400.gif]
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#2
Nice | +rep
FirstToJump
Czarodziej




Posty: 21
Tematy: 2
Kwi 2018
21
Ravenclaw
#3
Piękna karta, repka Heart
Paulla
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 6
Wrz 2018
38
#4
@refka:
-relacje
Kiyoko
Azkaban




Posty: 160
Tematy: 17
Lip 2016
Slytherin

#5
śliczna karteczka 
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#6
Cytat:*•.¸♡ Jej boginem jest pani Galina ♡¸.•*
Ouuu... to nieźle. A takto fajna karta, repka.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#7
Kurde mamy tego samego chłopaka coś mi tu śmierdzi  xddddddd
Ładna KP
Kolorowo15
Czarodziej




Posty: 278
Tematy: 28
Gru 2014
Ravenclaw

#8
KC za Danielle Campbell
Paulla
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 6
Wrz 2018
38
#9
Prosze przenieść do odpowiedniego działu.
t00n
Czarodziej



Donator

Posty: 209
Tematy: 27
Lis 2017
174
Slytherin
#10
O jezu, w końcu.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.